Soru Poco F2 Pro'ya E-Kitap Modu Eklenir mi?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Selamlar,

Şu an Android 13 tabanlı poco f2 pro 6/128 gb versiyonunu kullanıyorum. Romum paranoid beta 1. Şunu merak ediyorum bundan önceki cihazım amoled ekranlı huawei nova 7'ydi. O cihazdan memnundum bundan da memnunum ancak şöyle bir sorum olacaktı. Eski telefonumda e-kitap modu gibi bir seçenek vardı. O modu açtığımız zaman ekran klasik bir ekitap okuyucu gibi bir ekrana dönüşüyordu ve saatlerce okusam bile göz yormayan bir ekrana sahip oluyordu. Cihazım rootlu ve eski telefonum gibi amoled. Magisk veya farklı bir yol ile huawei nova 7'de olan ekitap okuyucu moduna benzer bir mod eklenebilir mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse süper olur.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Selamlar,

Şu an Android 13 tabanlı poco f2 pro 6/128 gb versiyonunu kullanıyorum. Romum paranoid beta 1. Şunu merak ediyorum bundan önceki cihazım amoled ekranlı huawei nova 7'ydi. O cihazdan memnundum bundan da memnunum ancak şöyle bir sorum olacaktı. Eski telefonumda e-kitap modu gibi bir seçenek vardı. O modu açtığımız zaman ekran klasik bir ekitap okuyucu gibi bir ekrana dönüşüyordu ve saatlerce okusam bile göz yormayan bir ekrana sahip oluyordu. Cihazım rootlu ve eski telefonum gibi amoled. Magisk veya farklı bir yol ile huawei nova 7'de olan ekitap okuyucu moduna benzer bir mod eklenebilir mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse süper olur.
Bu konuda size en iyi yardımcı olabilecek kesim F2 Pro için modül geliştiren geliştiricilerdir. Bunlar genellikle telegramda oluyor ve ekseriyetle Türk değiller. Gruplara bakabilirsiniz veya geliştiriciler ile iletişime geçebilirsiniz.

• Direkt kanal önermediğim için kurallara aykırı değildir diye düşünüyorum. 😇

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Bu konuda size en iyi yardımcı olabilecek kesim F2 Pro için modül geliştiren geliştiricilerdir. Bunlar genellikle telegramda oluyor ve ekseriyetle Türk değiller. Gruplara bakabilirsiniz veya geliştiriciler ile iletişime geçebilirsiniz.

• Direkt kanal önermediğim için kurallara aykırı değildir diye düşünüyorum. 😇
Belki bir umut bilen vardır diye sormak istedim neyse kullandığım romun geliştiricisine yazayım belki bir yolu vardır :)

simos35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
4
Çözümünü bulursanız, yazarsanız sevinirim. Gece telefondan kitap okumak güzel oluyor.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Okuma modunu denediniz mi?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
e-kitap okuma uygulamarını denediniz mi? Birde cihazda okuma modu olan sarı ışık ekranı açtınız mı baya iş görür alternatif çözüm benimkisi

kral-18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Selamlar,

üstad paranoid beta 1 rom nasıl iyimi vowifi çalışıyormu

Üst Alt