Sohbet Xiaomi'den Samsung'a Geçiş

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
34
Evet açtım ben ve seste ciddi anlamda iyileşme netlik yaşadım. Sesler daha doğal özellikle konuşmalarda. Sizede tavsiye ederim.
Dolby seçeneklerinden film olanı seçince sesi surround olarak veriyor. Telefonu yan tutup açınca çok güzel oluyor

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Herkesin Farklı tecrübeleri olur Tabi ki ama Ben Poco F3 ü satıp A54 aldım ilk çıktığı zamanlarda ve inanın ki 2 hafta zor dayandım Çok berbattı Ekran rengini doygun seçsen bile F3 e baktığında baya soluktu Ekran görüntüsü almak zaten bir çile. Şarj aletlerinin düşük voltaj olması zaman kaybı. Hemen sattım Poco F5 aldım ve Sonraki seçimim artık Xiaomi asla olmayacak. Kesinlikle Oneplus veya Apple

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
28
Herkesin Farklı tecrübeleri olur Tabi ki ama Ben Poco F3 ü satıp A54 aldım ilk çıktığı zamanlarda ve inanın ki 2 hafta zor dayandım Çok berbattı Ekran rengini doygun seçsen bile F3 e baktığında baya soluktu Ekran görüntüsü almak zaten bir çile. Şarj aletlerinin düşük voltaj olması zaman kaybı. Hemen sattım Poco F5 aldım ve Sonraki seçimim artık Xiaomi asla olmayacak. Kesinlikle Oneplus veya Apple
Benim bütcesel sıkıntıdan dolayı tekrar android aldım yoksa Apple direkt geçerdim

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
128
Hocam benim anladığım kadarıyla samsunga geçen arkadaşlar ya redmi serisi ya da xiaominin düşük dandik olan cihazlarından geçiş yapmışlar o yüzden pek yorum yapmak içimden gelmedi. Samsung daha iyi diyorlarsa ordan devam etsinler ya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Hocam benim anladığım kadarıyla samsunga geçen arkadaşlar ya redmi serisi ya da xiaominin düşük dandik olan cihazlarından geçiş yapmışlar o yüzden pek yorum yapmak içimden gelmedi. Samsung daha iyi diyorlarsa ordan devam etsinler ya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Samsung daha iyi diye birşey demiyoruz aynı markada takılıp kalmıyoruz. :) 13 Ultrada elimde mevcuttu ama direkt 24 ultra çıkınca geçiş yaptım Redmi serisi birkaç kez kullandım genelde mi kullanıyorum. Burada oturup size birşey mi kanıtlayacağız şimdi bu yazınızdaki tavır ve üslup bozukluğu neden acaba yani içinizden yorum yapmak gelsinde yorum yapın siz diye bir beklentiye girmedi kimse diye düşünüyorum.İsteyen istediği cihazı alır kullanır. Herkesin bütçesi ayrıdır, tercihleri değişmiştir. Sizi rahatsız eden nedir de böyle alaylı bir yorum yapma gereği duydunuz merak ettim. Bayram günü birbirimizi mi kıralım ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Samsung daha iyi diye birşey demiyoruz aynı markada takılıp kalmıyoruz. :) 13 Ultrada elimde mevcuttu ama direkt 24 ultra çıkınca geçiş yaptım Redmi serisi birkaç kez kullandım genelde mi kullanıyorum. Burada oturup size birşey mi kanıtlayacağız şimdi bu yazınızdaki tavır ve üslup bozukluğu neden acaba yani içinizden yorum yapmak gelsinde yorum yapın siz diye bir beklentiye girmedi kimse diye düşünüyorum.İsteyen istediği cihazı alır kullanır. Herkesin bütçesi ayrıdır, tercihleri değişmiştir. Sizi rahatsız eden nedir de böyle alaylı bir yorum yapma gereği duydunuz merak ettim. Bayram günü birbirimizi mi kıralım ?
Evet haklısınız Aynı markada takılıp kalmamak gerek belki daha iyisi veya bizi daha memnun edecek markalar da vardır. Her markanında artısı eksisi elbet olacaktır. Burda seçimi kullanıcılara bırakmak gerek

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Evet haklısınız Aynı markada takılıp kalmamak gerek belki daha iyisi veya bizi daha memnun edecek markalar da vardır. Her markanında artısı eksisi elbet olacaktır. Burda seçimi kullanıcılara bırakmak gerek
Aynen öyle hocam.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Peki hala Xiaomi kullananlara ne diyoruz bu durumda hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Tercih meselesi diyebiliriz hocam. Custom alanında çok fazla alternatifi olan bir firma Xiaomi. Samsung da eskisi kadar kalmadı o durumlar.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Peki hala Xiaomi kullananlara ne diyoruz bu durumda hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Başkalarını bilmem ama Xiaomi kullanmaktan bir türlü vazgeçemeyen Skorpi ve Koçara iflah olmaz iki dinozordan başka bir şey değil hocam.8=)giggle~~

Üst Alt