Yardım Yurtdışından gelen telefon

kapadokyamen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
direnç ile çift sim kayıt yapılıyormuş şuan

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Aynen şu anlık 4g modeline oluyor
merhaba djfarukk simdi okudum konuyuda benim telefonum mi 11 lite 5g NE 8\128 imei atilmiyor demissiniz ben yeni aldim cihazi bir telefoncudan herhangi bir sorun olmayacagini istedigim gibi kullanacagimi soyledi hatta 3 hafta falan oldu kapanacagina dair mesaj falanda gelmedi yanlis bilgilendirmemi yapildi bana simdi bilgi verebilirmisiniz

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
merhaba djfarukk simdi okudum konuyuda benim telefonum mi 11 lite 5g NE 8\128 imei atilmiyor demissiniz ben yeni aldim cihazi bir telefoncudan herhangi bir sorun olmayacagini istedigim gibi kullanacagimi soyledi hatta 3 hafta falan oldu kapanacagina dair mesaj falanda gelmedi yanlis bilgilendirmemi yapildi bana simdi bilgi verebilirmisiniz
süresi bitince kapancak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

süresi bitince kapancak
kayıt ettirmen gerek

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
süresi bitince kapancak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kayıt ettirmen gerek
allah allah cok ilginc peki ne yapmam lazim goturup aldigim yerlemi konusmaliyim nasil ilerlemem lazim olmuyacakmi kayit

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
allah allah cok ilginc peki ne yapmam lazim goturup aldigim yerlemi konusmaliyim nasil ilerlemem lazim olmuyacakmi kayit
Valla hiç bilmiyorum resmi kayıt işlemi nasıl oluyor hep kaçak kulladığım için :D ama sizin cihaz da malum yollarla kayıt olmadığı için ne desem boş

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Valla hiç bilmiyorum resmi kayıt işlemi nasıl oluyor hep kaçak kulladığım için :D ama sizin cihaz da malum yollarla kayıt olmadığı için ne desem boş
vallaha resmi kayit yapacak pasaport yokki olmadi geri goturecegim haydaaaa patladi iyimi

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
vallaha resmi kayit yapacak pasaport yokki olmadi geri goturecegim haydaaaa patladi iyimi
Pasapaort yoksa geçmiş olsun ama bu şu anlama gelmiyor cihaz çöp oldu deyil sizin cihaz için yöntem çıkacaktır illaki dert etmeyin er yada geç çıkar bir yönetem

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Pasapaort yoksa geçmiş olsun ama bu şu anlama gelmiyor cihaz çöp oldu deyil sizin cihaz için yöntem çıkacaktır illaki dert etmeyin er yada geç çıkar bir yönetem
tamam tesekkur ederim bilgi icin umarim cikacak yontem donanima mudehale edilerek yapilan bir yontem olmaz ;( (yanliz aldigim yer belli yarin hesabini sorarim ben)

Freepixel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note2
Konular
0
Ben de o şekilde aldım telefonu. Yapıldığını söyledi arkadaş. Söyleyen de daha önce defalarca telefon aldığımız yer. Hatta geçen ay yapılmıyor diye satmamıştı.

Tek sorun güncelleme alamıyormuşuz henüz.

Üst Alt