Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Merhaba arkadaslar Mi9 ile araniza yeni katildim rehberde gosterildigi gibi kilit acilisi icin 15 gunluk sureyi aktif hale getirdim. Resmi Global Stabil rom a nereden ulasabilirim acaba ?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhaba arkadaslar Mi9 ile araniza yeni katildim rehberde gosterildigi gibi kilit acilisi icin 15 gunluk sureyi aktif hale getirdim. Resmi Global Stabil rom a nereden ulasabilirim acaba ?
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Alttaki linklerden Mi9 için Global kararlı ve beta sürümlere ait konulara ulaşabilirsiniz.
Rom - Mi 9 Global Kararlı Miui V10.2.9.0 Fastboot İndirme Bağlantısı
Rom - Mi 9 - MIUI 10 v9.4.26 Global Beta Rom

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Tesekkuler, iphone 7+ dan seneler sonra adroid e gecis yapiyorum umarim pisman olmam. Bulundugum ulkede uygun fiyata Redmi Airdots hediyeli olarak cihazi aldim ancak cihaz Cin ROM lu oldugu icin hic bir Google uygulamasi kuramiyorum , 15 gun boyunca bu durum boyle mi devam edecek yoksa Cin romlu haline googleplay yuklemek mumkun mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız hayırlı olsun hocam. Alttaki linklerden Mi9 için Global kararlı ve beta sürümlere ait konulara ulaşabilirsiniz.
Rom - Mi 9 Global Kararlı Miui V10.2.9.0 Fastboot İndirme Bağlantısı
Rom - Mi 9 - MIUI 10 v9.4.26 Global Beta Rom

Merhaba , Tesekkurler Mi9 a gecisi Iphone7+ dan gecis yaptim ancak Cin romlu oldugu icin hicbir google servisinden faydalanamiyorum maalesef. Bu durum 15 gun boyunca bolye mi devam edecek yoksa bu sure zarfinda bu durumu asmanin bir yolu var mi?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Tesekkuler, iphone 7+ dan seneler sonra adroid e gecis yapiyorum umarim pisman olmam. Bulundugum ulkede uygun fiyata Redmi Airdots hediyeli olarak cihazi aldim ancak cihaz Cin ROM lu oldugu icin hic bir Google uygulamasi kuramiyorum , 15 gun boyunca bu durum boyle mi devam edecek yoksa Cin romlu haline googleplay yuklemek mumkun mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba , Tesekkurler Mi9 a gecisi Iphone7+ dan gecis yaptim ancak Cin romlu oldugu icin hicbir google servisinden faydalanamiyorum maalesef. Bu durum 15 gun boyunca bolye mi devam edecek yoksa bu sure zarfinda bu durumu asmanin bir yolu var mi?
Alttaki konuyu inceleyebilirsiniz.
Rehber - Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

PoleStar25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsrafil
Cihazım
SonyZ2 D6503
Konular
3
hmthvrn Elinize emeğinize sağlık hocam geliştirici seçenekleri açtım lakin oem kilidi aktif durumda değil tıklama yapamıyorum

Kilit açıldı dediği tam olarak nedir acaba yada şuan nasılbir yol izlemeliyim mi hesabı açık cihazda

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Arkadaşlar 360 saat verdi bana bu süre sonunda tekrar denediğimde açılacak mı kilit birde açılınca cihaz sifirlanacakmi kendiliginden

Üst Alt