Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Anlatım var mı arb test hiç duymamıştım

sigmaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celil
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar merhaba benim telefonumda imei kaydı yok. Bootloader kilidini açmak istiyorum fakat mi hesabı eklemeye çalıştığımda mobil veri kullanın yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar merhaba benim telefonumda imei kaydı yok. Bootloader kilidini açmak istiyorum fakat mi hesabı eklemeye çalıştığımda mobil veri kullanın yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
Mobil veriyi açıp telefon numarası ile mi hesabınızı birbirine bağlayın. Sonra acin.

omerrccek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
0
Merhabalar oem kilidini aç seçeneğine tıkladığımda ayarlar durduruldu hatasını alıyorum acaba bu neden kaynaklanmaktadır?

crhacker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Elinize sağlık hocam

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
hocam redmi 5 plus cihazım mi ekranında kaldı bir mi flashtool ile bir çok rom yükledim siteden araştırdığım kadarıyla fastboot ile edl testing yöntemi ile ama hiç birşey değişmedi. edl testing ile de açılmayınca Bootloader kilidi açık olmadığı için rom yüklenmediğini düşündüm. 64 bit prodan denedim çin rom u denedim nafile. Pc de program üstünden başarılı bir şekilde yüklüyor telefonu açıyorum gene aynı.
Unlock denedim geliştirici seçenekler açık değil status hatası aldım.
sormak istediğim telefon açılmadığı halde unlock edebilir miyim ya da nasıl telefonu kurtarabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim bilgisayar 64 bit olduğundan 32 bit deneyimim olmadı doğrudur onu belirtmedim.
ancak deneyen olursa deneyimini paylaşabilir
hocam redmi 5 plus cihazım mi ekranında kaldı bir mi flashtool ile bir çok rom yükledim siteden araştırdığım kadarıyla fastboot ile edl testing yöntemi ile ama hiç birşey değişmedi. edl testing ile de açılmayınca Bootloader kilidi açık olmadığı için rom yüklenmediğini düşündüm. 64 bit prodan denedim çin rom u denedim nafile. Pc de program üstünden başarılı bir şekilde yüklüyor telefonu açıyorum gene aynı.
Unlock denedim geliştirici seçenekler açık değil status hatası aldım.
sormak istediğim telefon açılmadığı halde unlock edebilir miyim ya da nasıl telefonu kurtarabilirim

RmznGULER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Buradaki işlemleri yaptım ama ''Please download the latest versiyon'' diye bir hata aldım yardımcı olabilecek var mı acaba?

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Bootloader kilidini açıp MIUI 9'a dönüş yaptım. Global stabil sürüm. Okuduğum kadarıyla çok da güvenli bir olay değil kilidin açık kalması.

Şimdi bootloader kilidinin açık olması mı bankacılık uygulamaları için güvenlik açığı oluşturuyor, yoksa global sürüm dışında güvenilmeyen romları kurma ihtimali yüzünden mi kilidin açık olması güvenli değil deniyor?

Üst Alt