ademsahin kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Poco F4 GT Custom Rom?

Selam hocam, Ben bu telefonu almayı düşünüyorum telefonda pek oyun oynamam gündelik işlemlerimde beni üzmesin yeter kamerada işimi görsün kafi kafasındayım. Telefonu almayı düşünürken eu stable rom gördüm ondan dolayı almayı düşünüyorum aslında. Bahsettiğiniz rom eu stabilden iyi midir? Bir de...
  2. A

Soru Google Yedekleme Sorunu

Biraz kurcaladım eşleştirmesini de yaptım ama nasıl yapacağımı bulamadım hocam nasıl kullanıldığını kısaca anlatma şansınız olursa çok sevinirim.
  3. A

Bu tam olarak nedir ve nasıl kullanılır hocam bilgi verebilir misiniz?
  4. A

Swift Backup uygulaması premium kullanıcısıyım zaten hocam ama şimdi cihazı root etmek haliyle de sıfırlayıp her şeyi en baştan kurmaya üşeniyorum. Şöyle sorunsuz çalışan güzel bir custom rom bulsam ona geçeceğim ama o da yok. Çok bir şey istemiyorum aslında verileri ve uygulamaları yedek alıp...
  5. A

Selam arkadaşlar, Samsung Galaxy S21 Ultra kullanıyorum. Cihazda root işlemi yok. Google'un da 2 TB'lık bulut depolama hizmetini kullanıyorum. Telefon yedekleme ayarları açık ama ben hem uygulamaları hem de verilerini yedeklemesini istiyorum. Root olmadan bunu nasıl yapabilirim? Yedeklerde...
  6. A

Soru Mi 9T Pixel Experience Rom Veri Silinmeden Nasıl Güncellenir?

Kendi recovery menüsü var ama sıfırlıyor zaten anlamadığım da o çünkü bir çok telefonda bu romu kullandım ilk defa bunda yaşadım bu sorunu.
  7. A

Soru Mi 9T Pixel Experience Rom Veri Silinmeden Nasıl Güncellenir?

Arkadaşlar merhaba, Yedek telefonum olan Mi 9T'ye Pixel Experience Android 13 sürümünü kurmuştum. En son yaptığım güncellemede telefondaki tüm veriler silindi. Ama aynı romu başka cihazlarda kullandığımda direkt olarak OTA üzerinden güncelleme yapabiliyordum bunda neden verileri siliyor...
  8. A

Gcam Xiaomi 12T için Çalışan Google Camera ve Config Dosyası Var mı?

Teşekkür ederim hocam acaba ayarları olmadan kullansam yine de orjinal kamera uygulaması ile arasında fark olur mu?
  9. A

Gcam Xiaomi 12T için Çalışan Google Camera ve Config Dosyası Var mı?

Selamlar, Bir süredir xiaomi 12T kullanıyorum. Aslında rom vs atarım diyordum ama bu cihaz rom bakımından baya fakir çıkınca neyse olan oldu diyerek global ile kullanmaya başladım ve genel olarak memnunum. İnternette birkaç yerde google Camera çekim kalitesi olarak çok daha iyi tarzı birkaç...
  10. A

Sıcak Fırsat Kaspersky Small Office | 10 + 1 Kullanıcı | 1 Yıllık Lisans | Daha Uygunu Yok

Selamlar, İş değişikliği nedeniyle sıfır hiç açılmamış kalan 3 adet Kaspersky Small Office antivirüs yazılımını satışa çıkarıyorum. 10 kullanıcı + 1 sunucu olmak üzere toplamda 11 cihazı koruma altına alabilirsiniz. Kaspersky'ın kendi sitesindeki satış fiyatı teki için 3100 TL'dir. Elde...
  11. A

Uygulama Aslında Tüm Cihazlar İçin Launcher Önerim (Her Cihazımda Severek Kullandığım Nova Launcher)

Nova'da genelde herkes uygulama çekmecesi kullanmak için geçmiş ama ben tam tersi uygulama çekmecesini kapatmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Tüm uygulamaları ana ekrana klasör mantığı ile yerleştirmek istiyorum. Telefonum Redmi 9T. Kullandığım rom Android 13 tabanlı Pixel Experience. Miui'de...
  12. A

Soru Eu Rom Yükledikten Sonra Şebeke ve Wifi Bağlantısı Yok

Merhaba dün bir soru sormuştum ve sonrasında EU rom stabil yüklemeye karar verdim. Yükleme kısmında hybrid olarak yüklenebiliyor dediği için fastboot ile romu kurdum açıldı ancak wifi açılıyor görünüyor ancak ağları bulmuyor şebeke ise hiç yok fastboot ile rom yüklerken imei gidiyor muydu...
  13. A

Soru Hangi Romla Devam Etmeliyim?

EU rom var mıydı bu cihaza bilmiyorum hocam bir bakarım olmadı. Hocam genelde telefon uygulamaları veya tuş kilidi açma kapama gibi temel ekranlarda yapıyor harici uygulamalarda pek yaşamıyorum bu sorunu. Yani sistem uygulamaları diyebileceğimiz yerlerde yapıyor genelde.
  14. A

Ben miui rom bu telefonda hiç kullanmadım o yüzden nasıl çalışıyor hiçbir fikrim yok pixel rom için dediğim gibi her şeyi çalışıyor ama bazen aramalarda veya bazı uygulamalarda gecikmeler oluyor acaba dediğim Android 13 cihaza ağır geldiği için mi böyle bir sorun yaşanıyor diye merak ettiğimden...
  15. A

Selamlar, Redmi 9T kullanıyorum. Cihazı aldığım gibi direkt olarak Android 13 tabanlı Pixel Experience rom kurdum ve kullanıyorum. Çalışmayan hiçbir özelliği yok. Her şey sorunsuz çalışıyor. Ancak sanki cihaz ara ara ağır çalışıyor gibi hissediyorum. Telefona Android 13 ağır geliyor olabilir...
Üst Alt