Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Hocam yedekleme Mi Cloud veya Google fotograflara yaparsanız sorun yok ama uygulamalar ne olacak ? BL açılana kadar fazla uygulama yüklememek en iyi seçenek olur.

Rom yükleme, güncelleme,root (magisk) atma, Spigen veya Şeffaf kılıf takma, batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMİYOR hocam Yes~~

İmei sadece twrp olmadığı zaman fabrika ayarlarına dönme veya hard reset atıldığında silinir.
Whats
Hocam yedekleme Mi Cloud veya Google fotograflara yaparsanız sorun yok ama uygulamalar ne olacak ? BL açılana kadar fazla uygulama yüklememek en iyi seçenek olur.

Rom yükleme, güncelleme,root (magisk) atma, Spigen veya Şeffaf kılıf takma, batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMİYOR hocam Yes~~

İmei sadece twrp olmadığı zaman fabrika ayarlarına dönme veya hard reset atıldığında silinir.
hocam whatsapp ve atılan imeinin işe yarayıp yaramadığını anlama kısmını söylememişsiniz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Whats

hocam whatsapp ve atılan imeinin işe yarayıp yaramadığını anlama kısmını söylememişsiniz

Whatsapp'ın ayar kısmında yedeklemesi var ordan yedek alırsınız. İmeinin işe yarayıp yaramadığı ne demek hocam ?

Şöyle bir fikir verebilirim imei için, kullanmadığınız size ait olan telefonun imesini verin onu yüklesinler,bu saye de klon imei durumuna düşmezsiniz...

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Whatsapp'ın ayar kısmında yedeklemesi var ordan yedek alırsınız. İmeinin işe yarayıp yaramadığı ne demek hocam ?

Şöyle bir fikir verebilirim imei için, kullanmadığınız size ait olan telefonun imesini verin onu yüklesinler,bu saye de klon imei durumuna düşmezsiniz...
"STOYA" Hocam ben ilk forma katıldıgımda bana bu kadar açıklayıcı konuşmadınız bana balık yedirmeyi degil tutmayı ögrettiniz ama eyvallah abi Allah razı olsun senden şaka bi yana seni takipteyim abi herzaman açıklayıcı ve net bilgi aktarıyosun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
"STOYA" Hocam ben ilk forma katıldıgımda bana bu kadar açıklayıcı konuşmadınız bana balık yedirmeyi degil tutmayı ögrettiniz ama eyvallah abi Allah razı olsun senden şaka bi yana seni takipteyim abi herzaman açıklayıcı ve net bilgi aktarıyosun

Mesajda bir kişiye haber vermek istiyorsan kişinin isminden önce @ işareti koyup ismini yazdığınızda doğru yaparsan isim mavi renk olur Yes~~ LORDBONZ

Ne mutlu sana işte ama ilk zamanlar kulağımı bayağı çınlattın gibi haha--

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mesajda bir kişiye haber vermek istiyorsan kişinin isminden önce @ işareti koyup ismini yazdığınızda doğru yaparsan isim mavi renk olur Yes~~ LORDBONZ

Ne mutlu sana işte ama ilk zamanlar kulağımı bayağı çınlattın gibi haha--
Yok abi estağfurullah sadece dedigim lan madem bu kadar kolay ben nasıl yapamıyorum dedim birde ln baglanda teamdan hemen yapsa ne var sanki :) et işareti koydum ismin çıkmadı üstadım bende tırnak içine alıyım dedim dur bi daha deneyim bi Stoya
Baş harfinş büyükmüş dikkat etmemişim :)

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Stoya hocam maalesef herşeyi hallettim fakat şu WhatsApp yedeğini Android'e atamadım iostan. Birkaç program önerildi fakat onlar da paralı

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Stoya hocam maalesef herşeyi hallettim fakat şu WhatsApp yedeğini Android'e atamadım iostan. Birkaç program önerildi fakat onlar da paralı
Sen telefon nunaranı girdiginde zaten yedegi al demesi lazım yada google drıverden yeden ala bilirsiniz hocam

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

En son verdiğim linkte de öyle yazıyordu. Son kez ios için para verin daha da işiniz olmasın artık Yes~~

• Beğen
Tepkiler: Acr

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31

Hocam hat taktım ama 4 ay diyorlar ya herhangi bir SMS gelmedi nasıl anlıcam kalan zamanımı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En son verdiğim linkte de öyle yazıyordu. Son kez ios için para verin daha da işiniz olmasın artık Yes~~
gönderdiğiniz linkte whatsapp için media klasörünü bulamadım mesajlar ok ama media klasörü yok

ibackup programı için bahsettim

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam hat taktım ama 4 ay diyorlar ya herhangi bir SMS gelmedi nasıl anlıcam kalan zamanımı

gönderdiğiniz linkte whatsapp için media klasörünü bulamadım mesajlar ok ama media klasörü yok

ibackup programı için bahsettim

Bilgilendirme mesajı gelir hocam merak etmeyin. Yedek aktarma konusunda da Google amcadan yardım alın hocam benden bu kadar.

Üst Alt