Haber Yeni Android 10 MIUI 11 Animasyonları

Xiaomi telefonları için MIUI 11 için Android 10'in son sürümü ekstra özellikler sunmadı. Ancak Android 10 kendi içinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Örneğin, yeni uygulama açılış/kapanış animasyon, tam ekran kullanımı optimizasyonu ve yeni navigasyon bar. Xiaomi, yeni güncellemeyle Android 10 tabanlı MIUI 11'e yeni animasyonlar ve geliştirmeler ekliyor. Bu güncelleme MIUI 11'in uygulama açılış ve kapanış animasyonunu çok daha iyi hale getiriyor. Yeni animasyonlar, kullanıcılar tarafından MIUI 11'i iOS gibi akıcı bir arayüz haline getirmek için yorumlandı. Ayrıca, en son uygulamaları açmak için animasyon yenilendi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir başka yenilik, MIUI 11'in optimize edilmiş tam ekran hareketleridir. Artık Android 10 tarzı bir alt çubuğunuz var. Bu çubuğu kullanarak uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bu çubuk ekrandan küçük bir çıkıntı oynar, ancak yeni bir özelliğe sahip olacaksınız. Bu çubuğun kapalı olup olmadığı bilinmemektedir, ancak kullanıcılar için seçenekler sunmayı seven MIUI bu seçeneği ekleyecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yeni özellikler çıkacak zaman henüz bilinmemektedir. Ancak, bu özelliklerin Android 10 tabanlı MIUI 11.2 güncellemesiyle gelmesini bekliyorum. Yeni MIUI güncellemesini beğendiniz mi?

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
çin günlük güncelleme alan romu bende başvuru yaptım beklıyorum

3 sürüm vardır;
Nightly:Gecelik=Günlük Güncelleme Alır
Beta:Haftalık=Haftada Bir Güncelleme Alır
Stable:Kararlı=1-2 Ay İçinde Bir Güncelleme Alır
en güncel rom hangisi hocam mi9 se için ? hangisini yüklemeliyim?

Üst Alt