Sohbet Yenilenmiş cep telefonu

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Apple ekosistemine alışan bir daha Android kullanmaya pek yanaşmıyor. İos kullandım daha pratikti ama özgürlük yok tabi.
2016 da iphone 5 kullanmıştım ve telefonu hic sevmemiştim satıp general mobile almıştım oda iyi değildi ama en azından androidti :D

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Apple ekosistemine alışan bir daha Android kullanmaya pek yanaşmıyor. İos kullandım daha pratikti ama özgürlük yok tabi.
Mac pc, ipad ve iphone cihazlara sahip olanlar için, elma'nın ürünleri cazip... Tabi genelde bu ürünleri gençler tercih ediyor.

Konuşma ve whatsapp dışında işi olmayanlara her tür telefon olur.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
155
Mac pc, ipad ve iphone cihazlara sahip olanlar için, elma'nın ürünleri cazip... Tabi genelde bu ürünleri gençler tercih ediyor.

Konuşma ve whatsapp dışında işi olmayanlara her tür telefon olur.

Aynen hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2016 da iphone 5 kullanmıştım ve telefonu hic sevmemiştim satıp general mobile almıştım oda iyi değildi ama en azından androidti :D

Yok ya ben sevemedim bi türlü. Kaldıki evde imac, apple tv gibi ürünlerde var. Apple tv için eskiden kalma bir 8 plus ile kurulum yapmıştım hatta durur hala.Android benim için en güzel seçenek bu durumda. Ha apple daki stabiliteyi de bulamıyorum ama genede.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Konu konuyu açmış güzel olmuş da. 😁
Yenilenmiş telefonla ilgili görüşlerinizi de belirtirseniz arkadaşlar 🙂

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Konu konuyu açmış güzel olmuş da. 😁
Yenilenmiş telefonla ilgili görüşlerinizi de belirtirseniz arkadaşlar 🙂
hocam valla yenilenmiş cihaz almak yerine şu direnç işi yapılıp saglam olan cihazlardan almak daha cazip geliyor zaten cihazlar sıfır hemen hemen yenilenmiş cihaz fiyatında batarya yeni ve orjinal bence yd cihazlar daha cazip ama dediğim gibi direnç işi yapılınca hiç sorun cıkarmayan bir model bulmak lazım misal rn11 hem yeni direnç takılmıyor hemde igne ucuyla direnç çıkarılırsa korumayı sökmeden işlem tamamlanabilir rn11pro veya redmi 10 c modelleri de sorun cıkaracak gibi değil 10 c cıkarmıyor ona eminim ama 11 pro da bilmiyorum hiç test etmedim

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Uzun uzun yazdığım mesajlarımda, batarya performansları üzerinden değinmiştim aslında...

Yani yenilenmiş cihaz deyince; batarya performansı yönünden, sıfır cihazdaki batarya performansıyla aynı performansı sunması gerekiyor.

Peki yenilenmiş telefonlarda böyle bir şey mümkün mü ? Bana göre mümkün değil...

En azından şimdiye kadar kullandığım( ız ) telefonlar itibariyle, batarya performansı yönünden sıfır telefonlar gibi günlük dayanım süresi sağlamayacağını anlamış bulunmaktayım.

Tamirci elinde ne varsa, onu takıp geçiyor.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
hocam valla yenilenmiş cihaz almak yerine şu direnç işi yapılıp saglam olan cihazlardan almak daha cazip geliyor zaten cihazlar sıfır hemen hemen yenilenmiş cihaz fiyatında batarya yeni ve orjinal bence yd cihazlar daha cazip ama dediğim gibi direnç işi yapılınca hiç sorun cıkarmayan bir model bulmak lazım misal rn11 hem yeni direnç takılmıyor hemde igne ucuyla direnç çıkarılırsa korumayı sökmeden işlem tamamlanabilir rn11pro veya redmi 10 c modelleri de sorun cıkaracak gibi değil 10 c cıkarmıyor ona eminim ama 11 pro da bilmiyorum hiç test etmedim
Hocam direnç işine hiç sıcak bakmıyorum ben maalesef. Yepyeni bir telefonun içinin açılması içimi sızlatıyor 🙂 birde kayınvalidem Samsung kolay kullanır diye Samsung cihaz tercih ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun uzun yazdığım mesajlarımda, batarya performansları üzerinden değinmiştim aslında...

Yani yenilenmiş cihaz deyince; batarya performansı yönünden, sıfır cihazdaki batarya performansıyla aynı performansı sunması gerekiyor.

Peki yenilenmiş telefonlarda böyle bir şey mümkün mü ? Bana göre mümkün değil...

En azından şimdiye kadar kullandığım( ız ) telefonlar itibariyle, batarya performansı yönünden sıfır telefonlar gibi günlük dayanım süresi sağlamayacağını anlamış bulunmaktayım.

Tamirci elinde ne varsa, onu takıp geçiyor.
Teşekkürler hocam. Sitede yer alan mükemmel olarak tabir edileni seçicem.

Üst Alt