Yardım Xiaomi'nin MirrorLink Desteği Hk.

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi Mi5 model bir telefon kullanmaktayım. Telefonumu MirrorLink destekli arabamda (peugeot 2008) kullanamıyorum. Sadece bluetooth üzerinden bağlantı sağlayabiliyorum ancak ben telefon ekranını aracımın ekranına da yansıtabilmek istiyorum.

Konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ve Xiaomi'nin MirrorLink desteği sunmadığını üzülerek öğrenmiş oldum. Merak ettiğim husus acaba telefona yazılım yoluyla bu desteği sağlayabilir miyiz? (Bu arada miui global forumunda birisi Redmi Note 4 telefonunu bağladığını söylemiş ama onun arabasındaki cihazın kendisinin telefona bir yazılım yükleyerek telefonla iletişim kurabiliyor.)

3. parti uygulamalarla bu iş olmuyor çünkü telefonu usb den arabama bağladığımda tanınmayan donanım olarak görüyor telefonu.

Konuyla ilgili ustalardan yardım bekliyorum.

Selamlar,

coravan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi5s 4 / 128
Meslek
sağlık
Konular
24
Aracimda android auti carplay mirrirlink açık , aracın ekranından video izlemek istiyorum birsuru program indirdim carstreem5 falan ama olmadı araç 2017 seat leon telefon 10.2.2 kararlı redmi note 6 pro

Oyla:

katip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Aracimda android auti carplay mirrirlink açık , aracın ekranından video izlemek istiyorum birsuru program indirdim carstreem5 falan ama olmadı araç 2017 seat leon telefon 10.2.2 kararlı redmi note 6 pro
Hocam android 8.0 mi 7 mi

Oyla:

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
google ın bloklaması sebebiyle rootsuz video izlenmiyr

Oyla:

harun45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Merhabalar
Aracım WW Tiguan app connect ve mirror link özelliği açık telefonum redmi note 7 uğraşmama rağmen bende bir türlü mirror linki kullanamadım, tlf tanınmıyor, android auto kurmaya çalıştım ondada playstore hizmetleri çalışmıyormuş gibi bir hata verdi.Seat ile WW birbirine benzediği için yazıyorum, yardımcı olabilirmisiniz?
Merhaba,@faramir86us
hocam öncelikle aracınızın mirrorlink i açık olması gerekli.Peugeot servisleri bu iş için küçük bir mebla karşılığında size yardımcı olurlar sanırım,Ben seat leon aracımda;

bu link den faydalanmıştım,sizde aşağıdaki linklerden fayda bulursunuz umarım,Seat araçlar için yazılım atabilmek için original vag.com kabloya sahip olmak gerekli,bu kablo ile yazılım kodlarının yayımlandığı siteler var buralardan yararlanılıyor. Bu özellikle(mirrorlink) bir araç satın alsanız dahi,size açık olarak teslim etmiyorlar.

Aracınız Seat olsa idi hallederdim,Keşke yardım edebilseydim.

Oyla:

radiation

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Fit band 2
Konular
3
harun bey siz mirrorlink bağlantısı kurabildiniz mi?

Oyla:
Üst Alt