MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
hocam Endonezya romundayım, 12.5.4 sırf xiaominin kendi uygulamaları olsun ve görüşmeleri kaydetme özelliği olsun ve akıcılık olsun güzel.
ama kafamda bir soru işareti var
13.0.3.0 Endonezya romu ile 13.0.6.0 eea rom arasında ne fark olabilir. Mâlum hep eea önde gidiyor. Bana daha çok şişirme gibi geliyor eea. Sizce eeanın bir tık version olarak üstte olmasının ne gibi iyi yönleri olabilir?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
hocam Endonezya romundayım, 12.5.4 sırf xiaominin kendi uygulamaları olsun ve görüşmeleri kaydetme özelliği olsun ve akıcılık olsun güzel.
13.0.3.0 Endonezya romu ile 13.0.6.0 eea rom arasında ne fark olabilir. Mâlum hep eea önde gidiyor. Bana daha çok şişirme gibi geliyor eea. Sizce eeanın bir tık version olarak üstte olmasının ne gibi iyi yönleri olabilir?
Evet eea önde gidiyor her zaman bunun nedenini tam olarak bilemesem de her cihazda genelde global ve eea romları önde gider. Eea ile endo farkları başlıca olmak üzere miui uygulamaları diyebiliriz. Yeni çıkan sürümde güncel kernel kullanılıyor. Bu kernel pil yönünden kötü performans yönünden iyi olabilir yada tam tersi bunu deneyimlemek için 2 romu da 1 2 hafta kullanmak gerek. Endodan memnun iseniz bence kalın. 13 denemek isterseniz de temiz kurulum tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Paylaşım için teşekkürler hocam. Ellerinize sağlık. Konu sabit+
Ben teşekkür ederim hocam :)

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
EEA aylık güvenlik yaması alıyor.

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Evet eea önde gidiyor her zaman bunun nedenini tam olarak bilemesem de her cihazda genelde global ve eea romları önde gider. Eea ile endo farkları başlıca olmak üzere miui uygulamaları diyebiliriz. Yeni çıkan sürümde güncel kernel kullanılıyor. Bu kernel pil yönünden kötü performans yönünden iyi olabilir yada tam tersi bunu deneyimlemek için 2 romu da 1 2 hafta kullanmak gerek. Endodan memnun iseniz bence kalın. 13 denemek isterseniz de temiz kurulum tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben teşekkür ederim hocam :)
eea da kullandım. Endonezya romu daha iyi gibi hocam işte detaylıca sorularım vardı eea hakk
EEA aylık güvenlik yaması alıyor.
peki ya hocam tercih edecek olsanız hangisini tercih ederdiniz? eea size de şişirme gibi geliyor mu? Düşünün ilk önce china romu önde olmalı dimi ilk kendi ülkesinde genelde developer olarak romlar yayınlıyor. Lakin şuan version olarak eea en önde. Ben dahili görüşme kaydetme özelliğini ve kendi uygulamalarını seviyorum miuinin. Google olduğunda sistem uygulamaları bile saçma sapan 1 günde 1 güncelleme alıyor gereksiz yere şişiriyor cihazı. Ram tüketimi de bi tık fazla eeada. Ama eeada dâhili görüşme kaydetme olsa düşünmezdim. Yanlış anlaşılmasın tatmin edecek cevaplar, yanıtlar alamıyorum. Yok mu şöyle bilir kişiden güzel detaylı ve en sonunda özet gibi geçecek birisi. eksileri ve artıları ile anlatacak birisi

tolgakamil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Kamil
Cihazım
Huawei P9
Konular
0
Son Endonezya romunun üstüne kurdum fakat widget duvar kağıdı gibi menüler miui 12.5 taki gibi hala. Sizde de öyle mi acaba. Yoksa format data yapıp sıfırdan kurarsam düzelir mi?

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
Son Endonezya romunun üstüne kurdum fakat widget duvar kağıdı gibi menüler miui 12.5 taki gibi hala. Sizde de öyle mi acaba. Yoksa format data yapıp sıfırdan kurarsam düzelir mi?
Ben sıfırdan kurdum bendede aynı nasıl miui13 anlamadım 😄

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Arkadaşlar MIUI uygulamaları için Endonezya rom kullanıyorum. Ama bunun yanında 12 5 4 de wowifi baya zorlamıştı.
Bakalım inşallah yeni versiyonda sıkıntı yaşamayız.
Bi arkadaş sensör kalktı demiş ama bildiğim bu sıkıntı donanımsal azalmıştır belki.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Mod - Uygulama kasası 13.1.0 (Yeni MIUI Widgetlerini kullanma) bu konudaki gibi anasayfaya ekleyebilirsiniz. Endo romu olduğu için app vault yüklemenize gerek olmaması lazım direk 2. aşamadaki işlemi yapın deneyin bir hocam. Duvar kağıdı içinse evet canlı olarak duvar kağıdı yok maalesef.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Hocam dosyayı indirdim twrpden kurmak için girdiğimde dosyaları görmüyor twrp. Bilgisayarım da yok bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6
Hocam dosyayı indirdim twrpden kurmak için girdiğimde dosyaları görmüyor twrp. Bilgisayarım da yok bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?
Hocam az önce sıkıntısız twrp buldum çok güzel.
Senin twrpyi de aylarca kullandım, onun tek çözümü otg yani telefona flaş bellek bağlayarak atma, type c to usb bulacaksın önce sonra zipi flaşa atıp, twrpden select storage diyip flaşı seçip zipi flaşlayacaksın. bendeki twrpyi de burdan buldum ama linkini unuttum. atarım ama sana özelden

Üst Alt