MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Hocam az önce sıkıntısız twrp buldum çok güzel.
Senin twrpyi de aylarca kullandım, onun tek çözümü otg yani telefona flaş bellek bağlayarak atma, type c to usb bulacaksın önce sonra zipi flaşa atıp, twrpden select storage diyip flaşı seçip zipi flaşlayacaksın. bendeki twrpyi de burdan buldum ama linkini unuttum. atarım ama sana özelden
Hocam polis okulundayım ve ne bilgisayar ne otg hiçbir şey yok twrpyi güncellemeye çalışıyorum onu da yapamıyorum.

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Hocam polis okulundayım ve ne bilgisayar ne otg hiçbir şey yok twrpyi güncellemeye çalışıyorum onu da yapamıyorum.
hepsi için pc şart sayılır ama, otg için sadece aparat kâfidir dolayısıyla telefondan bile yapabilirsin

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
hepsi için pc şart sayılır ama, otg için sadece aparat kâfidir dolayısıyla telefondan bile yapabilirsin
Forumda bu yöntem gördüm işe yarıyor dediler ex 4 yapıp sonra ex2 yapın dediler yaptım telefon sıfırlandı saçma sapan şey yüzünden her şeyim silindi WhatsApp yedeklerini bile çekmiyor driveden yedek bulunamadı diye bomboş bir sürüm olmuş zaten eskisiyle bir farkı yok neredeyse

firat36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Şu fastboot sürümü gelse de temiz şekilde yüklesek..

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
Otadan geldi indirdim kurdum yukarıdan inen çubukta değişiklik vardı. Fabrika ayarlarına sıfırladım daha stabil olsun diye fakat MIUI 13 ile gelen özellikler geri gitti fakat MIUI 13 kullanıyorum görünüyor. Bende anlamadım ne kadar saçma. Ayrıca birçok uygulama da çalışmıyor yahut stabil çalışmıyor. 12.5.4 çok sağlıklı ve düzgün idi. banka uygulamaları yavaşladı falan çok sıkıntılı şuan ve şarj tüketimi de ileri seviyede. fast olanı gelse de temiz kurulum yapsak yoksa 12.5.4 sürümüne düşürmek zorunda kalacağım cihazı fakat miui 13 olsun istiyorum. ki arasında hiçbir fark bulamadım o da ayrı mesele

Ferhat 9264

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 10
Konular
1
Kontrol ettim stable beta olarak gözüküyor. Yakında gelecektir hocam.
Hayırlı geceler Ben bu hafta mi 10 aldım, android 10 ve mıuı 11 var güncelleme de gelmemiş, global sürüm ama tr de değilim Cezayir deyim,cihazı burdan aldım uygun güncellemeleri nasıl alabilirim acaba

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Otadan geldi indirdim kurdum yukarıdan inen çubukta değişiklik vardı. Fabrika ayarlarına sıfırladım daha stabil olsun diye fakat MIUI 13 ile gelen özellikler geri gitti fakat MIUI 13 kullanıyorum görünüyor. Bende anlamadım ne kadar saçma. Ayrıca birçok uygulama da çalışmıyor yahut stabil çalışmıyor. 12.5.4 çok sağlıklı ve düzgün idi. banka uygulamaları yavaşladı falan çok sıkıntılı şuan ve şarj tüketimi de ileri seviyede. fast olanı gelse de temiz kurulum yapsak yoksa 12.5.4 sürümüne düşürmek zorunda kalacağım cihazı fakat miui 13 olsun istiyorum. ki arasında hiçbir fark bulamadım o da ayrı mesele
Fastboot şart gibi gözüküyor globalde de durumlar aynı fastboot kuranlar daha memnun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı geceler Ben bu hafta mi 10 aldım, android 10 ve mıuı 11 var güncelleme de gelmemiş, global sürüm ama tr de değilim Cezayir deyim,cihazı burdan aldım uygun güncellemeleri nasıl alabilirim acaba
Merhaba, burası mi 10t 10t pro konusu. Mi 10 konusuna giderseniz oradan daha doğru bilgi alabilirsiniz.

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Değişen doğru dürüst bir şey yok malesef. Birkac tane ekran koruyucu eklemisler ram 8+3 olmus gerisi ayni bence.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Eski sürüm daha iyiydi bence bu sürümde ekran 144 olmasına rağmen sanki 60 mış gibi ilerliyor. Daha stabil olabilirdi bence

Üst Alt