Haber Xiaomi'nin Türkiye'ye Resmi Olarak Gelmesine Az Kaldı

Daha önce ithalatçı firmalar ile ülkemiz pazarına giriş yapan Xiaomi, artık resmen Türkiye'ye geliyor! İlgili şirketlerle anlaşmalarını tamamlayan Xiaomi, 6 Haziran'da sahneye çıkacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Dünyanın en büyük dördüncü telefon üreticisi Xiaomi, Türkiye pazarına girmek için gün sayıyor. Fiyat & Performans ürünleriyle ciddi bir hayran kitlesine sahip Xiaomi, Fransa ve İtalya'da açtığı Mi Store mağazalarından sonra GearBest ortaklığında Türkiye'ye giriş yapacak.

Xiaomi, 6 Haziran'da başlayacak olan Games Week İstanbul Fuarı'nda sahne alacak!

6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018'in sürpriz bir konuğu olacak. E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına adım atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak. GearBest'in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul'da gerçekleştireceği ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi. Xiaomi'nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı'nı seçmesi yakın zamanda tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark'ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Satışlar GearBest üzerinden olacak!

(Mi Türkiye - Facebook Hesabından Alıntıdır)

Xiaomi'nin Türkiye'ye geldiğine dair yapılan diğer haber kanalları;

Güncelleme :

6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Game's Week oyun fuarında GearBest Türkiye olarak, Xiaomi ile stand açıyoruz. Xiaomi'nin çok sevilen ürünlerini deneyebileceğiniz standımızda Redmi S2, Mi Gaming ürünleri ve birçok Xiaomi ürünü yer alacak.

Oğuzhan Uğur, Mervan Tepelioğlu, Mendebur Lemur, Porçay, Uğur Yaman, Oğuz Atalay, Oyun Gemisi ve Rozetmen'in katılımlarıyla Yeşilköy CNR Expo Game's Week oyun fuarındayız. Sizleri de davet ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin (Facebook Etklinliğine Yönlendirir);
Konu Alıntıdır...

Son düzenleme:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hocam benim merak ettiğim Konu, Cepport yerine neden Gearbest ile anlaşılmış olabilir? Yıllardır satıyor Sonuçta da Cepport, Servis desteği içinde firmalarla anlaşıyor. Direk Xiaominin kendisi değilde, Gearbest ile anlaşmasi haberi içimde kötü bir his uyandırdı. Acaba Gearbest bu tarz anlaşmaları farkli ülkelerde yapmış mi, daha önce örneği varmi?

bu çok kapsamlı bir konu.
gearbest dünya üzerinde her yerde var.
operasyonel olarak şu anki ülkemizdeki KDV+ÖTV vs gibi vergi dilmlerini araştırmış olabilirler.
dolayısı ilede fiyatlarının kendi politikalarını uymayacağını görmüş olabilirler.
bu nedenle de direkt olarak gelmiyor olabilirler.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
bu çok kapsamlı bir konu.
gearbest dünya üzerinde her yerde var.
operasyonel olarak şu anki ülkemizdeki KDV+ÖTV vs gibi vergi dilmlerini araştırmış olabilirler.
dolayısı ilede fiyatlarının kendi politikalarını uymayacağını görmüş olabilirler.
bu nedenle de direkt olarak gelmiyor olabilirler.

Anladım hocam peki sağolun. Umarım bizim yararimiza olur bu durum. Fiyatlar yüksek gelirse Cepport satışları daha da artabilir, Xiaomi daha iyi tanınmaya başladıkça :)

TR_PATRON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xin
Cihazım
Mi 5
Konular
9
İnşallah fake atmıyolardır. Kaçtır TR pazarına girecekler ama sonuç hep aynı. Vesselam şimdi bu xiaomi TR ye giriş yapınca mi5 2 sene önceki fiyatıyla satışa sunulmaz değil mi öyle olacaksa olmasın yahu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İnşallah fake atmıyolardır. Kaçtır TR pazarına girecekler ama sonuç hep aynı. Vesselam şimdi bu xiaomi TR ye giriş yapınca mi5 2 sene önceki fiyatıyla satışa sunulmaz değil mi öyle olacaksa olmasın yahu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben yaşım nedeniyle her duyduğuma inanmamayı öğreneli çok oldu...bekleyip, görelim bence

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
doğa mobil'i unutmadık. doğa neyse gearbest'de odur farkı olucağını hiç sanmıyorum kimse kimseyi kandırmasın bıktık artık

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Anladım hocam peki sağolun. Umarım bizim yararimiza olur bu durum. Fiyatlar yüksek gelirse Cepport satışları daha da artabilir, Xiaomi daha iyi tanınmaya başladıkça :)

işi hakkı ile yapanı her zaman el üstünde tutmak lazım.
cepport da bu işi hakkı ile yapan firmaların başında geliyor.
(şahsi fikrimdir)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
valla bence resmi olarak geldiğinde devletimiz cort diye vergi vs çökeceği için fiyatlar da uçacak.
dolayısı ile cepport a devam Yes~~

Ben şunu anlamıyorum, ithalatçı garantili satılan firmalarda karını koyup satmıyor mu ee yani doğal olarak vergileri eklenmiş olarak fiyatlandırılmıyor mu? Daha ne bu yaygaranız, en fazla 100-200 fazla oynar o da distribütör garantili olacağı için, öyle aman aman 3000 5000 olacakmış gibi ortalığı velveleye vermeyin ya

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Ben şunu anlamıyorum, ithalatçı garantili satılan firmalarda karını koyup satmıyor mu ee yani doğal olarak vergileri eklenmiş olarak fiyatlandırılmıyor mu? Daha ne bu yaygaranız, en fazla 100-200 fazla oynar o da distribütör garantili olacağı için, öyle aman aman 3000 5000 olacakmış gibi ortalığı velveleye vermeyin ya
bayi ağı yok bire bir müşteri temsilcileri çağrı merkezleri yok yetkili teknik servisleri yok bunlar maliyet demek maliyetide son kullanıcıya yansiyacağı için fiyat farkı da aman dan daha fazla olucaktır emin olabilirsin. bende isterim gelsinler ülkemizde faliyet göstersinler

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
cepport neden getirmiyor delta ve kvk ile ortaklasa distiribütör olarak getirseler birde global garantiyide destekleseler 1 yıllık gayet sarsıcı bir giriş olmazmıydı piyasaya giriş açısından...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
işi hakkı ile yapanı her zaman el üstünde tutmak lazım.
cepport da bu işi hakkı ile yapan firmaların başında geliyor.
(şahsi fikrimdir)

Piyasada Xiaomi cihaz fiyatlarini Cepport belirliyor hocam ayrıca. Cepport cihazlari getirmeden, Hepsiburadanin hangi fiyatlara cihaz sattığını görüyoruz. Utanmasalar, Redmi Note 5 Pro için, Mix 2den fazla fiyat isteyecekler.

Üst Alt