Diğer Xioami Cihazında Bulunmayan , Olmasını istediğimiz Özellikler

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam 4k 60 fps kernel destegi ile de mi saglanamaz? Birisi Magisk Modül paylasmis misal Mi Mix 2de 60 Fps cekim çalışıyor diyor, ama Stock Android romlari icin sanirim.
Sağlanamaz mevzu kernel değil yukarda paylaştım system/vendor/lib içersinde .so uzantılı birkaç dosyayla uğraşılması gerekiyor.Aslında bir şirkete göre göre basit birşey. 4K 60 Fps imkansız bişey SD 835 en fazla bildiğim kadarıyla 4K 60 fps oynatabiliyor . 4K 30 fps çekebiliyor o sebeple donanımsal destek olmayan bişey yazılımla getiremezsin...

Mix 2'de bana magisk modülünü atarsan çalışıp çalışmadığını sana direk söyleyeyim magisk modulünde bulunan fps muhabbeti OP3/3T/5 için farklı cihazlar için Google Camera adlı portlanan uygulama için. Zaten o cihazlar kendi dahili kamerasında 1080p 60 fps çekebiliyor.Bir uygulama için o modül .. O modül bile google camera'da işe yaramıyor deneyimledim ....

Son düzenleme:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Tek istediğim Huawei'de olan menüde sonsuz döngü özelliği. Bu kadar basit bir şeyin bu kadar uzun süredir düşünülememesi çok ilginç

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sağlanamaz mevzu kernel değil yukarda paylaştım system/vendor/lib içersinde .so uzantılı birkaç dosyayla uğraşılması gerekiyor.Aslında bir şirkete göre göre basit birşey. 4K 60 Fps imkansız bişey SD 835 en fazla bildiğim kadarıyla 4K 60 fps oynatabiliyor . 4K 30 fps çekebiliyor o sebeple donanımsal destek olmayan bişey yazılımla getiremezsin...

Mix 2'de bana magisk modülünü atarsan çalışıp çalışmadığını sana direk söyleyeyim magisk modulünde bulunan fps muhabbeti OP3/3T/5 için farklı cihazlar için Google Camera adlı portlanan uygulama için. Zaten o cihazlar kendi dahili kamerasında 1080p 60 fps çekebiliyor.Bir uygulama için o modül .. O modül bile google camera'da işe yaramıyor deneyimledim ....

Hocam 4K yazmışım yanlışlıkla, siz anlamışsınız zaten 1080p 60 FPS'yi kastettiğimi kusura bakmayın :) Hocam tekrar baktım konuya da, ben yanlış anlaşımım bahsedileni; 60 FPS diye belirtip yayına Slow Mo diye belirtmişler, satırın sonuna da 720p yazmışlar. Sanırım bahsettiğimiz modül direk aynı modül. Mi Mix 2'de o modül ile Google Camera'da Slow Mo çekimde sorun kalmadığı belirtilmiş.

Anladım peki hocam sağolun, o zaman kolay kolay yapılamaz Xiaomi'nin resmi desteği haricinde 1080p 60 FPS çekim. Çok sağolun açıklamanız için.

Mnrbaskurt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Munir
Cihazım
Mi5 prime
Konular
8
kilit ekraninda kilidi acmadan whatsap msj cevap verme ozelligi eskiden vardi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SeA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Döndürme sensorüne yazılımsal hassaslık eklenmeli yan döndükten sonra dik tutsam bile düzelmiyor ana ekrana gelince algılıyor düzeliyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SeA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Xiaomi tarayıcı da ekşiyi reklam olarak göster(ekle-bildir) seçeneği vardı yanlışlıkla bastım şimdi içerikleri göremiyorum
Sıfırladım, çerexleri sildim yok
Ayarlara baktım bulamadı yardımcı olur musunuz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Xiaomi tarayıcı da ekşiyi reklam olarak göster(ekle-bildir) seçeneği vardı yanlışlıkla bastım şimdi içerikleri göremiyorum
Sıfırladım, çerexleri sildim yok
Ayarlara baktım bulamadı yardımcı olur musunuz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tarayıcının verilerini sildin mi hocam?

enerqized

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatihgun
Cihazım
mi 6
Konular
6
Pil tasarruf modu söyle 3 5 gün giden cinsinden

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Sildim bir değişiklik yok

Çerez veya önbellekten bahsetmiyorum hocam, uygulama verisinden bahsediyorum. :D

Üst Alt