Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Selam ve saygılar cantara dost ilanı yeni fark ettim bu ihtiyara ihtyacınız olursa bende buradayım Yes~~Yes~~
Merhaba hocam. Saygılar bizden. Sizin gibi büyük bir tecrübeye her forumun, her zaman ihtiyacı var. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz :)

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Sağolasın cantara dost 2019 yılı itibari ile samsung cihaz kullanımından vaz geçip mi 9t pro kullanmaya başladım hem miui ile başlayan yolculuğumuz çok eski olduğu için forumu da kurulduğu günden beri bildiğim için pek uzağında değildim pek konulara girmiyorum ama ihtiyaç duyulursa destek olmaya hazırım tekrar sevgi ve saygılar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sağolasın cantara dost 2019 yılı itibari ile samsung cihaz kullanımından vaz geçip mi 9t pro kullanmaya başladım hem miui ile başlayan yolculuğumuz çok eski olduğu için forumu da kurulduğu günden beri bildiğim için pek uzağında değildim pek konulara girmiyorum ama ihtiyaç duyulursa destek olmaya hazırım tekrar sevgi ve saygılar
Sizin gibi Genç'leri aramızda görmek bizleri her zaman mutlu ediyor hocam

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Merhabalar Fahri Destek Elemanı olarak beni de kabul ederseniz her zaman buradayım hocam :) Elimden geldiği kadar herkese yardımcı olmaya çalışıyorum bilgi sınırlarım dahilinde, beni aşan konularda da çözüm üretmek adına araştırma yapıp yine yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. İyi forumlar dilerim.

talhaturkdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi Note 3
Konular
12
Merhaba,

İsmim Talha, 26 yaşındayım. Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Migros Genel Müdürlük'te Bilgi Teknolojileri üzerine çalışıyorum. Ayrıca teknolojik incelemeler yaptığım bir youtube kanalım var ve onunla ilgileniyorum. Xiaomi'yle tanışmam 5 yıl kadar önce başladı, akıllı telefon olarakta neredeyse 3 yıl önce kullanmaya başladım. Mi Note 3 ile başlayan serüvenimde gayet memnun kalarak, twrp, root, custom rom, modlar vs. Derken birçok şey öğrendim. Çin'den ekran sipariş edip ekranını bile kendim değiştirdim diyebilirim. Şuanda Mi 9 kullanıyorum ve her geçen gün yenilikler deneyerek yoluma devam ediyorum. Gerek hobi olarak gerekte yaşamımın bir parçası olarak gördüğüm teknoloji dünyasında forumda bir görev üstlenerek devam edebileceğimi düşünüyorum. Tabiiki takdir sizlerin.

İyi forumlar dilerim.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Merhabalar. Ben Ertan. İstanbul'da yaşıyorum. Android ile 2012 yılından beri iç içeyim. MIUI maceram ise 2016 yılında Xiaomi Mi4 cihazını almamla başladı. Mi4 cihazımı aldıktan sonra Miui Türkiye Forum'a kayıt oldum ve birkaç talihsizlik nedeniyle cihazımı değiştirmek zorunda kalınca da ara sıra yine girmek suretiyle foruma ara verdim. 5-6 ay kadar önce Mi 8 Lite cihazımı almamla beraber tekrar foruma döndüm ve aktif olarak konuları takip etmekte, paylaşımlar yapmakta ve mesajlar atmaktayım. Telefonumda değişik şeyler denemeyi ve paylaşmayı seviyorum.
Mi 8 Lite Bölüm Sorumlusu olarak CraweL hocamın yanına başvuru yapıyorum. :)

Saygılar.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba. Ben Mevlüt. 21 yaşındayım, Konyada yaşayan bir üniversite öğrencisiyim. Forumdaki gcam konularından hatırlayabilirsiniz beni.
Android ve miui ile ilk tanışmam 2013 yılında gm discovery cihazı ile oldu. Hit olan cihazlara hayranlığım o zamanlar başladı, rom çeşitliliği sayesinde hergün rom değiştirebiliyordum ve kendim birçok rom portlayabiliyordum. Miui ile de aynı yıl tanıştım. O zamandan bu zamana kadar android ile uğraşıyorum. Şu an redmi note 7 kullanıyorum. Uygun görülürse yönetim ekibinde yer almak isterim. angel~~

Üst Alt