Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Magisk üzerinden kuruyorum ama play store da sürekli güncelleme gözüküyor arada yanlışlıkla güncelliyorum normal haline dönüyor. Bunu güncellemelerde göstermeme şansım var mı?
Google play de youtube uygulamasının sağ üstteki 3 noktaya dokunup otomatik güncellemesini iptal edebilirsiniz. Yanlışlıkla güncelleme yaparsanız eğer uygulamalardan youtube verilerini temizleyip tekrar eski haline çevirebilirsiniz

MI 5s Eu Beta 9.3.14

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Yukledim kullandim gayet guzel elinize saglik ama nekadar ayar yaptiysam pencere modu aktif olmuyor. Yardimci olabilirmisiniz?

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Elinize emeğinize sağlık kurdum bir sorun çıkmadı.

Mr.Whestr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
7
Teşekkürler hocam. Ben normalde koyu tema kullanıyordum ama grimsi bişeydi. Bunun koyu teması simsiyah göze hoş gelmiyor :D Bunun haricinde mükemmel çalışıyor program.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
ClassiCTR eu stabil kurdumda ağa hesap eklerken hoşgeldinizde takılı kalıyor eklemiyor dediklerini indirdim ağa lütfen yardım

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
ClassiCTR eu stabil kurdumda ağa hesap eklerken hoşgeldinizde takılı kalıyor eklemiyor dediklerini indirdim ağa lütfen yardım
Normal YouTube sürümünde hesabınızı açın. Sonra bu uygulamaları yükleyip, YouTube uygulamasının güncellemelerini kaldırın

Metehan28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Lg
Konular
0
Arkadaşlar benim youtube adresim gmail.Giriş bölümüne yazıyorum sonra kabul ediyoruma tıklayınca ise sonsuza kadar yükleme ekranında kalıyor ne yapmam gerek

hofboard

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Said
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Web Tasarım
Konular
1
Arkadaşlar benim youtube adresim gmail.Giriş bölümüne yazıyorum sonra kabul ediyoruma tıklayınca ise sonsuza kadar yükleme ekranında kalıyor ne yapmam gerek

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. YouTube Vanced'da oturum açamıyorum. Gmail adresimi yazıyorum ve devamında Google'ın politikasını kabul ettikten sonra sayfada takılı kalıyor. Pocophone F1 ve her şeyin son sürümü kurulu. Konuda belirten talimatları aynen uyguladım. Root'suz sürüm. Bu konu hakkında çözüm üretebileceğimiz bir yöntem mevcut mudur? Teşekkürler.

Düzenleme: Şu konuda nasıl çözebileceğimiz yazılmış, teşekkürler:
Çözüldü - Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Son düzenleme:

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
Magisk root programı içindeki gri oluyor bana tamamen siyah olanı lazım Bunu nasıl yükleyebilirim

yurga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi 7a
Konular
1
Arkadaşlar bu uygulamayı nasıl varsayılan yapabilirim? Tarayıcı üzerinde YouTube videosuna tıklayınca YouTube vanced yerine normal YouTube uygulaması açılıyor.

Üst Alt