Çözüldü Xiaomi'nin üvey evladı Mi5s

XİAOMİ'ye tamam mı devam mı?

• DEVAM

Oy: 125 81,2%
  • TAMAM

Oy: 29 18,8%

• Kullanılan toplam oy
    154

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Ghost screen ve ölü piksel garantimiz içerisindedir. Ghost screen problemiyle birçok cihaz gelmekte ve gerekli incelemeler sonucu cihazın onarımı tamamlanmaktadır.

Saygılar,
Delta Servis

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Ghost screen için Delta Servis'e yollayan var mı ya? Korkuyorum yollasam mı yollamasam mı :?

Arkadaşlarda oluşmuş bu Delta Servis Korkusu nedir anlayamadım. Kendileri ile görüştüğümde bir ara destek verdikleri LG cihazlarla alakalı kendilerinden kaynaklanmayan (piyasada bulunmayan-yurt dışından getirilemeyen anakartlar yüzünden) sebeplerden dolayı insanlarda kötü algı oluşmuş. Ancak öylesine kullanıcı odaklı hizmet vermekteler ki anlatamam. Bende de Mi 5s vardı. WiFi de ufak bir sorun yaşamama rağmen bana yeni bir cihaz teklif ettiler ve aranızdan ayrılmak zorunda kaldım. Artık Mi 6 saflarındayım :)

Velhasılı önyargılı olmayalım. Açın Delta Servis Web Sitesini oradan iletişim numarası var. Arayın telefonla anlatın derdinizi. Emin olun verdikleri/verecekleri cevaptan tatmin olacaksınızdır. Şahsen ben yaklaşımlarından çok memnun kaldım ve her platformda kendilerini savunur oldum.... Tekrar tekrar buradan Delta Servis 2 çalışanına teşekkkür etmek istiyorum....

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Arkadaşlarda oluşmuş bu Delta Servis Korkusu nedir anlayamadım. Kendileri ile görüştüğümde bir ara destek verdikleri LG cihazlarla alakalı kendilerinden kaynaklanmayan (piyasada bulunmayan-yurt dışından getirilemeyen anakartlar yüzünden) sebeplerden dolayı insanlarda kötü algı oluşmuş. Ancak öylesine kullanıcı odaklı hizmet vermekteler ki anlatamam. Bende de Mi 5s vardı. WiFi de ufak bir sorun yaşamama rağmen bana yeni bir cihaz teklif ettiler ve aranızdan ayrılmak zorunda kaldım. Artık Mi 6 saflarındayım :)

Velhasılı önyargılı olmayalım. Açın Delta Servis Web Sitesini oradan iletişim numarası var. Arayın telefonla anlatın derdinizi. Emin olun verdikleri/verecekleri cevaptan tatmin olacaksınızdır. Şahsen ben yaklaşımlarından çok memnun kaldım ve her platformda kendilerini savunur oldum.... Tekrar tekrar buradan Delta Servis 2 çalışanına teşekkkür etmek istiyorum....
Aynenn valla bende korkuyodumm ama çok hızı çözüme kavuşturdular önemli olan sorununuzu doğru bi şekilde aktarmak ve takibni yapmak teşekkürler Delta servis 2

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
ben çok pişmanım ayrıca artık fiyat olarak diğer markalardan farkı kalmamaya başladı birda xiaomi asla :(
güncelleme konusunda da optimize konusunda da 5s üvey evlat

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
ben çok pişmanım ayrıca artık fiyat olarak diğer markalardan farkı kalmamaya başladı birda xiaomi asla :(
güncelleme konusunda da optimize konusunda da 5s üvey evlat
pil optimizasyonu dışında dediklerinize katılamıyorum maalesef.Mi6 dan sonraki ikinci parti cihazlarla birlikte beta güncellemesi almaya başladı ve o günden beri bi kaç aksaklık dışında sürekli haftalık güncelleme alan bir cihaz.stabil sürümde ise diğer tüm cihazlar gibi 9.2 güncellemesi aldı. ayrıca tüm Custom rom yapan takımlar destek veriyor haftalık olarak.
Eu,Epic,Multi,MiuiAm,MiGlobe,Pro, ve bi kaç tane daha ismi aklıma gelmeyen takım var.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Mi5s global beta kullanıyorum. Pil dışında hiçbir şikayetim yok. Ekran süresi 3-3.5 saatin üzerine çıkmıyor 12-14 saat kullanımda. Genel olarak aldığım dönemde aynı fiyata alabileceğim diğer cihazlarla kıyasladığımda benim cihazım harika çalışıyor.
[doublepost=1519566371,1519566032][/doublepost]Mi5s global beta kullanıyorum. Pil dışında hiçbir şikayetim yok. Ekran süresi 3-3.5 saatin üzerine çıkmıyor 12-14 saat kullanımda. Genel olarak aldığım dönemde aynı fiyata alabileceğim diğer cihazlarla kıyasladığımda benim cihazım harika çalışıyor.

Üst Alt