Yardım Yutdışından kargo ile telefon getirtmek

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Kimse söylemez kardeş bunu, baksana bir mail adresini bile silip kaldırıyorlar. İşlerine gelmiyor tabi.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Yaklaşık 2 ay önce banggood sitesinden telefon sipariş verdim. Rusyada yaşadığım için araştırmalarımda rusyada telefon girişinde her sıkıntı olmadığı gördükten sonra telefonu sipariş ettim. Telefon 1 hafta içinde rusyaya geldi fakat 25 gun gumrukte bekledi. Bunun üzürine banggood a yazdım dedimki hızlı kargo olarak sipariş verdiğim ürünüm taahhüt ettiğiniz 7-15 iş günü içerisinde bana ulaşmadı gümrükte takıldı dedim suan bulunduğum yer gümrüge yakın degil diyerek paramın iadesini istedim. Bunun üzerine bana gümrükten geri dönerise paramın iade edileceğini söylediler ve telefon 30 gün sonra gümrükten ret yiyerek geri gönderildi bunun üzerine yine banggood.com a yazarak ürünün kendilerine geri gönderildiğini ve kargo takip numarasında bakabileceklerinin soyledim bunun üzerine 1 hafta içerisinde paramın iade edileceğini söylediler. Paypal üzerineden satın aldığın yaklasık 1000 TL fiyatındaki ürünün parası 1 hafta içerisinde iade edildi. Banggood.com dan yine muhtelif malzemeler siparis ettim ve hic bir sıkıntı yasamadım eger ürün size taahhüt ettikleri sürede ulaşmaz ise ya yenisini gonderiyorlar yada para iadesi yapıyorlar. Güvenilir bi site tavsiye ederim. Yurtdışından telefon alacak arkadaşlara tavsiyem kesinlike paypal üzerinden ödeme yapmaları eğer 45 gün içerisinden ürün size ulaşmaz ise her ne olursa olsun satıcı paranızı iade etmez ise paypala itiraz ederek paranızı iade alabilirsiniz.
bu gibi sitelerde illa paypal mı olması lazım türkiyedeki kartlara iade yapılıyor mu hesap kartı kredi kartı vs

melovince

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
çetin
Konular
1
Hocam satıcıyla konuş aliexpress den alabilirsin genelde takılma olmuyor kutu ayrı telefon ayrı gönderim yapıyorlar sıkıntı olmaz genelde ama her zaman bir risk var tabiki benim henüz takılan olmadı
Kardeşim selamlar,kutu ayrı telefon ayrı gönderim nasıl oluyor ? Biraz açıklama yaparsanız memnun olurum.

asi_alemci09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Lg g4
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben de mi6 almak istiyorum ama nasil yapcaz bilemedim. Yurtdisindan nasil getirtebiliriz getiren arkdslar biraz yardimci olabilr mi nasil bi yol izleriz aliexpresste turkiyeye gonderemiyoz
Diyor nasil siparis verebiliriz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba arkadaşlar ben de mi6 almak istiyorum ama nasil yapcaz bilemedim. Yurtdisindan nasil getirtebiliriz getiren arkdslar biraz yardimci olabilr mi nasil bi yol izleriz aliexpresste turkiyeye gonderemiyoz
Diyor nasil siparis verebiliriz.
İlk sayfayı okuyun lütfen.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Telefona rom ararken bu siteyi bulmuştum..Telefonuma kurduğum miui rom sayesinde xiaomi telefonlara hayranlığım başladı. Çok araştırdım ama Türkiyeye gönderen kimseyi bulamadım. Sonra aliexpreste bir satıcı buldum, siparişi verdim terettüdüm olduğu halde telefon bana 21 gün sonra sorunsuz geldi.Kutusuyla göndermiyor sorun oluuyor diye. Ama telefon meizu marka.. Uzun lafın kısası xiaomi telefon gönderen yok, bulursanız buraya yazın bende mi6 almak istiyorum..

mustafatugrul97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaTugru
Cihazım
Redmi 4 Prim
Konular
1
Hocam satıcıyla konuş aliexpress den alabilirsin genelde takılma olmuyor kutu ayrı telefon ayrı gönderim yapıyorlar sıkıntı olmaz genelde ama her zaman bir risk var tabiki benim henüz takılan olmadı
Hocam merhaba konu yu hortlatmis gibi oldum ama bende 1 hafta ya kadar getirmeyi planlıyorum bana bi ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Hocam merhaba konu yu hortlatmis gibi oldum ama bende 1 hafta ya kadar getirmeyi planlıyorum bana bi ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz
Hocam açıkçası 1 yıldır sipariş vermiyorum uzak kaldım konudan ne desem çok doğru olmayacak

Üst Alt