Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Rsa için sim 1 kiliti vardı sim 2 atiliyordu diyen arkadaşlarım şuan bu cihazlarda qcn yedeği alıp efs silince cihaz bootloop a düşüyor sim 1 dede rsa olsaydı efs silince cihaz bootloop da kalırdı bence. cihazlar çöp yazılımsal bir çözümü bulunmucak araştırmalara göre kimse cihazı actiriyim 2g kullanım fln uğraşmaz herhalde sıkıntı bence arkadaşlar hayırlısi çözüm çıksa bile 2 yıl sürer Xiaomi anlaşma yaptıysa yol vermez kaçağa bu modellerde bende pişmanım aldığına ama bu fiyata bu cihaz çok güzeldi
hacı adamlar zaten satıyor 20 25 30 milyon :) 3 5 kişi alsa ne olur almasa ne olur :)

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
hacı adamlar zaten satıyor 20 25 30 milyon :) 3 5 kişi alsa ne olur almasa ne olur :)
Kanka kimde Xiaomi görsem yurtdışı hiç garantili görmedim valla ben kendimde hep yurtdışı neden aynı cihaz 2bin TL vergili iki katına 4 5 e aliyimki neden yani herkes aynı 300 500 koy sesimiz çıkmaz zaten toplu bir şekilde acayip indirim oluyor bu cihazlar tek tek girmiyor ya ülkeye valla sonumuz hayır olsun vergi vergi vergiii

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Kanka kimde Xiaomi görsem yurtdışı hiç garantili görmedim valla ben kendimde hep yurtdışı neden aynı cihaz 2bin TL vergili iki katına 4 5 e aliyimki neden yani herkes aynı 300 500 koy sesimiz çıkmaz zaten toplu bir şekilde acayip indirim oluyor bu cihazlar tek tek girmiyor ya ülkeye valla sonumuz hayır olsun vergi vergi vergiii
valla benim çevrem herkes garantili :)
ben dahil.keşke ukrana rusya gibi sistem olsa bizde:)

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Şahsen 4 senedir Xiaomi kullanıyoruz. Ailede 4 kişiyiz ve hepimiz de yurtdışı kullanıyoruz. Türkiye garantili o kadar para verip almam tekrar. Farklı markaya geçiş yapabilirim bir sonraki telefonumda. Etrafımda 8-9 kişi daha aynı şekilde yurt dışı kullanırken 1-2 kişi ancadır Türkiye garantili olan.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tegnumudri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
xiaomi
Konular
1
redmi note 10 cihazım var ne zaman imei atılır acaba

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Alanlara geçmiş olsun nasıl ki Samsung ve huaweide imei atılmıyorsa xiaomidede bitti.

Üst Alt