MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Ben eu 12.0.2 den geçtim fastboot rom yükleyerek. Cihaz daha etkinleştirme ekranında vowifi açtı.
Evde hat çekmediği için sormuştum teşekkür ederim. 12.5.4 Endonezya sürüm da pdc programı ile ancak aktif edebilmistim. Yeni sürüme geçince aynı işlem gerekirse önce root yap sonra modem ayarı yap, sonra banka uygulamaları hata vermesin diye telefon içinden fabrika ayarlarına dön baya ugrastiriyor

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Bir haftadır kullanıyorum ve buglarını buldum üstadlar daha doğrusu kritik bir kaç sorun.
Bildirimler bazen takılıyor gitmiyor.(Uygulamaların) ve google adı altında boş bildirim geliyor.
Bir çok uygulama çökme yaşıyor. (Xiaominin kendi uygulamaları dahil)

Ve En Önemli problem
Mikrofonun desibeli yok yere düşüyor ve attığınız sesler çok zayıf olarak karşıya gidiyor neden oluyor bilmiyorum(sanırım 1 sebebi var) düzelmesi için cihazı yeniden başlatmak gerekiyor.

Sebebi sanırım android 12 ile gelen şu güvenlik zımbırtısı. Artık mikrofon ve kameranızı hangi uygulama kullanırsa kullansın yukarda bildirim olarak gözüküyor. Başka büyük bir artı yok.

Sensör sorunu da giderilmiş gibi gelmedi bana. Aklınız varsa güncellemeyin.

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Arkadaşlar gereksiz acele ediyorsunuz.
Görünüm olarak 12.5'den hiçbir farkı yok.
Performans olarak daha zayıf.
Güncelleme işini uzun süre erteleyin özellikle BL kilitli arkadaşlar uzak dursun.
Acele ediyoruz evet ama sonuçta bu güncellemeyi bu aklı selim insanlar test edip onlar bize gönderiyor. Şahsen otodan gelmesini bekledim ve o sekilde yükledim. Xiaomi hiçbir zaman adam akıllı bir güncelleme yayınlamadı. Hem hiçbir değişiklik yapmıyor herşey aynı hemde telefonu mahvediyor.

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Galiba sesi kulaklığa göre ayarla da çalışmıyor. Bu gidişle sürüm düşüreceğim yada fixlenmesi için güncelleme bekleyeceğim. Hatta xiaomiden vazgeçebilirim bile. Bune abi.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Galiba sesi kulaklığa göre ayarla da çalışmıyor. Bu gidişle sürüm düşüreceğim yada fixlenmesi için güncelleme bekleyeceğim. Hatta xiaomiden vazgeçebilirim bile. Bune abi.
eu 12.0.12 kurun rahat edin miui 12 güzel

firat36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
eu 12.0.12 kurun rahat edin miui 12 güzel
panda mouse ile pubg oynuyordum. bu miui 13 ile çalışmıyor nalet olası tekrar 12. sürümüne dönüyorum. eu 12 de wifi den uzaklaşıp tekrar kapsama alanına girdiğimde bağlanmıyordu bu sorunla gün içinde 4-5 defa uğraşınca sinir bozucu oluyor ama panda mouse için çekecez mecbur. Bir de endonezya 12 yi deneyim eu 12 yerine bakalım.

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Xiaomi nin Allah bin belasini versin. 1 yildan fazla süredir kullaniyorum 1 gün cihazin kastığını donduğunu görmedim. 3 gündür bu lanet olası güncelleme geldi yükledim. Telefona berbat ettiler hem donuyor hem kasıyor arayüze zaten ne oldu bilmiyorum 144 ghz yapıyorum emin olun 60 ghz bile olmuyor. Allah onlarin da güncellemelerinin de belasını versin.

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Xiaomi nin Allah bin belasini versin. 1 yildan fazla süredir kullaniyorum 1 gün cihazin kastığını donduğunu görmedim. 3 gündür bu lanet olası güncelleme geldi yükledim. Telefona berbat ettiler hem donuyor hem kasıyor arayüze zaten ne oldu bilmiyorum 144 ghz yapıyorum emin olun 60 ghz bile olmuyor. Allah onlarin da güncellemelerinin de belasını versin.
o hz olayına baktım onda bir sıkıntı görmedim. Somut oldum uzun uzun yazarken.

Şöyle birşey, Endonezya romunun fastbootu haftalardır çıkmadı. Burdan da şunu mu anlamalıyız: Endonezya romu ile ilgilenmiyoruz ne hâliniz varsa görün. ilgimiz EEAdan yana mı diyorlar? şu durumda eea romunda problem çıktığında çözülmesi daha olası gibi. e sonuçta avrupa. Azıcık şikayet gelse ilgilenmek zorunda ;)
sanırım istemeye istemeye eeaya geçeceğim(yine) çünkü arama kaydetmeyi harici programlarla değil, kendi özelliği olmasını, google değil kendi uygulamalarının sistemde oluşunu seviyordum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
o hz olayına baktım onda bir sıkıntı görmedim. Somut oldum uzun uzun yazarken.

Şöyle birşey, Endonezya romunun fastbootu haftalardır çıkmadı. Burdan da şunu mu anlamalıyız: Endonezya romu ile ilgilenmiyoruz ne hâliniz varsa görün. ilgimiz EEAdan yana mı diyorlar? şu durumda eea romunda problem çıktığında çözülmesi daha olası gibi. e sonuçta avrupa. Azıcık şikayet gelse ilgilenmek zorunda ;)
sanırım istemeye istemeye eeaya geçeceğim(yine) çünkü arama kaydetmeyi harici programlarla değil, kendi özelliği olmasını, google değil kendi uygulamalarının sistemde oluşunu seviyordum.
Endonezya fastboot çıkalı çok oldu konuya da eklenmiş zaten.
Buradan takip edin.

Üst Alt