Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam, siz beni eskiden tanırsınız. Ne kadar maydanoz ve takıntılı olduğumu da elimdeki işi bırakır forumla ilgilenirdim. Huy değişmez ve hala öyleyim. bana deseniz ki sadece yanlışları düzelt o bile benim için onurdur. Skorpinin askerleriyiz

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Estağfurullah hocam, maydanoz Köfteye yakışıyor, Size değil

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
selamlar ben erhan 30 yaşindayim önlisans mezunuyum xiaomiyle mi 8 araciliğiya tanistim çokta memnun kaldim rom root arastirmalarim sonucuda bu sayfayda yaklasik 2 yildir bulunmaktayim şu anki cihazim mi 9t pro, rom atmak gibi rootla uğrasmak gibi hastalik var tabi bunun sonucunda çogu kez dilim yanmadi değil :) telefonu brick durumuna bile getirdim :)) yasadiğim sorunlari goz onunde bulundurarak, karsimda ki yardim bekleyen hocalarimin psikolojisini goz onunde bulundurarak yardim etmeye calisiyorum. elimden geldiginde konusmama ve sohbetime dikkat eden birisiyim saygi benim için ilk sirada gelir gerisi zaten kendiliginden oluşur... vardiyali bir fabrikada calismaktayim yani gece gunduz yada oglen saatlerinde haftalik vardiyama gore musaitim. maddi beklentim zaten yok, yardim; once allah rizasi için yapilir... zaten yardim sonucu duzelen bir durum olduğunda... karsimdeki hocam bu durumda tesekkurlerini sunduğunda o benim için paha bicilmez :) bir nebze samsung rom islerle uğrastim sorasinda lg nin bir kac model telefonuyla uğrastim sorasinda xaiomi geçtim. referans konusu olarak benim ilk gorduğum ve forumda karsilasmadiğim konu acmaya denedim ama malesef daha once acildiği için utanc verici duruma duştum :) son olarak bi yardim baabinda ipucu konusu açtim rootla ilgili sorun olursa diye onda da sanirim ilk ben açtim ki hocalarimda geri donus olmadi :D velhasil kelam her gun sayfada ortalama 1 saatimi gecirmekteyim... yardim durumu olursa bu 2 bucuk saatlere kadar da çikiyo bu konudan sikayetci degilim cunki gunun sonunda yardim etmenin verdiği huzur var hocam :) belki yonetici olamam ama sayfada bir yerlerde yardim bekleyen olursa bu benim bildiğim konu olursa musait yere geçer ilgilenirim hocam simdiden okuduğunuz ve zaman ayirdiğiniz için tesekkurler :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Arkadaşlar, neden yönetici olmak istyorsunuz, bir getirisi yok, maaş vs vermiyoruz,çok zaman ayırmanız gerekiyor, bu iş gönüllülük esasına dayanıyor...
Öbür taraftan biz devamlı aktif olan üyeleri zaten takip ediyoruz, forumdaki yardımları/bilgisi ve üyeler ile üslup başta olmak üzere, bazı kriterlerimiz mevcut, ona da dikkat ediyoruz...gönüllü arkadaşlara iyi forumlar diliyorum, sıra sizlerede gelecektir mutlaka, teşekkürler

Size zam yapmanın vakti gelmiş gibi :)

Tüm gönüllü ve istekli arkadaşlara herkes adına çok teşekkür ederim. Ekibimizi genişletmek bilgili, ilgili ve saygılı arkadaşların yeteneklerini göstermeleri için bir adım daha öne çıkmalarını sağlamak adına ara ara yönetici ekibimize katıyoruz. Yakın zamanda belki yeni arkadaşlar aramızda olacaktır mm~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Size zam yapmanın vakti gelmiş gibi :)

Tüm gönüllü ve istekli arkadaşlara herkes adına çok teşekkür ederim. Ekibimizi genişletmek bilgili, ilgili ve saygılı arkadaşların yeteneklerini göstermeleri için bir adım daha öne çıkmalarını sağlamak adına ara ara yönetici ekibimize katıyoruz. Yakın zamanda belki yeni arkadaşlar aramızda olacaktır mm~~
Hocam, ilk cümleniz yanlış anlaşılabilinir... Arkadaşlar, olmayan maaşa veya gelire zam olmaz, bu işi gönüllü yapıyorum ama Sayın Admin sanırım maaşına zam, işine son demek istedi, istenmediğim yerde zaten kalmayı düşünmüyorum

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam, ilk cümleniz yanlış anlaşılabilinir... Arkadaşlar, olmayan maaşa veya gelire zam olmaz, bu işi gönüllü yapıyorum ama Sayın Admin sanırım maaşına zam, işine son demek istedi, istenmediğim yerde zaten kalmayı düşünmüyorum

Yok zaten 0 olunca %100 zam bile yapsak sıkıntı yok

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Vay vay vay yeni alımlar mı başlamış.. Şimdiden bu görevi layıkıyla yerine getirmeye başlayacak ve bu aileye gönül bağı kurmuş yönetici aday adayı arkadaşlarımıza bol şans diliyorum :))

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Malesef hocam.. benim çenem çok düşük :D ve Allah nasip kısmet ederse seneye bugünlerde kurumumda yönetici olabilmek için dünyada en sevdiğim bu foruma bile giremeden durmaksızın çalışıyorum.. :)
Madem ki maaş vermiyorsunuz işi gönüllü olarak yapıyoruz. O zaman bende varum haha-- Buse S. Yıldız hocam belki siz yönetici olabilersiniz giggle~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Malesef hocam.. benim çenem çok düşük :D ve Allah nasip kısmet ederse seneye bugünlerde kurumumda yönetici olabilmek için dünyada en sevdiğim bu foruma bile giremeden durmaksızın çalışıyorum.. :)
Her şey inşallah gönlünüze göre olur hocam

Üst Alt