ademsahin kullanıcısının son içeriği

1. A

Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro ⭐ Office 2019 ⭐ Office 365 ⭐ Kaspersky ⭐ Canva Pro ⭐ Steam Random Key

Steam Random Key 9,90 TL'den stoklarımıza girmiştir. Key girilerek rastgele herhangi bir oyunu kalıcı olarak mağazanıza ekleyebilirsiniz. Verilen kod ile hangi oyunun sizin olacağı tamamen rastgele eşleşmektedir. Bu nedenle eklenecek oyunun ne olduğunu maalesef bilemiyoruz.
  2. A

Rom MIUI 12.5 | 21.2.3 Port Redmi Note 9 Pro(joyeuse) Repack

Turuncu renkte bence orjınale göre gayet şık duruyor.
  3. A

Madem öneriler geldi ben de sorayım bu rom için tavsiye ettiğiniz bir kernel falan var mıdır?
  4. A

romda garip bir şeye denk geldim bilmiyorum sizde de var mı ama ayarlar kısmındaki pil bölümünde ekran süresi ortalama 24 saatte bir sıfırlanıyor. Yani şu an yüzde 56 civarı şarjım var ve 29 saat civarı son şarjdan sonra geçen süre akşam üzeri baktığımda 5 saate yakın bir süre vardı şimdi baktım...
  5. A

Ekstra bir batarya değil spot almıştım telefonu 1 ay olmadı daha yeni olduğu için olabilir. Yüzde 5 civarına indiği zaman unutmazsam ekran süresi ile birlikte screenshot atarım.
  6. A

Bu rom sanırım konudaki romun güncel hali değil miui 12 tabanlı başka bir rom diye biliyorum güncelleme yapacaktım son an da farklı olduğunu anladım.
  7. A

45 dakikalık ekran sürem var ve daha yeni yüzde 100'den yüzde 99'a düştü batarya üzmeyecek gibi duruyor.
  8. A

Mod Universal SafetyNet Fix v1.1.1 - Güncel

Redmi note 9 pro modeli için safety.net dosyasını kurdum magisk hide yaptım yeniden başlattım ama hala doğrulamadan geçemiyor neden olabilir?
  9. A

Benim tüm yedekler uçtuğu için yarın sakin sakin bir ton uygulama kuracağım maalesef. Şu romu eğer ciddi bir sıkıntı çıkartmazsa adam akıllı bir hale getiririm sonra da daha aosp falan heyecan aramam yetti bana bu kadar heyecan :)
  10. A

Romu az önce kurdum hız vs olarak üzmeyecek gibi ama yine de biraz kullanıp bakmakta fayda var. Ayarlarda güncelleme yok sanırım rom güncellemelerini takip edip manuel indirmek gerekecek ota seçeneği yok romu nereden takip edebilirim eğer telegram vs ise özelden atabilir misiniz?
  11. A

Yani bunu tavsiye ediyorsunuz.
  12. A

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-pro-redmi-note-9s-miatoll-xiomi-eu-21-2-4-miui-12-5-rom.103720/ Bu konudaki rom 21.2.4 sürümüne güncellenmiş onu mu bunu mu tavsiye edersiniz? Aralarında ne gibi farklar var ve en önemlisi güncelleme aralığı ne durumda?
  13. A

Rom MSM-Xtended 5.0 Android11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro Miatoll İndirme Linki ve Ekran Görüntüleri

Aslında denemek istedim ama sürekli bir sorun yaşayınca dediğiniz gibi soğudum. 6 GB ram bana zaten fazlasıyla yeterli oyun vs oynamıyorum o yüzden de ram yetersiz geldiği hiçbir durum olmadı şimdiye kadar ısınma olarak da ısındıysa da ben farketmedim kullandığım kılıf kaynaklı :) MIUI tabanlı...
Üst Alt