Haber Yeni Android 10 MIUI 11 Animasyonları

Xiaomi telefonları için MIUI 11 için Android 10'in son sürümü ekstra özellikler sunmadı. Ancak Android 10 kendi içinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Örneğin, yeni uygulama açılış/kapanış animasyon, tam ekran kullanımı optimizasyonu ve yeni navigasyon bar. Xiaomi, yeni güncellemeyle Android 10 tabanlı MIUI 11'e yeni animasyonlar ve geliştirmeler ekliyor. Bu güncelleme MIUI 11'in uygulama açılış ve kapanış animasyonunu çok daha iyi hale getiriyor. Yeni animasyonlar, kullanıcılar tarafından MIUI 11'i iOS gibi akıcı bir arayüz haline getirmek için yorumlandı. Ayrıca, en son uygulamaları açmak için animasyon yenilendi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir başka yenilik, MIUI 11'in optimize edilmiş tam ekran hareketleridir. Artık Android 10 tarzı bir alt çubuğunuz var. Bu çubuğu kullanarak uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bu çubuk ekrandan küçük bir çıkıntı oynar, ancak yeni bir özelliğe sahip olacaksınız. Bu çubuğun kapalı olup olmadığı bilinmemektedir, ancak kullanıcılar için seçenekler sunmayı seven MIUI bu seçeneği ekleyecektir.

Yeni özellikler çıkacak zaman henüz bilinmemektedir. Ancak, bu özelliklerin Android 10 tabanlı MIUI 11.2 güncellemesiyle gelmesini bekliyorum. Yeni MIUI güncellemesini beğendiniz mi?

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Kameradan galeriye geçiş gibi basit bir şeyin bile düzeltilmemesi büyük bir imaj kaybı için yeterli, kendim dert etmiyorum ama standart günlük kullanıcılar için aşırı derecede can sıkıcı bir sorun.

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
videodaki yazı tipi nedir

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Yeni navigasyon bar nasıl olacak acaba

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
Yeni navigasyon bar nasıl olacak acaba
o barla sola sağa kaydırma ile açık uygulamalar arası geçiş uygulamadan ana ekrana dönmek için yukarı kaydırma son uygulamaları açma bildiğim bunlar geri dönmek içinse eskisi gibi sağdan soldan çekme

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Xiaomi telefonları için MIUI 11 için Android 10'in son sürümü ekstra özellikler sunmadı. Ancak Android 10 kendi içinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Örneğin, yeni uygulama açılış/kapanış animasyon, tam ekran kullanımı optimizasyonu ve yeni navigasyon bar. Xiaomi, yeni güncellemeyle Android 10 tabanlı MIUI 11'e yeni animasyonlar ve geliştirmeler ekliyor. Bu güncelleme MIUI 11'in uygulama açılış ve kapanış animasyonunu çok daha iyi hale getiriyor. Yeni animasyonlar, kullanıcılar tarafından MIUI 11'i iOS gibi akıcı bir arayüz haline getirmek için yorumlandı. Ayrıca, en son uygulamaları açmak için animasyon yenilendi.

Bir başka yenilik, MIUI 11'in optimize edilmiş tam ekran hareketleridir. Artık Android 10 tarzı bir alt çubuğunuz var. Bu çubuğu kullanarak uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bu çubuk ekrandan küçük bir çıkıntı oynar, ancak yeni bir özelliğe sahip olacaksınız. Bu çubuğun kapalı olup olmadığı bilinmemektedir, ancak kullanıcılar için seçenekler sunmayı seven MIUI bu seçeneği ekleyecektir.

Yeni özellikler çıkacak zaman henüz bilinmemektedir. Ancak, bu özelliklerin Android 10 tabanlı MIUI 11.2 güncellemesiyle gelmesini bekliyorum. Yeni MIUI güncellemesini beğendiniz mi?

Mükemmel görünüyor hocam.Zaten sırf şu animasyonlar için AOSP kullanıyorduk,artık gerek kalmicak gibi :D

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
o barla sola sağa kaydırma ile açık uygulamalar arası geçiş uygulamadan ana ekrana dönmek için yukarı kaydırma son uygulamaları açma bildiğim bunlar geri dönmek içinse eskisi gibi sağdan soldan çekme
Bişey anlamadım sanki hocam :D

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
iPhone daki gibi harika
Konu takip bekliyorum

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Sadece Android 10 da mı olacak tüh. İsteseler 9 a da verirlerdi ki . Bizim başımız kelmi smoking~~

Üst Alt