Yardım Yardım forumu mu para tuzağı forumu mu belli değil?

Bilalgkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Xiaomi9
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 11.0.4 (PFGEUXM)
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar 3 gündür foruma konu açmak zorunda kalıyorum aranızda bazı bilgili arkadaşlar vardır diye. ve bu arkadaşlar yardım etsin diye. Ama açtığım konular sonuçlanamadan hepsi kilitlendi çöp kutusuna atıldı adminler tarafından. Burda insan gibi yardım istiyorum eğer bilen dürüst arkadaşlar varsa yardım etsin. telefona miflash ile rom atarken maalesefki aşağıdaki seçeneklerden 'clean all and lock' seçeneği basılı kalmış. ve romu yükledikten sonra telefon recovery moda aldı kendini. tekrar tekrar yeniden başlatıyor kendini. fastboot'a erişebiliyorum telefon görünüyor pc'den ama unlocked olmadığı için rom atamıyorum. Adminler lütfen bu konu olumlu şekilde sonuçlanmadan yorumları kilitlemesin!

Ekli dosyalar

• 1579643064624. (1).jpg
    1579643064624. (1).jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 41

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Sana illa yardımcı olunacak diye bi kural mı var arkadaş yardım edilmiyorsa sende forumu inceleyip bula bilirsin bulamıyorsan git dışarda yaptır bulmuşsun işte 50 tlye

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Kardeşim bilmediğin işlere bulaşmıyacaksın Senin elinden tutupta rom attıran yada at diyen olmadı Burda gelmişsin Foruma yani büyük bir aileye hakaret ediyorsun Cihazı Edl moda al Hesabın varsa testpoint ile rom atacaksın arka kapağı açarak yada işin ustasına emanet edeceksin parasını vererek yoksa telefonu süs olarak bir kenarda koyacaksın.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sende ölücülük yapıyosun burda aman cebimden para çıkmasında düşüncesindesin. herkesin rutin ve özel hayatı var kimse sen kafana göre rom atıp bozdun diye size yardım için sıraya girmek zorunda değil. işini iyi yapan vardır kötü yapan vardır 50 TL ye yaptırın o zaman.

Oyla:

Bilalgkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Xiaomi9
Konular
6
Sende ölücülük yapıyosun burda aman cebimden para çıkmasında düşüncesindesin. herkesin rutin ve özel hayatı var kimse sen kafana göre rom atıp bozdun diye size yardım için sıraya girmek zorunda değil. işini iyi yapan vardır kötü yapan vardır 50 TL ye yaptırın o zaman.
Kardeşim bilmediğin işlere bulaşmıyacaksın Senin elinden tutupta rom attıran yada at diyen olmadı Burda gelmişsin Foruma yani büyük bir aileye hakaret ediyorsun Cihazı Edl moda al Hesabın varsa testpoint ile rom atacaksın arka kapağı açarak yada işin ustasına emanet edeceksin parasını vererek yoksa telefonu süs olarak bir kenarda koyacaksın.
Yardım etmeye gelince kimse yok şimdi mi aklınıza geldi büyük bir aile olduğunuz? geçmiş konularda vardı evet yardımcı olmuşsunuz arkadaşa ama cihaz modeli redmi note 5 di yanlış hatırlamıyorsam. bilmesem hiç bu işe kalkışmam herhalde sadece onu değişmeyi unutmuşum. Bilmiyorsanız boş tatava yapmayın yardım edecekseniz yazın.

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Adama bak hem suçlu hem güçlü forumun sahibi sanki bi atasözü vardır bilirmisin dagdan gelmiş bagdakini kovuyo kendi açmışya yardım konusunu :D

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Nasıl bir çözüm istiyorsunuz? Ben buradan okuyup üfleyeyim cihazınız düzelsin? Size numaramı direkt verdim, WhatsApp tan konuştuk. Cihazın bl kilitli, fastboot tan rom atamazsınız dedim. Arka kapak açılacak dedim. Cihazı canlandırırım dedim fiyat verdim. Siz ne dediniz bana? 50tl ye yapan buldum yaptırmadım. Ben kendi uğraşlarımla yaparım. Şimdi gelmiş yardım istiyorsunuz. Söylenecek her şey size söylendi zaten başka nasıl yardımcı olabiliriz? Bu işin iki tuşa bas bitir işi yöntemi yok malesef.

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bu konuya baktın mı insanlık bizde kalsın

Oyla:

Bilalgkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Xiaomi9
Konular
6
Nasıl bir çözüm istiyorsunuz? Ben buradan okuyup üfleyeyim cihazınız düzelsin? Size numaramı direkt verdim, WhatsApp tan konuştuk. Cihazın bl kilitli, fastboot tan rom atamazsınız dedim. Arka kapak açılacak dedim. Cihazı canlandırırım dedim fiyat verdim. Siz ne dediniz bana? 50tl ye yapan buldum yaptırmadım. Ben kendi uğraşlarımla yaparım. Şimdi gelmiş yardım istiyorsunuz. Söylenecek her şey size söylendi zaten başka nasıl yardımcı olabiliriz? Bu işin iki tuşa bas bitir işi yöntemi yok malesef.
Eyvallah.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yardım etmeye gelince kimse yok şimdi mi aklınıza geldi büyük bir aile olduğunuz? geçmiş konularda vardı evet yardımcı olmuşsunuz arkadaşa ama cihaz modeli redmi note 5 di yanlış hatırlamıyorsam. bilmesem hiç bu işe kalkışmam herhalde sadece onu değişmeyi unutmuşum. Bilmiyorsanız boş tatava yapmayın yardım edecekseniz yazın.
Bizim elimizden gelen yardımı herkese yapıyoruz bu artık bizlikten çıktı Yetkili hesabı olan bir usta lazım e şimdi bizmi kabahatli olduk? Akıl var mantık var

Oyla:
Üst Alt