Haber Xiaomi Türkiye Mağazalarının Adresleri Belli Oldu!

İstanbul’da açılacak olan Mi Store’ların adresleri şöyle; Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’a açılıyor. Donanımhaber editörü Erdi Özüağ’nın resmi Twitter hesabından Mi Store’dan iki görselleri paylaştı.

Ayrıca Özüağ’nın bazı açıklamaları; Mağazalar konusunda Xiaomi’nin Türkiye’den sorumlu yöneticisi Harry ile konuştum. Açılış tahminen Eylül gibi dedi, net tarih vermedi. İşletmesini resmi distribütörün yaptığı yetkilendirilmiş Mi Store olacakmış. Türkiye için aynı tarihlerde bir de lansman yapacaklarmış.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Erkanbeyhazretleri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
J7
Konular
4
Simdi bu magaza gelirse mi 8 fiyatlari ne olur acaba ? Duser mi yukselir mi

Sungerbob Marley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Konular
3
Evofone işbirliği, distribütörlüğüyle açılıyormuş mağaza. Mi. Türkiye de bunu resmi hesaplarından duyuracak yakın zamanda. Yani her yerde ''resmi'' diye kendini yetkilendiren firmalara inanmamak lazım. Eylül başı veya ortası gibi her şey tamamlanacağı söyleniyor. Tahminime göre fiyatlar elbette yükselecektir ama bi iphone, samsung, huawei kadar astronomik olmaz diye tahmin ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kimsenin geldiği yok arkadaşlar. Evet mağazalar açılacak ama bu mağazalar Xiaomi'nin değil. Webtekno da, SDN de, DH de kendilerine verilen bilgiyi yansıtırlar sadece. İşin iç yüzünü derinine araştırmazlar. Xiaomi, Türkiye'ye gelmiyor. Gelecek olsalar firmalarını kapatmazlardı. 2014'te kurulan Xiaomi Türkiye, 2016'da feshedildi. Dava açacak bir firma yok yani. Distribütörü de henüz yok. Ayrıca belgelerde Xiaomi ibaresini gören, gerisine bakmadan tamam bunlar Xiaomi'nin distribütörüdür diyerek gerekli hesap onaylarını verebilirler. Bunu mavi tikler için söyledim.
Harry de James te evet paylaşıyorlar çünkü kendileriyle ilgili. Ama Xiaomi ile direkt alakası yok. Bu kadar yazayım sadece.
2014'ten beri Xiaomi'nin yolunu gözleyen birisi olarak yazıyorum bunları.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Resmi distribütör Evofone. Yakında Mİ. Türkiye de resmi hesaplardan duyuracaktır.

Ekli dosyalar

• insta.alinti.JPG
    insta.alinti.JPG
    51,7 KB · Görüntüleme: 51
  • instaaalinti.JPG
    instaaalinti.JPG
    86,8 KB · Görüntüleme: 51

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Peki hocam mi storeden mi alalim yoksa suan elde bulunan cihazlari satan saticilardan mi? Ne onerirsiniz?

Valla bana kalırsa ithalatçı garantili veya yurtdışından getirterek almaya devam malûm ekstra vergiler + dolar zam üstüne zam demek

Mi Store avantajı şu oldu kılıf ve diğer aksesuarlar ile yedek parça yurtdışından bulmak zor orijinali Mi Store sayesinde bunlara direk ulaşma imkanı olur

ÇöldekiSonVaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Evofone işbirliği, distribütörlüğüyle açılıyormuş mağaza. Mi. Türkiye de bunu resmi hesaplarından duyuracak yakın zamanda. Yani her yerde ''resmi'' diye kendini yetkilendiren firmalara inanmamak lazım. Eylül başı veya ortası gibi her şey tamamlanacağı söyleniyor. Tahminime göre fiyatlar elbette yükselecektir ama bi iphone, samsung, huawei kadar astronomik olmaz diye tahmin ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resmi distribütör Evofone. Yakında Mİ. Türkiye de resmi hesaplardan duyuracaktır.

Bütün forumu okudum, yalandır vs denmiş ama artık inanabilir miyiz yani ?

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Bütün forumu okudum, yalandır vs denmiş ama artık inanabilir miyiz yani ?
Evet artik inanabiliriz :) İstanbul buluşmamıza gelen xiaomi yetkilisi James de bunu doğruluyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Evet artik inanabiliriz :) İstanbul buluşmamıza gelen xiaomi yetkilisi James de bunu doğruluyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O zaman bize hayırlı olsun demek düşer. Umarım fiyatları uygun olur. Xiaomi kalitesini herkes görecek :)

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal3x

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kartal
Cihazım
Poco F5
Konular
1