Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Redmi Note 11 Pro bölümü ve genel ROOT, Custom recovery, Bootloader konuları için yönetim ekibine katılabilirim. Hatta Redmi Note 11 Pro 4G bölümü yok diye biliyorum. Oluşturulup konular oraya aktarılabilir.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Dünyanın en keyifli ekibi, fırsat yaratan hemen canla başla koşsun ve çalışmaya başlasın, tecrübeyle sabittir. 🤭

Buna katılıyorum. Bende destek eskibinde idim ama sonradan ayrılmam gerekti. Dedemin yoğun rahatsızlıkları, iş güç bir yana koşturuyor olmam. Aşırı yoğun iş temposu gibi nedenlerle ayrılmıştım. Ama gerçekten çok daha rahat bi düzenim olsa idi keyifle uzun süre çalışmayı düşündüğüm bir ekipti. Birincisi baştan aşağıya düzen, tertip var. Forum kalite kokuyor zaten ve en önemlisi içerisindeki üyesinden, yöneticisine herkes çok daha değerli. Şunu net belirtmek gerekir ki Buse hocam uzun süredir forumların içerisindeyim çok foruma girmiş çıkmışlığım ve görev almışlığım var ama buradaki o aile hissiyatını hiçbir yerde yakalayamadım. Sözlerinize imzamı atarım o yönden..

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Uzun zamandır bozulup çöken onlarca cihazı bu forumdaki bilgileri de öğrenerek hayata döndürdüm, özelleştirdim. Uzun zamandır üyeyim ve yetkili alımına talibim. Cihazım 13 pro 5g (garmet)
Merhaba Arkadaşlar

5 yılı aşkın bir zamandan beri tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Öncelikli olarak gelmiş olduğumuz bu noktada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu belirtmek isteriz.

Gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması, gerekse de Xiaomi ürünlerinin ülkemizde daha sık kullanılmaya başlanması ve kullanıcı sayısının artması nedeni ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da her geçen gün katlanarak artmakta. Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için yönetim ekibi olarak hepimiz elimizden geldiğince çalışıyoruz fakat bizlerin de yeterince hızlı cevap veremediği konular maalesef ki mevcut. Gözlemlerimiz ile ara ara forum ekibimiz adına cihazları konusunda tam donanımlı, yardımsever arkadaşlara tekliflerde bulunarak aramıza katılmalarını rica ediyoruz.

Son gerçekleştirdiğimiz yönetim ekibi toplantısında aldığımız karar doğrultusunda ekibimizi bir miktar daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız ve bu yeni yöneticilerimizi bu doğrultuda talepleri olan arkadaşlarımız arasından belirlemek istiyoruz. Bu yeni ekip arkadaşlarımız DESTEK EKİBİ ve BÖLÜM SORUMLUSU forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • En az orta, tercihen İleri düzey Android kullanıcısı olması,
  • Xiaomi ve MIUI hakkında yeterli seviyede bilgiye sahip olması,
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması,
  • Forum kurallarımızı tam anlamıyla özümsemiş ve uyguluyor olması,
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması,
  • Yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile tüm forum üyelerimizin yeni şeyler öğrenmesine katkı sağlamaları,
  • Bölüm sorumlusu rütbesi için; sorumlu olduğu cihaz bölümünde cihaz için yayınlanan tüm resmi güncellemeleri bildiren örnek konu şablonu doğrultusunda paylaşımlar yapması,
  • Sorumlu olduğu forum alanlarında açılan yardım ve soru konularına destek sağlaması,
  • Kullanıcı hesabının daha önce forum kurallarımız doğrultusunda her hangi bir cezai yaptırıma maruz bırakılmamamış olması,
  • Forumda uzun süredir aktif üye olması gerekmektedir.
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz kendilerini tanıtmaları ve hangi cihaza sahip olduklarını belirtmeleri rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca teker teker teşekkür ediyoruz.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Evet sevgili forum üyelerimiz, yönetim ekibimize yeni arkadaşlar katmak istiyoruz, isteyenlerin buraya yazmaları rica olunur, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Katılacak herkese şimdiden başarılar ve görevini layıkıyla yerine getirmeleri temmenim.

Ne dersiniz Skorpi hocam bende varmı bir şeyler yapabilir miyim, görüşleriniz nedir uygunmuyum.:)

Kendime güveniyorum ama önerinizi almak isterim :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Yeni yöneticilerimiz Sayın KrakoW ve Marcolomboss hocalarımız aramıza hoş geldiniz, hayırlı olsun.
Sayın Security Developer hocamız ise, teknik nedenlerden dolayı, Bayram sonrası aramızda olacaklar.
Hepinize başarılar diliyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Neye göre alım yapıldı. Yeni yöneticilere hayırlı olsun ancak ben bu adamların hiç yardım ettiğine şahsen tanık olmadım. Çifte standart yapmışsınız. Şartlarınızı kendi kafanızda neye göre oluşturdunuz belli değil. Verilen karara saygı duymuyorum

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Skorpi hocam son yanıtdaki arkadaşa kendim cevap vereyim mi?

Üst Alt