Çözüldü Yurtdışı note 10 pro cihazımı fabrika ayarlarına sıfırladım açılmıyor

gezginbilir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bugün telefonu eşime vereceğim için ayarlar kısmından fabrika ayarlarına sıfırladım daha sonrasında telefon sürekli resetlenmeye başladı bot ekranina düşüyor sürekli tam android ekranı geliyor resetliyor lütfen yardım edin ne yapacağımı bilemedim birde yurtdisindayim otostop ile dünyayı geziyoruz buralarda yaptırmak akıl işi olmaz teşekkürler simdiden
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hard reset de denedim yine olmadı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atıldıysa sebep belli modem yükleyeceksiniz pc den açılır. ama wipe yaptıysanız imeide silinmiş olabilir..

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Şuanda endonezyadayim hocam saat farkı çok aramızda ben yagrin sabah vakti bilgisayar bulabilirim sizinle nereden iletişime gecebiliriz
saat farkı ciddi sorun olabilir çünkü serverin da açık kapalı olduğu saatler var. özel mesaj ile whatsapp numaranızı atın iletişime geçeriz.. inecek dosyalar falan var bilgisayara inecek öncesinde

Oyla:
Ü

Üye silindi 348070

Guest
telefonu fastboot moduna almalısın, ses kısma ve telefonu açma tuşuna basılı tut ekrana fastboot gelir , indireceğin klasörü klasöre çıkart , klasörün içinde bilgisayarın telefonu görmesi için adb-setup- usb driver dosyasını tıkla 3 defa y ve her y yazdığında sonra entere bas sonra gelecek ekrena ileri ve son de usb kurlumu tamamlanacak sonra klasörün içinde Note10proModemYukle.bat dosyasını çalıştır modem dosyasını yükleyecek , telefon yeniden başlamazsa ,kendin yeniden başlat muhtemelen düzelir

Oyla:

yunusarpc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi note 11
Konular
2
Şuanda endonezyadayim hocam saat farkı çok aramızda ben yagrin sabah vakti bilgisayar bulabilirim sizinle nereden iletişime gecebiliriz
Fasboot moduna al adb ile super.img dosyasını yükle düzelir.
super.img dosyasını yüklü yazılım kodu her ne ise o yazılın kodlu fasboot yazılımını internetten indir rar veya zip ile aç içinde super.img dosyasını görürsün onu çıkar tar uzantılı dosya içinden ve telefona fasboot moduna al boot.img nasıl flashlanıyorsa aynı şekilde super.img dosyasını telefona flashla düzelir

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Fasboot moduna al adb ile super.img dosyasını yükle düzelir.
super.img dosyasını yüklü yazılım kodu her ne ise o yazılın kodlu fasboot yazılımını internetten indir rar veya zip ile aç içinde super.img dosyasını görürsün onu çıkar tar uzantılı dosya içinden ve telefona fasboot moduna al boot.img nasıl flashlanıyorsa aynı şekilde super.img dosyasını telefona flashla düzelir
Arkadaşım bootloader kilitli olduğunu söylemiş. Konuyu okuyun lütfen.

Oyla:
Üst Alt