Soru Yüz Tanıma Kilidi (Face ID)

altunonur7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
2
Arkadaşlar gerek bu siteden gerekse başka sitelerden çok araştırma yaptım ama bulamadım. Xiami Mi Mix2 telefonum var. Yüz tanıma kilidi kullanmak istiyorum.
Sırf bunun için üşenmeyip boatloader kilidini açtım ve "MIUI 10 Global Developer 8.8.23 Beta" adlı rom bile kurdum. Hani bir ümit diye ama gene olmadı. Konu ile ilgili bilgileri bu başlık altında paylaşıp benide aydınlatabilirseniz çok sevinirim....

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
bende yıpranır diye atmıyorum sizin gibi daha 2 hafta olmadı benim alalı :D

Merak etmeyin hiçbirşey olmaz bende mix 2 kullanıyorum en az 100 defa format 50 kerede yazılım atmışımdır hatta daha fazladır bişey olsaydı çoktan olurdu.

Oyla:

AyazZz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayaz Gürbüz
Cihazım
Xiaomi MIX 2
Konular
12
Merak etmeyin hiçbirşey olmaz bende mix 2 kullanıyorum en az 100 defa format 50 kerede yazılım atmışımdır hatta daha fazladır bişey olsaydı çoktan olurdu.
O mesajı attığımdan beri 50 tane rom görmüştür telefon drunk~~:D

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
O mesajı attığımdan beri 50 tane rom görmüştür telefon drunk~~:D
1 kere attıktan sonra kendinizi tutamıyorsunuz zaten:D Ben her rom attığında tamam artık bu romda kalıcam bir daha değiştirmeyecem diyorum ertesi gün 2-3 tane rom değiştiriyorum:D

Oyla:

AyazZz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayaz Gürbüz
Cihazım
Xiaomi MIX 2
Konular
12
1 kere attıktan sonra kendinizi tutamıyorsunuz zaten:D Ben her rom attığında tamam artık bu romda kalıcam bir daha değiştirmeyecem diyorum ertesi gün 2-3 tane rom değiştiriyorum:D
Ne yalan söyliyim ben de wasntme~~:D

Oyla:

emirelvan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emir
Cihazım
xiomi mi 5 plus
Meslek
öğrenci
Konular
1
hocam redmi 5 plus 4/64 kullanıyorum alalı 1 hafta olmadı MIUI 1,0,22,0,0 kararlı rom var içerisinde bölgeyi hindistan yaptım yinede gelmedi faceıd ne yapmalıyım

Oyla:

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Arkadaşlar gerek bu siteden gerekse başka sitelerden çok araştırma yaptım ama bulamadım. Xiami Mi Mix2 telefonum var. Yüz tanıma kilidi kullanmak istiyorum.
Sırf bunun için üşenmeyip boatloader kilidini açtım ve "MIUI 10 Global Developer 8.8.23 Beta" adlı rom bile kurdum. Hani bir ümit diye ama gene olmadı. Konu ile ilgili bilgileri bu başlık altında paylaşıp benide aydınlatabilirseniz çok sevinirim....
çok fazla pil tüketiyor.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Aslında bir redmi 5 plus kullanıcısı olarak şahsen çok kullanışlı bulmadım parmak izine alıştıktan sonra aklınıza faceid gelmiyor bile. bende ilk baş büyük heves ederek kullanmaya çalıştım ama yok ilk önce ekranı uyandıracaksın sonra yüzünü okuyacak açacak felan.. parmak izinde tık diye okuyo açılıyor tabi yinede çok isterim diyorsanız arkadaşların da dedikleri gibi rom yükleyebilirsiniz ayrıca dışardayken güneş gözlüğü vs kullanıyosanız ya da karanlık bi ortamdaysanız tam olarak çalışamayabiliyor. Tabidikde bu sadece benim görüşüm :)
Mi 8 cihazımda yüz tanıma var parmak izi ile aynı hızda açıyor. O yüzden genelde yüz tanıma kullanıyorum.
Ama mi 5 de costom rom (miroom) ile yüz tanıma aktif ettim. Hiç tat vermiyor.

Oyla:
Üst Alt