Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
hocam uzatma olayını yaptınız mı yıl sonu sıfırlanma olayına bir engeli olur mu sizce nasıl yapılıyor
henüz yaptırmadım cihazım daha yeni. Ancak etkilemiyor diye bilmiyorum. Youtube platformunda konu hakkında bilgi veren birinden dinlemiştim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Note 10 Anakarta müdehale ile kesin olarak açılıyor arkadaşlar. Şebeke v.s de sorun yok. İşlem ücreti 250 TL
Anakarta müdahale ile hapsi oluyor ancak sonucunda donanımsal zarar verilebiliyor. İşini iyi yapan da vardır bu konuda, iyi yapıyorum deyip cihazın içinden geçen de. :)

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
cıkmadı yapılmıyor telefonunuzu yapılıyor ediyor diyen herkese elletmeyın arkadaşlar hocalarım

Ekli dosyalar

• 1625576202950..jpg
    1625576202950..jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 112

lextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 10
Meslek
Computer Scientist
Konular
1
Note 10 Anakarta müdehale ile kesin olarak açılıyor arkadaşlar. Şebeke v.s de sorun yok. İşlem ücreti 250 TL
Acele işe şeytan karışır. Böyle olursa yakında yazılımsal olarakta mümkün olur. Bakmayın rsa şöyle böyle diye sallayanlara bizatihi kriptografi dersi almış biri olarak kurcalanırsa kıtılabilecek bir yöntem olduğunu söyleyebilirim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Acele işe şeytan karışır. Böyle olursa yakında yazılımsal olarakta mümkün olur. Bakmayın rsa şöyle böyle diye sallayanlara bizatihi kriptografi dersi almış biri olarak kurcalanırsa kıtılabilecek bir yöntem olduğunu söyleyebilirim.
Mümkün olacağını sanmıyorum. RSA koruması yeni bir şey değil. Şu ana kadar Xiaomi cihazlardan SIM 1'e IMEI tamiri yapılamama sebebi SIM 1'deki RSA kilidi.

RSA koruması aşılması çok zor bir şey. En azından umutlu olmamak gerektiğini düşünüyorum. Eğer çözüm bulunursa ne ala, bulunamazsa umut etmemiş olursunuz zaten. :)

baveracar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baver
Cihazım
Mi5s
Konular
6
Selamlar, poco f3 için bi gelişme var mı ? kimi yerlerde RSA kilidi kesinlikle kırılmaz demişler kimisi de eni sonu çıkacağını söylemiş. Şuan pandemiden dolayı yasal kullanım izni 15 aya çıktı bende çok düşünmeden 15 ay içinde mutlaka açığı bulunur diye sipariş verdim, sizce elimde patlar mı?

rbcnrbcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
Note 10s de RSA koruması yokmuydu arkadaşlar. İki sim birden açılıyor. Demekki RSA falan hikaye.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar, poco f3 için bi gelişme var mı ? kimi yerlerde RSA kilidi kesinlikle kırılmaz demişler kimisi de eni sonu çıkacağını söylemiş. Şuan pandemiden dolayı yasal kullanım izni 15 aya çıktı bende çok düşünmeden 15 ay içinde mutlaka açığı bulunur diye sipariş verdim, sizce elimde patlar mı?
15 Ay olduğunu kim söyledi. 4+4 Şuan

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Note 10s de RSA koruması yokmuydu arkadaşlar. İki sim birden açılıyor. Demekki RSA falan hikaye.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

15 Ay olduğunu kim söyledi. 4+4 Şuan
Redmi Note 10S MTK işlemciye sahip. Onun için bir durum yok.

Üst Alt