Haber Xiaomi'nin Türkiye'ye Resmi Olarak Gelmesine Az Kaldı

Daha önce ithalatçı firmalar ile ülkemiz pazarına giriş yapan Xiaomi, artık resmen Türkiye'ye geliyor! İlgili şirketlerle anlaşmalarını tamamlayan Xiaomi, 6 Haziran'da sahneye çıkacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Dünyanın en büyük dördüncü telefon üreticisi Xiaomi, Türkiye pazarına girmek için gün sayıyor. Fiyat & Performans ürünleriyle ciddi bir hayran kitlesine sahip Xiaomi, Fransa ve İtalya'da açtığı Mi Store mağazalarından sonra GearBest ortaklığında Türkiye'ye giriş yapacak.

Xiaomi, 6 Haziran'da başlayacak olan Games Week İstanbul Fuarı'nda sahne alacak!

6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018'in sürpriz bir konuğu olacak. E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına adım atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak. GearBest'in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul'da gerçekleştireceği ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi. Xiaomi'nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı'nı seçmesi yakın zamanda tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark'ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Satışlar GearBest üzerinden olacak!

(Mi Türkiye - Facebook Hesabından Alıntıdır)

Xiaomi'nin Türkiye'ye geldiğine dair yapılan diğer haber kanalları;

Güncelleme :

6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Game's Week oyun fuarında GearBest Türkiye olarak, Xiaomi ile stand açıyoruz. Xiaomi'nin çok sevilen ürünlerini deneyebileceğiniz standımızda Redmi S2, Mi Gaming ürünleri ve birçok Xiaomi ürünü yer alacak.

Oğuzhan Uğur, Mervan Tepelioğlu, Mendebur Lemur, Porçay, Uğur Yaman, Oğuz Atalay, Oyun Gemisi ve Rozetmen'in katılımlarıyla Yeşilköy CNR Expo Game's Week oyun fuarındayız. Sizleri de davet ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin (Facebook Etklinliğine Yönlendirir);
Konu Alıntıdır...

Son düzenleme:

hakanozbek1971

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
min note 3
Konular
0
bence xiaomi tr ye ye böyle gelmez planını yıllar önce açıklardı. herhalde paralel ithalat satacak adam reklam yapıyordur, piyasayı kandırmaya çalışıyordur

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
bence xiaomi tr ye ye böyle gelmez planını yıllar önce açıklardı. herhalde paralel ithalat satacak adam reklam yapıyordur, piyasayı kandırmaya çalışıyordur

6 Haziran'a az kaldı hocam. Göreceğiz durumlar n'olacak...

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Artık ya çıkıp harbiden biz geliyoruz desinler yada 2030 dan önce gelmeyiz desinler de ona göre yalan haberler heyecan yaptırmasın bize..feyk atıyorlar paso moralim bozuluyor

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
görelim bakalım neymiş.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Artık ya çıkıp harbiden biz geliyoruz desinler yada 2030 dan önce gelmeyiz desinler de ona göre yalan haberler heyecan yaptırmasın bize..feyk atıyorlar paso moralim bozuluyor

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla artık hiç kimsenin "fake (sahte) haber" kaldırabileceğini sanmıyorum. Geleceklerse gelsinler artık (:

görelim bakalım neymiş.

Sizin video'larda izlediğim kadarıyla Cepport'tan hamle bekliyorduk... Dediğiniz gibi; Görelim, bakalım neymiş...

Adamlar boşuna mix2s lansmanında 1₺ ye zoom yapmadılar

Sahiden yahu, onu yapmalarının sebebi neydi acaba (:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Valla artık hiç kimsenin "fake (sahte) haber" kaldırabileceğini sanmıyorum. Geleceklerse gelsinler artık (:

Sizin video'larda izlediğim kadarıyla Cepport'tan hamle bekliyorduk... Dediğiniz gibi; Görelim, bakalım neymiş...

Ben taa o zamandan demiştim ülkemize gelecek ki spoiler verip selam çakıyorlar. :)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193

valla bence resmi olarak geldiğinde devletimiz cort diye vergi vs çökeceği için fiyatlar da uçacak.
dolayısı ile cepport a devam Yes~~

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
valla bence resmi olarak geldiğinde devletimiz cort diye vergi vs çökeceği için fiyatlar da uçacak.
dolayısı ile cepport a devam Yes~~

Hocam benim merak ettiğim Konu, Cepport yerine neden Gearbest ile anlaşılmış olabilir? Yıllardır satıyor Sonuçta da Cepport, Servis desteği içinde firmalarla anlaşıyor. Direk Xiaominin kendisi değilde, Gearbest ile anlaşmasi haberi içimde kötü bir his uyandırdı. Acaba Gearbest bu tarz anlaşmaları farkli ülkelerde yapmış mi, daha önce örneği varmi?

Üst Alt