Çözüldü Yurtdışı note 10 pro cihazımı fabrika ayarlarına sıfırladım açılmıyor

gezginbilir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bugün telefonu eşime vereceğim için ayarlar kısmından fabrika ayarlarına sıfırladım daha sonrasında telefon sürekli resetlenmeye başladı bot ekranina düşüyor sürekli tam android ekranı geliyor resetliyor lütfen yardım edin ne yapacağımı bilemedim birde yurtdisindayim otostop ile dünyayı geziyoruz buralarda yaptırmak akıl işi olmaz teşekkürler simdiden
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hard reset de denedim yine olmadı

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Çerezimizi alıp geldik:)

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Senin bişey bildiğin yok seninle tartışmak boşa zaman harcamaktan başka bir şey değil.
Android 12 ve üstü cihazların bir çoğuna twrp kuralamıyor kurulanlar ise sağlıklı çalışamıyor bootlader kilitli olan cihaza recoweryden yazılım atılır zip uzantılı yazılım kurulu.
Redmi banasının hayrına onu oraya koymuş değil.
Bootlader kilidi açık olmayan cihaza sadece tar uzantılı yazılım fastboot üzerinden atılamaz.
Ama zip uzantılı yazılım bootlader kilitli olsa dahi recoweryden yazılım atılır.
Öğrende gel çok bilmişlik taslama bi halt bildiğin yok

Redmi sütesinden yazılım indirmek istediğinde iki secenek vardır biri fastboot diğeri ise recowery.
Neden acama çünkü fastboot yazılım fastboot üzerinden atılır.
Recowery yazılım recowery üzerinden atılması için oraya işte iki seçenek koymuş cahal.

Yemin ederim bu kadar kendini geliştiremeyen bence dünyada tek ülkeyiz.
Biri bişey dediğinde hemen alay etmek dalga geçmeye başlıyorlar hiç demiyorlar ya bu adam niye böyle diyor bu soralım soruşturalım belki biz yanlış o doğru biliyordur demiyorlar .
Sonra biz niye gelişemiyoruz diyorlar. Siz kendinizi önce bi geliştirin sonra ülke zaten kendiliğinden gelişir sen kendini geliştirmedikten sonra ülkenin gelişmesini bekleme çünkü olmıyacak imkansız.
Bu sitede kimsenin doğru düzgün bir halt bildiği yok.
Ben diyorum mesela başka konuda yurt dışı cihazı çözdüm imei atmadan orjinal kayıtsız imesi ile simkartı süresiz kullanmayı buldum diyorum.
Adam yazıyorda yazıyor alay ediyor bi hakaret etmediği kalıyor. Sonra çıkıp nasıl yaptığını anlat diyor.
La havle ve la kuvvete
Haddinizi aşarak konuşuyorsunuz. Lütfen kelimelerinize dikkat edin. Burası sizin aile grubunuz değil.

Asıl konuya gelecek olursak çok fazla deneyim ve bilginizin olmadığı belli oluyor ki Mi Assistant ile recovery romu bootloader kilitliyken yazabileceğinizi iddia ediyorsunuz. Tamam eyvallah. Bize lütfen bu işlemi "Redmi Note 10 Pro" cihazınızda yaptığınız bir video yollar mısınız? Bootloader kilitli olacak ve stock recovery üzerinden rom atacaksınız.

Edit: Arkadaş uyarı almış yetkililere teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım