Haber Youtube Vanced Devri Kapanıyor! (Tekrar Aktif)

Geçenlerde Webtekno'da haberi görünce indirip hemen kullanmaya başladım ama konu açtığımı unutmuşum o yüzden geç oldu biraz güncellemem :)

Unofficial olarak başka bir grup tarafından tekrar geliştirilmeye başlandı.

Yıllardır Google’ın YouTube uygulamasına 'korsan' alternatif olarak kullanılan Vanced, bugün kullanıcılarının fazlasıyla üzüleceği bir haberle gündeme geldi. Popüler uygulamanın Twitter hesabından yapılan paylaşımda uygulamanın artık geliştirilmeye devam edilmeyeceği duyuruldu. Uygulamanın indirme bağlantısının da önümüzdeki günlerde internet sitelerinden kaldırılacağı açıklandı.

Vanced, yaptıkları bu ani duyurunun nedeniniyse ‘yasal sebepler’ olarak gösterdi. Uygulamanın arkasındaki ekip, The Verge’e yaptıkları açıklamada Google’ın kendilerine uygulamayı geliştirmeyi ve dağıtmalarını durdurmaya zorlayan bir mektup gönderdiğini ifade etti. O mektupta ekipten YouTube’la ilgili tüm referansların kaldırılması, logonun değiştirilmesi ve YouTube ürünlerine yönelik tüm bağlantıların kaldırılması gibi taleplerde bulunulduğu belirtildi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yıllardır faaliyet gösteren Vanced uygulaması, özellikle YouTube izlemek isteyenler için Premium satın almaya gerek kalmadan reklamsız video izleme özelliğiyle tanınıyordu. Bununla birlikte resmi YouTube uygulamasında olmayan özelleştirme seçenekleri de Vanced’in YouTube’a tercih edilmesini sağlıyordu.

Artık indirmeye ve geliştirilmeye açık olmayacak olan Vanced, uygulamanın şu anda yüklü olduğu telefonlarda çalışmaya devam edecek. Fakat uygulamaya bugünden itibaren herhangi bir yeni özellik ya da güncelleme gelmeyecek.

Vanced, YouTube’un üçüncü taraf uygulamalarla olan savaşında son kurban oldu. Google, bundan önce son olarak iki popüler Discord müzik botu Rythm ve Groovy’nin faaliyetlerini engellemişti. Bu iki uygulama da Google’ın reklamlarını aşarak reklamsız müzik deneyimi sunuyordu.

Kaynak:

-Açıkcası ben üzüldüm, sponsor block apisi için bile değerdi :(

Son düzenleme:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
APK boyutu büyük olduğu için gönderemiyorum. Anlatayım sana:
1) Google> YouTube vanced > ilk çıkan site > vanced manager v2.6.2 indir. Kur
2) ana ekrana gelen vanced manager uyg. Aç. İzinleri ver no root falan de.
3) micro G yi indir sonra YouTube vanced i indir sürümü 16.02.35 seç sonra ise renk olanı amoled seç. YouTube vanced gelecek ona gir birkaç kere girdikten sonra arayüz yenilenecek. Güzel olacak, ilk başta aşırı eski 4 kere girip son uyg. Dan silip girince düzeliyor. Sonra ayarlara gir vanced ayarlarına gir ordan istediğin ayarları yap bu kadar
16.02.35 sürümün APK linkini verirmisiniz sürüm seçilmiyor Vanced managerde

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
YouTube premium + fake öğrenci belgesi tanıtıp 5 dk onay alıyor sonra papara ile ödeyince aylık 5tl ücret ödüyorsunuz hem orijinal hemde bu yazılımlara gerek kalmıyor

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
YouTube premium + fake öğrenci belgesi tanıtıp 5 dk onay alıyor sonra papara ile ödeyince aylık 5tl ücret ödüyorsunuz hem orijinal hemde bu yazılımlara gerek kalmıyor
Haklısınız. bende zaten APK'si var Vanced kapanmadan apk'sini indirip drive yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum sadece short kısmını istemiyorum fakat onun için düşük versiyon istiyor düşük versiyon sitelerine güvenmediğim için en iyisi şuanki en güncel sürümle devam :) + Steam hesabım satabilirsem Windows 10 pro key alacağım sizden.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Haklısınız. bende zaten APK'si var Vanced kapanmadan apk'sini indirip drive yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum sadece short kısmını istemiyorum fakat onun için düşük versiyon istiyor düşük versiyon sitelerine güvenmediğim için en iyisi şuanki en güncel sürümle devam :) + Steam hesabım satabilirsem Windows 10 pro key alacağım sizden.

Verdiğim siteden indirdim ve kullanıyorum herhangi bir problem yok bilginize.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
En çok kaydırma özelliklerini kullanıyorum o da premium da yok malesef. Ve de sponsorblock

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Üst Alt