Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Kalite nerede üretilir, yönetim katında öyle değil mi? Zira kalite dediğimiz olgu asla tesadüfi değil, daimi ve akıllı bir gayretin neticesidir.
Atalarımız boşuna dememişler...
" Sabırla koruk helva olur dut yaprağı atlas..." diye. Son zamanlarda seviye ve kalite anlamında irtifa kaybetmeye başlayan güzide forumumuz, ( kendilerini şahsen tanımakla onur duyduğum ) yönetici dostlarımızın azami sabır, anlayış ve gayretiyle yerini muhafaza etmeye çalışıyor. Ve bence takdir edilmesi gereken bir yönetim tarzı.
Bu yüzden onununcuköy hocamızın yönetim hakkında yapmış olduğu eleştirinin dozu biraz yüksek ve de lüzumsuz olmuş. Yönetime yeni seçilen arkadaşların ise aynı şevk ve anlayışla görevlerini ifa edeceğinden zaten kimsenin zerre şüphesi yok. Bize düşen kendilerine başarılar dilemektir.
Unutmayın, kaliteli insan yukarı kalitesiz insan ise aşağı doğru gelişir...

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Yeni yönetici arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Önceki mesajlara da çok güldüm :)))
cantara hocam, gerçekten her insanın hayatında olması gereken nadide bir değerdir. Onun vaktini ayırması, iyi niyeti bile konusu geçen saygı duymayan arkadaşımız için bir şeref olması gerekiyor. :)

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
34
Evet sevgili forum üyelerimiz, yönetim ekibimize yeni arkadaşlar katmak istiyoruz, isteyenlerin buraya yazmaları rica olunur, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Biraz geç kalmış olabilirim bu durum dezavantajım olabilir fakat sizinle her zaman bu yolda yürümeyi isteyen birey olarak; Poco X3 Pro cihazım ve bir çok kullanıcı için azimle yardımcı olmaktan gurur duyacağımı belirtirim. Saygılarımla...

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kalite nerede üretilir, yönetim katında öyle değil mi? Zira kalite dediğimiz olgu asla tesadüfi değil, daimi ve akıllı bir gayretin neticesidir.
Atalarımız boşuna dememişler...
" Sabırla koruk helva olur dut yaprağı atlas..." diye. Son zamanlarda seviye ve kalite anlamında irtifa kaybetmeye başlayan güzide forumumuz, ( kendilerini şahsen tanımakla onur duyduğum ) yönetici dostlarımızın azami sabır, anlayış ve gayretiyle yerini muhafaza etmeye çalışıyor. Ve bence takdir edilmesi gereken bir yönetim tarzı.
Bu yüzden onununcuköy hocamızın yönetim hakkında yapmış olduğu eleştirinin dozu biraz yüksek ve de lüzumsuz olmuş. Yönetime yeni seçilen arkadaşların ise aynı şevk ve anlayışla görevlerini ifa edeceğinden zaten kimsenin zerre şüphesi yok. Bize düşen kendilerine başarılar dilemektir.
Unutmayın, kaliteli insan yukarı kalitesiz insan ise aşağı doğru gelişir...

Değerli hocam eleştiri olan bölümü aşağıya ekliyorum...

"Bu üsluba, bu saygısızlığa tolerans gösterilmesini yanlış ve forumun adına zarar verecek bir tavır olarak değerlendiriyorum."

Şahsın verdiği cevap

Kişi kendinden bilir isi. Yırtık dondan çıkar gibi avukatlığa gerek yok dostum. Benim gibi bir cahille uğraşmak ancak şahsınızın üzülmesine sebep olur.

Sizce bu durumda benim aynı seviyede cevap vermem mi daha uygun olur? (Öyle bir cevaptan gerçekten keyif de alabilirim :$) Yoksa yönetim ekibinin müdahale etmesi mi? Bence uygun olan yönetim ekibinin müdahale etmesi. Zannediyorum bayram nedeniyle gözden kaçırmışlar ki anlayışla karşılanabilir.

Şimdi bir rapor daha göndereceğim. Raporun işleme alınmaması durumunda yazacaklarım elbette ki aynı üslup ve saygısızlık çerçevesinde olacak ve bu yazdıklarım için de aynı hoşgörüyü bana da göstereceklerine, gösterilmemesi halinde sizin de adaletli davranarak yanımda duracağınıza güvenim tam :)

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Kullanıcı saldırgan davranış sergileme nedeniyle 3. uyarısını almış ve forumdan uzaklaştırılmıştır.
Değerli hocam eleştiri olan bölümü aşağıya ekliyorum...

"Bu üsluba, bu saygısızlığa tolerans gösterilmesini yanlış ve forumun adına zarar verecek bir tavır olarak değerlendiriyorum."

Şahsın verdiği cevap

Sizce bu durumda benim aynı seviyede cevap vermem mi daha uygun olur? (Öyle bir cevaptan gerçekten keyif de alabilirim :$) Yoksa yönetim ekibinin müdahale etmesi mi? Bence uygun olan yönetim ekibinin müdahale etmesi. Zannediyorum bayram nedeniyle gözden kaçırmışlar ki anlayışla karşılanabilir.

Şimdi bir rapor daha göndereceğim. Raporun işleme alınmaması durumunda yazacaklarım elbette ki aynı üslup ve saygısızlık çerçevesinde olacak ve bu yazdıklarım için de aynı hoşgörüyü bana da göstereceklerine, gösterilmemesi halinde sizin de adaletli davranarak yanımda duracağınıza güvenim tam :)
Belli ki acımış ki uzuuun uzuun yazmışsın. 😘

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Belli ki acımış ki uzuuun uzuun yazmışsın. 😘
Acıttığı için değil acıtması için yazmıştım esasında... Mesajınız üzerindeki mavi renkli uyarıdan anladığım kadarıyla da mesajım amacına ulaşmış. Üslubunuzu koruyarak verdiğiniz cevapla yardımcı olduğunuz için teşekkürler inlove~~giggle~~

Üst Alt