Diğer Xioami Cihazında Bulunmayan , Olmasını istediğimiz Özellikler

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
İyi hafta sonları dilerim arkadaşlar .Böyle bir konu açma gereği duydum çünkü; benim ve birçok kişi için gerçekten çok önemli olan bu özelliklerin uzun zamandır olmaması üzücü.Bu sebeple böyle büyük bir forum sitesinde paylaşma gereği duydum.Eğer sizinde bu şekilde istediğiniz ama olmayan bir özellik varsa paylaşırsanız.İlk konuya eklerim .

1) Full HD 60 FPS video desteği (Mi3-Mi6 arasında neredeyse tüm cihazlarda donanımsal olarak destekleyip, maalesef kullanılamayan bir özellik .)
2) Kilit ekranında bildirim içeriğini gizleme (Bu zaten var.)
3) FHD ekranın HD yazılımsal olarak çekilebilmesi. (Bu nerdeyse harika bir özellik hem pil hem performans açısından herkesin işine yarar diye düşünüyorum.)
4) Hızlı şarjın yazılımsal olarak açılıp kapanabilmesi.(Gece yatmadan önce hızlı şarjı kapatmak adına yine çok yararlı bir özellik. Çoğu kişi hızlı şarjın zararlı olduğunu düşünüyor.Kullanıcıya bırakılmalı.)
5) Oyun modu(Bu zaten var.)

Tahmin ediyorum çoğu insan için çok önemli en azından ben ve benim çevremdeki herkes için çok önemli.

Son düzenleme:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Hocam belki konu dışı olacak ama garanti ağı genişletilmesi gerekir. Kısacası Xiaomi ülkemizde distribütörlüğü üslenmesi gerekir diye düşünüyorum.

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Bootloader denilen olayın kolaylaşması lazım.adeta insanları bu TLF soğutuyor.. ikicincisi bende ilk redmi Dior ve vardi kendi recovery yükleyicisi vardı

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
İyi hafta sonları dilerim arkadaşlar .Böyle bir konu açma gereği duydum çünkü; benim ve birçok kişi için gerçekten çok önemli olan bu özelliklerin uzun zamandır olmaması üzücü.Bu sebeple böyle büyük bir forum sitesinde paylaşma gereği duydum.Eğer sizinde bu şekilde istediğiniz ama olmayan bir özellik varsa paylaşırsanız.İlk konuya eklerim .

1) Full HD 60 FPS video desteği (Mi3-Mi6 arasında neredeyse tüm cihazlarda donanımsal olarak destekleyip, maalesef kullanılamayan bir özellik .)
2) Kilit ekranında bildirim içeriğini gizleme (Maalesef bu özellikte yok stock androidde bulunup miui 'de kullanılamayan bir özellik sadece bildirim gelmesini engelleyebiliyoruz.)
3) FHD ekranın HD yazılımsal olarak çekilebilmesi. (Bu nerdeyse harika bir özellik hem pil hem performans açısından herkesin işine yarar diye düşünüyorum.)

Bu ikisi tahmin ediyorum çoğu insan için çok önemli en azından ben ve benim çevremdeki herkes için çok önemli. Hatta birkaç arkadaşım sırf bu iki sebepten bu cihazı almadı.
Kilit ekranında bildirim içeriği gizlenebiliyor hocam. Ayarlar - kilit ekranı & parmak izi - gelişmiş ayarlar'dan yapabilirsiniz bunu.

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
VoWiFi istiyoruz!

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Kilit ekranında bildirim içeriği gizlenebiliyor hocam. Ayarlar - kilit ekranı & parmak izi - gelişmiş ayarlar'dan yapabilirsiniz bunu.
Kaldırabilirim denemedim ama Mi4'te bu özellik yok bende mi 4 var mi6'da deneyimlemedim.Kaldırıyorum hocam saolun bilgi için.
Ama mi4'te kesinlikle yok biliyorum ...

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Kaldırabilirim denemedim ama Mi4'te bu özellik yok bende mi 4 var mi6'da deneyimlemedim.Kaldırıyorum hocam saolun bilgi için.
Ama mi4'te kesinlikle yok biliyorum ...
Vardır büyük ihtimalle. Rica ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Kameraya yazılımsal olarak destek gelmeli . video çektikten sonra ses çok kötü oluyor.Yine bu yazılımsal olarak düzeltilmeli.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Vardır büyük ihtimalle. Rica ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam yok kesin eminim bazı özellikler kırpılmış veriliyor.Örneğin; split screen mi4'te yok ...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkada 4 Kamera Konsepti istiyorum. Ana Kamera, Geniş Aci Kamerasi, Optik Zoom Kamerasi ve Monochrome Sensör olan Kamera.

Üst Alt