Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Kötü oldu tümünü güncelle seçeneğini çok sık kullanıyorum, elbet araya kaynayacak bir gün :)

Teşekkür ederim yanıtınız için.
Güncellemeyi tekrar kaldırabilirsiniz. Google Play'de YouTube oto güncelleme tikini kaldırın

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Güncellemeyi tekrar kaldırabilirsiniz. Google Play'de YouTube oto güncelleme tikini kaldırın

Oto güncellemeler tamamı için kapalı onu yaptım, olurda yüklenirse güncelleme kaldırıp tekrar mod kurmaya gerek kalmadan kullanabilir myim?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Oto güncellemeler tamamı için kapalı onu yaptım, olurda yüklenirse güncelleme kaldırıp tekrar mod kurmaya gerek kalmadan kullanabilir myim?
Magisk modülü yüklü olduğu sürece evet

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
İşte tam aradığım teşekkür ederim. Cihazım ROOT'lı Mİ6 MAGİSK üzerinden kurulum yaptım. Hiç bir problem yok.. Uygulama gayet sağlıklı çalışıyor :)

DarKStyLe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Bu Mod Youtube uygulamasında video izlerken, reklamlardan kurtulmayı ve başka işler yaparken de kesintisiz video izlemeye devam etmeye yarar. Örnek resimler herşeyi anlatıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum: İlk olarak telefonumuzda mevcut yüklü olan Youtube uygulamasını kaldırın. Magisk deposundan Youtube Vanced modülünü bulup yükleyin ve telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra Google playe girip youtube uygulamasının otomatik güncellemeyi aç tikini kaldırın.
İşlem bu kadar. Artık videolarınızı reklamsız ve başka işler yaparken de kullanabilirsiniz. Yok ben reklam seviyorum illede reklam izlicem diyorsanız da tarayıcınızdan youtube.com a girip izleyebilirsiniz drunk~~

Rootsuz Youtube Vanced kurulumu
  1. Yüklü Youtube uygulamasını kaldırın
  2. Youtube Vanced Apk ve kurun. Programı çalıştırmadan
  3. MigroG Apk ve kurun
  4. Google Play Storeden Youtube otomatik güncellemelerini kapatın
program sembolunü gerçek youtube yapabilirseniz indirmek istiyorum

furkankorhan47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Animator
Konular
3
Kurduktan sonra youtube çok yavaşladı 144p'de zor izleniyordu sildim normal youtube yükledim düzelmedi internetten girdiğimde sıkıntı yoktu format atınca düzeldi.

üzerinden 3-4 ay geçti ama yinede bu konu hakkında yorumda bulunmak istiyorum belki benim gibi yakın gelecekte yapmak isteyen olursa diye ben ilk olarak magisk ten indirdim olmadı sonra bu konuyu gördüm ve güncelleştirmeleri kaldırdım sonrasında tekrar dan yükledim oldu ama arkadaşınki gibi 144p

ben telle baya uğraştım bu aralar baya bi kişiselleştirdim. o yüzden format atmak istemedim twrp üzerinden magisk kaldırdım ve geri yükleyince hiçbir sıkıntı olmadan arka planda oynatma iç içe pencere vs tüm özelliklerini kullanabiliyorum demem o ki başınıza öyle bir durum geldiğinde magisk ten bahsediyorum onun üzerindeki herhangi bir modül
onu kaldırmanız telefonu kurtarmaya yetecektir :D umarım gelecekteki ve geçmişteki kendim gibi sorunlara çözüm arayan kişilere yardımcı olmuşumdur.

-Xiaomi Mi 6 128 GB Ceramic 6 GB Ram-

Üst Alt