Yardım Yurtdışından gelen xiaomi mi6 telefona imei atma hk ...

• Konbuyu başlatan grin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 31K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
GRIN
Cihazım
SONY Z3
Konular
2
merhaba, forumun yeni üyesiyim konu hakkında bilginize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. mi6 telefonuma imei atılmasımı yada başka telefonun imei ile değiştirilmesi hangisini önerirsiniz kendim nasıl yapabilirim. ayrıca bootloader işlemi gereklimi.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
merhaba, forumun yeni üyesiyim konu hakkında bilginize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. mi6 telefonuma imei atılmasımı yada başka telefonun imei ile değiştirilmesi hangisini önerirsiniz kendim nasıl yapabilirim. ayrıca bootloader işlemi gereklimi.
Hoşgeldin foruma kardeşim,

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
İmei atılması zaten başka telefonun imeisiyle değiştirilmesi demek. Bootloader gerekli. Yasal işlem olmadığı için forumda anlatımı yasaktır, google ds pek çok rehber var. Bilginiz yoksa bulaşmamanızı öneririm.

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
hosgeldin dostum. telefonun kendi imei si kullanilmamissa sayet en temizi bence bir pasaport bulup btk uzerinden 150 tl gibi bir ucret bedeliyle yasal olarak kayit ettirmeniz daha dogru olur.

grin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
GRIN
Cihazım
SONY Z3
Konular
2
hoşbuldum. öncelikle bootloader işlemini mi yapmam gerekli yoksa imei değiştirme işlemini mi? nerden başlamalıyım ayrıca telefona henüz sim takmadım ingilizce seçneği var türkçe yüklü değil sanırım global rom mu yüklemem gerek, unlock işlemi mi yapmam lazım? biraz sitede bakındım ama nerden başlamam gerek bulamadım yardımınız için teşekkürler. (elimde hurda bir telefonum var onun imei ni kullanmak istiyorum)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hoşbuldum. öncelikle bootloader işlemini mi yapmam gerekli yoksa imei değiştirme işlemini mi? nerden başlamalıyım ayrıca telefona henüz sim takmadım ingilizce seçneği var türkçe yüklü değil sanırım global rom mu yüklemem gerek, unlock işlemi mi yapmam lazım? biraz sitede bakındım ama nerden başlamam gerek bulamadım yardımınız için teşekkürler. (elimde hurda bir telefonum var onun imei ni kullanmak istiyorum)
İlk olarak bl açmalı rootlamalı işlemi yapıp global rom atmalısınız. Yasal işlem olmadığından forumda anlatım yok google da arayabilirsiniz. Birisine yaptırmak isterseniz şahsi olarak bu işlemi yapıyorum.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eomerkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
0
selamlar, ben unlock işlemi ve global rom atma olayını yaptım telefona imei numaraları atandı şimdi bi imei değişikliği gereklimi yoksa rootlu olduğundan gerek yokmu cihaz kapanabilirmi sim takmadım henüz hiç, bide eski kullanmadığım telefonum var imei boşta

Dj_muci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Note 3
Konular
1
Merhabalar. Bende mi 6 aldım gelecek ayın başında süre doluyor . Pasaport bulamadım . Başka IMEI mı cakmaliyim. Yoksa pasaport kayıt yapan var mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt