Yardım yanlış rom yükleme

abrahim724gunudz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi5s
Meslek
doktor
Konular
1
meraba xiaomi mi5s 128 gb telefona uyumlu olmayan rom yükeldim. telefon sustu. hiç bir şekilde tepki vermiyor. fastboot modu açılmıyor. bilgisayara bağlayınca usb bağlantı sesi geliyor ama usb olarak ve mi flash ta görülmüyor. anladığım kadar telefona tekrar rom yükelnemsi gerekiyor ama mümkün mü? mümkünse nasıl?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yanlış olan bir şey yok hocam, dikkatsizlik bütün sorunlara gebe malesef :) Arkadalımız yanlış romu kurmasa cihazı brick olmayacaktı.
Hocam yanlış olan neymiş bizde bilelim çözümü :)aynı sorunla karşılaşınca başını ağrıtmayalım :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Kusura bakmayın bi an mi5s konusundayım sandım hocam :) telefon mi5s
[doublepost=1527961122,1527960995][/doublepost]Nasıl böyle bi salaklık yaptım diyodum benden beteride abimmiş :) az önce görüştük kendi dairesi diye başkasının dairesinin kapısını çalmış çocugun biri açmış girmiş eve oturmuş sonra farketmiş :D Bizim ailede sıkıntı var heralde
Bende arabayla gittim arabasız geri geldim, gece saat 11 civarı bi baktım kapıda araba yok çaldılar mı falan derken jeton düştü. Yarın almaya gittim vicdansızlar 65 tl yasladılar, oluyor demek ki.

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
WiFi sorunu aynen devam ediyor

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam daha öncede dediğim gibi wifi kartında sorun olabilir, hele ki sizinki gibi ilk seri üretim cihazlarda hata daha fazla olabilir sonuçta teknoloji şans işi, internette ufak bi arama yaptım size incelemeniz üzre bir ekran görüntüsü ve kaynak bırakıyorum, iyi geceler dilerim. :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
alttaki ayarlardan flash all ı seçip deneyin bir de umarım kurtulur. yine yönetici olarak açın

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yanlış olan bir şey yok hocam, dikkatsizlik bütün sorunlara gebe malesef :) Arkadalımız yanlış romu kurmasa cihazı brick olmayacaktı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah hocam sağol.kardeşim pc almış bende artık yavaş yavaş pc den işlem yapmaya başlayabilirim.daha önce pc den hiç işlem yapmadım mi6 ya.o yüzden problemleri çözümleri öğrenmem bana büyük fayda sağlayacak

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam daha öncede dediğim gibi wifi kartında sorun olabilir, hele ki sizinki gibi ilk seri üretim cihazlarda hata daha fazla olabilir sonuçta teknoloji şans işi, internette ufak bi arama yaptım size incelemeniz üzre bir ekran görüntüsü ve kaynak bırakıyorum, iyi geceler dilerim. :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Çok teşekkür ederim, yardım etmek istediğinizi biliyorum ancak bu çözüm maalesef çözüm değil...Wifi kartında sorun olsa, bu sorun sürekli olmazmıydı? olurdu sanırım...Global forumda bir dünya insan, MIUI9 da Wifi sorunu var diye yazmış ve henüz kimse çözüm bulamadı, İnşallah MIUI10 ile düzelir diye ummaktan başka çare yok şu an için..yine de teşekkür ederim size

[doublepost=1528002642,1528002530][/doublepost]
Eyvallah hocam sağol.kardeşim pc almış bende artık yavaş yavaş pc den işlem yapmaya başlayabilirim.daha önce pc den hiç işlem yapmadım mi6 ya.o yüzden problemleri çözümleri öğrenmem bana büyük fayda sağlayacak
Bence hiç PC'ye bulaşmayın, PC'siz zaten mutluydunuz, öyle kalmaya devam edin ve dertsiz başınıza dert almayın bencehaha--haha--

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Çok teşekkür ederim, yardım etmek istediğinizi biliyorum ancak bu çözüm maalesef çözüm değil...Wifi kartında sorun olsa, bu sorun sürekli olmazmıydı? olurdu sanırım...Global forumda bir dünya insan, MIUI9 da Wifi sorunu var diye yazmış ve henüz kimse çözüm bulamadı, İnşallah MIUI10 ile düzelir diye ummaktan başka çare yok şu an için..yine de teşekkür ederim size

[doublepost=1528002642,1528002530][/doublepost]
Bence hiç PC'ye bulaşmayın, PC'siz zaten mutluydunuz, öyle kalmaya devam edin ve dertsiz başınıza dert almayın bencehaha--haha--

Hocam kambersiz düğün olur mu :)birkaç deneme yanılma yapmam gerek.miui10 yükleyip,beğenmezsem eu betaya dönmem gerek :)

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Hocam nispet yapar gibi algılamayın aalgılamayın ama sizin cihaz(huawei) ne oldu?
1 ay oldu hocam gelişme yok. Umudumuzu kaybetmemeye başlıyoruz, bir arkadaş 2000tlye satılığa koydu redmi 5 pro aldı, diğer arkadaş mi8i bekliyor. ben s3 neo ile devam...

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
1 ay oldu hocam gelişme yok. Umudumuzu kaybetmemeye başlıyoruz, bir arkadaş 2000tlye satılığa koydu redmi 5 pro aldı, diğer arkadaş mi8i bekliyor. ben s3 neo ile devam...
Samsung Galaxy S3 Neo oldukça şık bir telefon, güle güle kullanın İnşallah

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Huawei artık cihazlar çöpe gitmesin diye rom yükleme olayını tamamen kaldıracakmış, ord hastalarına duyurulur... :D

Oyla:
Üst Alt