Yardım Yutdışından kargo ile telefon getirtmek

Telephonecu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Telephone
Cihazım
S 6 edge
Konular
1
Istediginiz telefonu almanyadan getirebilirim 1 ay sonra geliyorum. Bana bu mailden ulasabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Lütfen forumda açık alandan kişisel bilgi vermeyiniz. İlanlarınızı alışveriş bölümünde açabilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

fanofmiui

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
selah
Cihazım
iphone
Konular
0
banggood diye bir site var ordan telefon ya da parçası getirtsek sıkıntı yaşar mıyız? süreç hakkında şu sitede satinon.com/forum/banggood biraz bilgi var ancak ben gerçekten getirten biri varsa onlardan dymak istiyorum. tecrübesi olan arkaşlar paylaşırsa sevinirim. teşekkürler

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
banggood diye bir site var ordan telefon ya da parçası getirtsek sıkıntı yaşar mıyız? süreç hakkında şu sitede satinon.com/forum/banggood biraz bilgi var ancak ben gerçekten getirten biri varsa onlardan dymak istiyorum. tecrübesi olan arkaşlar paylaşırsa sevinirim. teşekkürler

Yurt dışından kargo yolu ile telefon getirmek yasaktır. Telefon yasaklı mallar arasında. Gümrükten geçmez.
Telefon parçası getirebilirsiniz.

Redmi Note 3 cihazımdan gönderildi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Herşey yasak zaten. Telefon fiyatı kadar vergi koy, yurt dışından alma, burdan bu paraya al, devlete para lazım. Mal herif madem devletim diyorsun, gücünü kullanıp daha iyi yaşam, sağlık, eğitim şartları oluştursana. Niye bu kadar yükleniyorsun telefona bilgisayara.

Gigi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gizem
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
0
Merhabalar, amerikadan kargo için viabox'u tercih edebilirsiniz, siteye üye olma vs gibi komisyonlar ödemiyorsunuz, ve sitemi oldukça iyi, birçok site var araştırmıştım ama bu sistemde en ucuz kargolamayı yapıyorlar. Siteyi incelemenizi tavsiye ederim.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Merhabalar, amerikadan kargo için viabox'u tercih edebilirsiniz, siteye üye olma vs gibi komisyonlar ödemiyorsunuz, ve sitemi oldukça iyi, birçok site var araştırmıştım ama bu sistemde en ucuz kargolamayı yapıyorlar. Siteyi incelemenizi tavsiye ederim.

Niye bazı forumlarda bu tür konularda bu mesajın aynısını görür gibi oluyorum? Havada reklam kokusu var!

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gigi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gizem
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
0
Sitenin türkçe dil seçeneği var, aktif olarak kullanmaya başladığım için daha öncesinde araştırma yaptığım sitelere yorum bırakıyorum. Hem feedback alabilmek için, varsa diğer kullanıcılardan, hem de sistemi tanıtmak için, çünkü çok kullanıcısı yok gördüğüm kadarıyla.

622ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.0.1
Cihazım
Redmi note 3
Konular
1
150 euroluk telefona 1000 TL bayilmaktansa bence kendiniz getirtmeyi deneyin. Ben Fransa'da yaşıyorum. AliExpress ten 10 ün üzerinde telefon getirdim. 0 takilma ve 0 problem ile.

AliExpress te biraz araştırma yaparsanız daha önce Türkiye'ye sorunsuz telefon yollayan satıcıları çok rahat bulabilirsiniz. Tabi bu durumda 2 ila 4 hafta kargo bekleyeceksin iz.

Karar sizin.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sitenin türkçe dil seçeneği var, aktif olarak kullanmaya başladığım için daha öncesinde araştırma yaptığım sitelere yorum bırakıyorum. Hem feedback alabilmek için, varsa diğer kullanıcılardan, hem de sistemi tanıtmak için, çünkü çok kullanıcısı yok gördüğüm kadarıyla.

Hocam standart bir reklam mesajı olarak değerlendirdiğim için dün mesaj yazmamıştım ama görüdüğüm kadarıyla konu ile ilgilisiniz. Yorum yazdığınız konu başlığı "Yurtdışından kargo ile telefon getirtmek" Sitenizi inceledim fakat kargo yoluyla ülkemize telefon getirilmesi mümkün değil. Bu konuda bir açıklama yapar mısınız?

Üst Alt