Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Her hangi bir sonuç açıklama tarihi yok hocam. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda başvurular sürekli olarak değerlendiriliyor.

Önceden haber verseydiniz daha iyi olurdu Süpriz olursa yaş ilerledi ya yüreğim dayanmaz ;)Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizleri gülümsetmek ve espiri olsun diye takılıyorum bu işleri gençlere bırakalı çok oldu yetki falan beklentim yok...

Son düzenleme:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Öncelikle merhaba ben redmi note 6 pro kullanıcısıyım ve çoğu konuya hakimim. Sizde ön görürseniz bölüm sorumlusu olmak istiyorum. Benden daha iyileri vardır muhakkak ama bu görevi yapmaktan Şeref duyarım

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Öncelikle merhaba ben redmi note 6 pro kullanıcısıyım ve çoğu konuya hakimim. Sizde ön görürseniz bölüm sorumlusu olmak istiyorum. Benden daha iyileri vardır muhakkak ama bu görevi yapmaktan Şeref duyarım
Note 6 Pro Serhat hocam'ın emekliliği ile yetim kaldı çok emeği vardır kendisinin. Konular güncellesene güzel olabilir aslında.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Duyuruyu gördüğüm ilk anlarda başvurmaya çekinmiştim. Benden daha deneyimliler illa ki vardır onlara rakip olmayayım diye düşünmüştüm. Bugün itibariyle kararımı değiştirdim. Eğer ihtiyaç olursa yönetim ekibine dahil olmak isterim. Daha önce uzun süre boyunca Mi 5s, Mi 9T, Redmi Note 6 Pro kullandım. Şuanda da Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Üniversitede öğrenim gördüğüm bölümden dolayı günümün neredeyse yarısı bilgisayar başında geçiyor. Android'le 2011'den beri iç içeyim :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Duyuruyu gördüğüm ilk anlarda başvurmaya çekinmiştim. Benden daha deneyimliler illa ki vardır onlara rakip olmayayım diye düşünmüştüm. Bugün itibariyle kararımı değiştirdim. Eğer ihtiyaç olursa yönetim ekibine dahil olmak isterim. Daha önce uzun süre boyunca Mi 5s, Mi 9T, Redmi Note 6 Pro kullandım. Şuanda da Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Üniversitede öğrenim gördüğüm bölümden dolayı günümün neredeyse yarısı bilgisayar başında geçiyor. Android'le 2011'den beri iç içeyim :D

Baktın ki senden iyisi yok o zaman talibim mi dedin haha--

GianC-Dev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ege
Cihazım
MI 8
Meslek
Coder & Web Trade
Konular
9
Merhabalar, hemen özet geçeyim. Toplamda 5 yıllık bir kodlama hayatım var python ve full web programlama ile ilgili, 2 yıl android rom portlama işleriyle uğraştım. kafamı dağıtmak için bu forumda eğleniyorum. Son konulara yorum yazarak kendimi daha çok iyi hissediyorum.Çift cihaz kullanıyorum Redmi Note 6 Pro 64/4GB - Redmi Note 8 Pro 64/4GB Bu maceraya benimle başlamanız dileğiyle. Çok sağolun

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Merhaba Arkadaşlar

5 yılı aşkın bir zamandan beri tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Öncelikli olarak gelmiş olduğumuz bu noktada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu belirtmek isteriz.

Gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması, gerekse de Xiaomi ürünlerinin ülkemizde daha sık kullanılmaya başlanması ve kullanıcı sayısının artması nedeni ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da her geçen gün katlanarak artmakta. Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için yönetim ekibi olarak hepimiz elimizden geldiğince çalışıyoruz fakat bizlerin de yeterince hızlı cevap veremediği konular maalesef ki mevcut. Gözlemlerimiz ile ara ara forum ekibimiz adına cihazları konusunda tam donanımlı, yardımsever arkadaşlara tekliflerde bulunarak aramıza katılmalarını rica ediyoruz.

Son gerçekleştirdiğimiz yönetim ekibi toplantısında aldığımız karar doğrultusunda ekibimizi bir miktar daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız ve bu yeni yöneticilerimizi bu doğrultuda talepleri olan arkadaşlarımız arasından belirlemek istiyoruz. Bu yeni ekip arkadaşlarımız DESTEK EKİBİ ve BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • En az orta, tercihen İleri düzey Android kullanıcısı olması,
  • Xiaomi ve MIUI hakkında yeterli seviyede bilgiye sahip olması,
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması,
  • Forum kurallarımızı tam anlamıyla özümsemiş ve uyguluyor olması,
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması,
  • Yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile tüm forum üyelerimizin yeni şeyler öğrenmesine katkı sağlamaları,
  • Bölüm sorumlusu rütbesi için; sorumlu olduğu cihaz bölümünde cihaz için yayınlanan tüm resmi güncellemeleri bildiren örnek konu şablonu doğrultusunda paylaşımlar yapması,
  • Sorumlu olduğu forum alanlarında açılan yardım ve soru konularına destek sağlaması,
  • Kullanıcı hesabının daha önce forum kurallarımız doğrultusunda her hangi bir cezai yaptırıma maruz bırakılmamamış olması,
  • Forumda uzun süredir aktif üye olması gerekmektedir.
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz kendilerini tanıtmaları ve hangi cihaza sahip olduklarını belirtmeleri rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca teker teker teşekkür ediyoruz.
Merhaba, Ben Alper. 22 Yaşındayım ve işim gereği bilgisayar ile ilgiliyimdir.
Mi9Se ve Redmi note 8 Sahibiyim.
İnsanlara yardımcı olmayı ve bilgi paylaşmayı çok seven birisiyimdir.
Forumumuz'da elimden geleni yapacağım çünkü bunu seviyorum.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Yönetim ekibine selamlar.
Yaşımdan (15) dolayı başvurmayı, başvursamda kabul edilmeyi düşünmediğim için katılmamıştım..
Fakat belli olmaz diye bende başvurmak istedim.
Yaşımdan dolayı yöneticiliğe uygun olmadığımı düşünüyorum bu yüzden tek isteğim şu :

Note 7 Pro bölümünün sorumlusu olmak istiyorum gerçekten ilgilenmek istiyorum sadece beni orada görevli yapmanız yetecektir aslında isteğim Note 7 idi fakat cohci52 hocam gayet iyi onun yerini dolduramam :)
Öyle yazayım dedim.

Saygılar..

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular