Yardım yanlış rom yükleme

abrahim724gunudz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi5s
Meslek
doktor
Konular
1
meraba xiaomi mi5s 128 gb telefona uyumlu olmayan rom yükeldim. telefon sustu. hiç bir şekilde tepki vermiyor. fastboot modu açılmıyor. bilgisayara bağlayınca usb bağlantı sesi geliyor ama usb olarak ve mi flash ta görülmüyor. anladığım kadar telefona tekrar rom yükelnemsi gerekiyor ama mümkün mü? mümkünse nasıl?

abrahim724gunudz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi5s
Meslek
doktor
Konular
1
gerçekten çok ilgili ve işinin ehli bir arkadaş. telefonunuzu kafanızda hiç soru olmadan gönderebilirsiniz. 3 telfoncuya sadecce dil desteği yükelemelri için gösterdiğim ve olmaz dedikeri telefonu daha kötü durumda iken düzeltti ellerine sağlık. teşekkürler...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Rica ederim, sizlere hizmet için buradayım. İmzamdaki referans konusuna da yazarsanız çok mutlu olurum.

Oyla:

zitovow

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2
selamun aleykum arkadşlar mi5s aldım çinden nasıl türkçeye çeviricem orjinal yazılımını şimdiden teşekkürler

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
selamun aleykum arkadşlar mi5s aldım çinden nasıl türkçeye çeviricem orjinal yazılımını şimdiden teşekkürler

Hocam öncelikle bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Kilidi açtıktan sonra fastboot ile global rom yükleyebilirsiniz. Anlatımlar için Sık Sorulan Sorular bölümüne bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

Alzmoth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Hocam üzerinden uzun zaman geçmiş ama bende yanlış rom yükledim.oruç kafama vurdu heralde gidip mi5 romu kurmuşum yanlışlıkla. telefon şu an tepki vermiyor bilgisayara bağlayınca com10 dan bağlanıyor. şu an global romu indiriyorum flaslamayı deneyecem ama pek olacak gibi durmuyor yardımcı olabilecek var mı

Oyla:

Alzmoth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Kusura bakmayın bi an mi5s konusundayım sandım hocam :) telefon mi5s
[doublepost=1527961122,1527960995][/doublepost]Nasıl böyle bi salaklık yaptım diyodum benden beteride abimmiş :) az önce görüştük kendi dairesi diye başkasının dairesinin kapısını çalmış çocugun biri açmış girmiş eve oturmuş sonra farketmiş :D Bizim ailede sıkıntı var heralde

Oyla:
Üst Alt