Haber Yeni Android 10 MIUI 11 Animasyonları

Xiaomi telefonları için MIUI 11 için Android 10'in son sürümü ekstra özellikler sunmadı. Ancak Android 10 kendi içinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Örneğin, yeni uygulama açılış/kapanış animasyon, tam ekran kullanımı optimizasyonu ve yeni navigasyon bar. Xiaomi, yeni güncellemeyle Android 10 tabanlı MIUI 11'e yeni animasyonlar ve geliştirmeler ekliyor. Bu güncelleme MIUI 11'in uygulama açılış ve kapanış animasyonunu çok daha iyi hale getiriyor. Yeni animasyonlar, kullanıcılar tarafından MIUI 11'i iOS gibi akıcı bir arayüz haline getirmek için yorumlandı. Ayrıca, en son uygulamaları açmak için animasyon yenilendi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir başka yenilik, MIUI 11'in optimize edilmiş tam ekran hareketleridir. Artık Android 10 tarzı bir alt çubuğunuz var. Bu çubuğu kullanarak uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bu çubuk ekrandan küçük bir çıkıntı oynar, ancak yeni bir özelliğe sahip olacaksınız. Bu çubuğun kapalı olup olmadığı bilinmemektedir, ancak kullanıcılar için seçenekler sunmayı seven MIUI bu seçeneği ekleyecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yeni özellikler çıkacak zaman henüz bilinmemektedir. Ancak, bu özelliklerin Android 10 tabanlı MIUI 11.2 güncellemesiyle gelmesini bekliyorum. Yeni MIUI güncellemesini beğendiniz mi?

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Ana ekrandaki kasmalar gitsinde başka bir şey istemiyorum.
Yahu tussuz kullanimda redmi note 8 sanki 3 yillik telefon gibi ve alet yeni. inanılmaz rahatsız ediyor ve üzülüyorum acikcasi insallah yağ gibi akan bir sisteme kavusuruz telefondan cok memnunum ancak bu olaylar cok can sıkıyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Az önce son beta kurdum gelmemiş 9seye

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
tartışmaya gerek yok miui kalitesi noktaaa!!!

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
çin betasında varsa eu beta da niye yok anlamadım eu çin betasına göre düzenlenmiyor mu

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
Arkadaşlar animasyonlsr çin beta romunda değil henüz çin günlük (nightly)romunda test ediliyor

Üst Alt