Haber Xiaomi'nin Türkiye'ye Resmi Olarak Gelmesine Az Kaldı

Daha önce ithalatçı firmalar ile ülkemiz pazarına giriş yapan Xiaomi, artık resmen Türkiye'ye geliyor! İlgili şirketlerle anlaşmalarını tamamlayan Xiaomi, 6 Haziran'da sahneye çıkacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Dünyanın en büyük dördüncü telefon üreticisi Xiaomi, Türkiye pazarına girmek için gün sayıyor. Fiyat & Performans ürünleriyle ciddi bir hayran kitlesine sahip Xiaomi, Fransa ve İtalya'da açtığı Mi Store mağazalarından sonra GearBest ortaklığında Türkiye'ye giriş yapacak.

Xiaomi, 6 Haziran'da başlayacak olan Games Week İstanbul Fuarı'nda sahne alacak!

6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018'in sürpriz bir konuğu olacak. E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına adım atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak. GearBest'in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul'da gerçekleştireceği ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi. Xiaomi'nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı'nı seçmesi yakın zamanda tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark'ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Satışlar GearBest üzerinden olacak!

(Mi Türkiye - Facebook Hesabından Alıntıdır)

Xiaomi'nin Türkiye'ye geldiğine dair yapılan diğer haber kanalları;

Güncelleme :

6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Game's Week oyun fuarında GearBest Türkiye olarak, Xiaomi ile stand açıyoruz. Xiaomi'nin çok sevilen ürünlerini deneyebileceğiniz standımızda Redmi S2, Mi Gaming ürünleri ve birçok Xiaomi ürünü yer alacak.

Oğuzhan Uğur, Mervan Tepelioğlu, Mendebur Lemur, Porçay, Uğur Yaman, Oğuz Atalay, Oyun Gemisi ve Rozetmen'in katılımlarıyla Yeşilköy CNR Expo Game's Week oyun fuarındayız. Sizleri de davet ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin (Facebook Etklinliğine Yönlendirir);
Konu Alıntıdır...

Son düzenleme:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Ben şunu anlamıyorum, ithalatçı garantili satılan firmalarda karını koyup satmıyor mu ee yani doğal olarak vergileri eklenmiş olarak fiyatlandırılmıyor mu? Daha ne bu yaygaranız, en fazla 100-200 fazla oynar o da distribütör garantili olacağı için, öyle aman aman 3000 5000 olacakmış gibi ortalığı velveleye vermeyin ya

peki :)
[doublepost=1527454563,1527454381][/doublepost]
Piyasada Xiaomi cihaz fiyatlarini Cepport belirliyor hocam ayrıca. Cepport cihazlari getirmeden, Hepsiburadanin hangi fiyatlara cihaz sattığını görüyoruz. Utanmasalar, Redmi Note 5 Pro için, Mix 2den fazla fiyat isteyecekler.

bunu birkaç mesaj üstte yazan umut izgi ye söylemek lazim.
yaygara yapmayın demis ya. :)

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
İyi de Xiaomi resmi giriş yaptığı ülkelerde online satış yapacaksa ülkeye özel xiaomi sitesi açıp satış yapmıyor mu? Xiaomi ne diye fiyatı yükseltecek unsur olan aracı bir şirketi araya soksun? Bu sebeplerden dolayı bana haber içeriği doğru gelmiyor.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Piyasada Xiaomi cihaz fiyatlarini Cepport belirliyor hocam ayrıca. Cepport cihazlari getirmeden, Hepsiburadanin hangi fiyatlara cihaz sattığını görüyoruz. Utanmasalar, Redmi Note 5 Pro için, Mix 2den fazla fiyat isteyecekler.

emin olun utanmıyorlar mi6 dan fazla istiyorlar:D

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Hem facebook da mavi tikli Xiaomi Türkiye hemde Gearbest Tr bu görseli paylaşmış. Böyle bir olay olacaksa bu forumu neden dahil etmediler anlamadım sonuçta resmi xiaomi destekli fan forumu buluşmaya bile geldiler ama böyle daha büyük kapsamlı bir giriş için xiaomi forumu görmezden gelmiş gibi oldu

Ekli dosyalar

• 33656477_391540377993501_3412736878317666304_n.jpg
    33656477_391540377993501_3412736878317666304_n.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 50

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
yanlis zamandami aldik mix2 yi ne:)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
peki :)
[doublepost=1527454563,1527454381][/doublepost]

bunu birkaç mesaj üstte yazan umut izgi ye söylemek lazim.
yaygara yapmayın demis ya. :)
Serbest piyasa, hepsiburada fahiş fiyat koydu diye başka satan firma mı yok? Siz hepsiburada eline bakar olduysanız bu benim sorunum değil

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
23 Nisan 2014'te Xiaomi kurucusu ve icra kurulu başkanı Lei Jun büyük bir törenle açıklamıştı gireceği 10 ülkeyi. Bir tanesi de Türkiye idi. 5. yıla girdik hala ne zaman geleceği meçhul. Ukrayna'ya girmiş, Rusya'ya girmiş, Yunanistan'a girmiş, Mısır'a girmiş. İtalya, Fransa, İspanya...

En son sap gibi biz kaldık.

Redmi S2 de neyin kafası diyesim geldi. Bize Hindistan muamelesi çekip en iyi modelleri getirmeyecekse gelmesin.

6 Haziran'da geldiklerini de görmeden inanasım yok.

Gearbest Türkiye ofisi açılıyormuş. Belki onlar kendi insiyatifi ile getirebilirler diye düşünüyorum. Bu sayede aradan 2 farklı aracı çıkacağı için daha düşük fiyatlar görebiliriz diyeceğim.

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
arkadaşlar merhaba, bu etkinliği takip eden var mı (gearbest-xiaomi) durum nedir ne değildir? Bilgi verebilecek olan var mı ?

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Xiaomi'nin buraya geleceği yok, Gelse de çok bir şey değişmez,sadece fiyatlar artar.
Şuan uyguna cepport vasıtasıyla alıyoruz. Hiç yoktan kanunlar da bir yere kadar koruyor. İnanın Huawei ve Apple garantileri harici, Cepport'un verdiği garantiden farklı bir tutum sergileyen yok avantaj olarak.

Üst Alt