Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

omersiray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note 8
Konular
0
Hocam uyuz oldum zaten almayacağım o satıcıdan eğer bu cihaza imei atılabilseydi ilk forumda paylaşılır zaten ben adamın hakkını da almak istemiyorum ama bence imei atabiliyorum demesi bana samimi gelmiyo
imei işlemini yapmak istiyorsan yapabilirim yanlız bilgisayara ihityacın var

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
imei işlemini yapmak istiyorsan yapabilirim yanlız bilgisayara ihityacın var
Hocam bu cihaz diğer bildiğiniz cihazlardan farklı imei atılamıyor şuan bu konuda da bu konuşuluyor siz daha önce redmi note 10 proya imei atabildiniz mi

mesut_xx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nesut
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
yani şimdi bu telefon alınır mı çıkarmı sizce almak istiyorum ama tereddütteyim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu sorunun cevabı maç skor tahmini gibi bir şey maalesef.. Herkesin yorumu tahminden öteye gitmez.. Ama banko tahmin isterseniz sevgili stoya cevabı vermiş :)

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Bu durum tamami ile Xiaomi Turkiye Distributoru kaynakli.. Ayrica biliyorsunuz Xiaomi Turkiye ye fabrika actigindan dolayi, tek sim olan cihazlar artik cift sim RSA korumasina sahip.

Cunku EVAFONE denilen capsiz,beceriksiz ve kan emici firma.. uzun suredir bunun icin Xiaomi ye baski kuruyor.

Ama merak etmeyin bilmeyenler icin not dusuyorum. Bu yasanilan durumu zamaninda Samsung kendi cihazlari icin yapiyordu.. Ama ne zaman ki satislar dustu iste o zaman her sey degisti. İmei atilamayan cihazlara hem imei atildi hemde server kaydi yapildi.

Kimse k.bakmasin ama ben garantili olarak o fiyatlara cikacaksam eger kesinlikle XİAOMİ almam!

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 13T
Meslek
Tekniker
Konular
7
Bu durum tamami ile Xiaomi Turkiye Distributoru kaynakli.. Ayrica biliyorsunuz Xiaomi Turkiye ye fabrika actigindan dolayi, tek sim olan cihazlar artik cift sim RSA korumasina sahip.

Cunku EVAFONE denilen capsiz,beceriksiz ve kan emici firma.. uzun suredir bunun icin Xiaomi ye baski kuruyor.

Ama merak etmeyin bilmeyenler icin not dusuyorum. Bu yasanilan durumu zamaninda Samsung kendi cihazlari icin yapiyordu.. Ama ne zaman ki satislar dustu iste o zaman her sey degisti. İmei atilamayan cihazlara hem imei atildi hemde server kaydi yapildi.

Kimse k.bakmasin ama ben garantili olarak o fiyatlara cikacaksam eger kesinlikle XİAOMİ almam!
Helal olsun hocam, noktasından virgülüne kadar size katılıyorum. Bu sebeple yurt dışı Redmi Note 10 Pro aldım, 16 ay imei süreci var bekleyip göreceğiz

Üst Alt