Haber Xiaomi Türkiye Mağazalarının Adresleri Belli Oldu!

CreedLeo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğra
Cihazım
Galaxy
İstanbul’da açılacak olan Mi Store’ların adresleri şöyle; Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’a açılıyor. Donanımhaber editörü Erdi Özüağ’nın resmi Twitter hesabından Mi Store’dan iki görselleri paylaştı.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Ayrıca Özüağ’nın bazı açıklamaları; Mağazalar konusunda Xiaomi’nin Türkiye’den sorumlu yöneticisi Harry ile konuştum. Açılış tahminen Eylül gibi dedi, net tarih vermedi. İşletmesini resmi distribütörün yaptığı yetkilendirilmiş Mi Store olacakmış. Türkiye için aynı tarihlerde bir de lansman yapacaklarmış.

Kuinera

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Oğuzhan
Cihazım
Mi5
Turkiye ye girdijlerinden dolayi mi fiyatlar yukseltidi bilerek acaba
Tam olarak mağaza açılmadan fiyatların yükseleceğini düşünmüyorum ayrıca şuanda ithaalatçı firmalar daha ürünü getirmediler fiyatın kaç olacağını konusunda net birşey de yok.

srcn09

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Sercan
Cihazım
Mİ NOTE 3
Meslek
Makine Mühendisi
Bu da resmi hesaptan aciklama , bu postu geleneksel bulusmamiza gelen James paylasmis artik haber kesin dogru diyebiliriz :)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

srcn09

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Sercan
Cihazım
Mİ NOTE 3
Meslek
Makine Mühendisi
Ayni şekilde Teknosa linki paylasilmis , fiyatlar Teknosa ile ayni ya da yakin olacagini dusunuyorum,

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Naber0

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Caner
Cihazım
LG K8
ben mi a1 aldim evolu. burdan garantiye yollarsam para alirlar degilmi. bu haberler 1 hafta once ciksaydi beklerdim acmalarini. off ins cihazda sikinti cikmaz

Guaire

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Tayfun
Cihazım
LG G2
Dolar yükseldikçe telefon fiyatları yükselir. İthal olan herşeyin fiyatı yükselir.

Xiaomi'nin en büyük olayı fiyat zaten. Fiyatların ithalatçılardan yüksek değil, düşük olması beklenmeli.

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Şükürler olsun bu gözler bunu da gördü ya :) ülkeye kalite geldi be

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Çetin
Cihazım
MiMix2/MiNt2
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Kimsenin geldiği yok arkadaşlar. Evet mağazalar açılacak ama bu mağazalar Xiaomi'nin değil. Webtekno da, SDN de, DH de kendilerine verilen bilgiyi yansıtırlar sadece. İşin iç yüzünü derinine araştırmazlar. Xiaomi, Türkiye'ye gelmiyor. Gelecek olsalar firmalarını kapatmazlardı. 2014'te kurulan Xiaomi Türkiye, 2016'da feshedildi. Dava açacak bir firma yok yani. Distribütörü de henüz yok. Ayrıca belgelerde Xiaomi ibaresini gören, gerisine bakmadan tamam bunlar Xiaomi'nin distribütörüdür diyerek gerekli hesap onaylarını verebilirler. Bunu mavi tikler için söyledim.
Harry de James te evet paylaşıyorlar çünkü kendileriyle ilgili. Ama Xiaomi ile direkt alakası yok. Bu kadar yazayım sadece.
2014'ten beri Xiaomi'nin yolunu gözleyen birisi olarak yazıyorum bunları.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sungerbob Marley

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Evofone işbirliği, distribütörlüğüyle açılıyormuş mağaza. Mi. Türkiye de bunu resmi hesaplarından duyuracak yakın zamanda. Yani her yerde ''resmi'' diye kendini yetkilendiren firmalara inanmamak lazım. Eylül başı veya ortası gibi her şey tamamlanacağı söyleniyor. Tahminime göre fiyatlar elbette yükselecektir ama bi iphone, samsung, huawei kadar astronomik olmaz diye tahmin ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kimsenin geldiği yok arkadaşlar. Evet mağazalar açılacak ama bu mağazalar Xiaomi'nin değil. Webtekno da, SDN de, DH de kendilerine verilen bilgiyi yansıtırlar sadece. İşin iç yüzünü derinine araştırmazlar. Xiaomi, Türkiye'ye gelmiyor. Gelecek olsalar firmalarını kapatmazlardı. 2014'te kurulan Xiaomi Türkiye, 2016'da feshedildi. Dava açacak bir firma yok yani. Distribütörü de henüz yok. Ayrıca belgelerde Xiaomi ibaresini gören, gerisine bakmadan tamam bunlar Xiaomi'nin distribütörüdür diyerek gerekli hesap onaylarını verebilirler. Bunu mavi tikler için söyledim.
Harry de James te evet paylaşıyorlar çünkü kendileriyle ilgili. Ama Xiaomi ile direkt alakası yok. Bu kadar yazayım sadece.
2014'ten beri Xiaomi'nin yolunu gözleyen birisi olarak yazıyorum bunları.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Resmi distribütör Evofone. Yakında Mİ. Türkiye de resmi hesaplardan duyuracaktır.

Ekli dosyalar

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Asaf
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Peki hocam mi storeden mi alalim yoksa suan elde bulunan cihazlari satan saticilardan mi? Ne onerirsiniz?
Valla bana kalırsa ithalatçı garantili veya yurtdışından getirterek almaya devam malûm ekstra vergiler + dolar zam üstüne zam demek

Mi Store avantajı şu oldu kılıf ve diğer aksesuarlar ile yedek parça yurtdışından bulmak zor orijinali Mi Store sayesinde bunlara direk ulaşma imkanı olur

Üst Alt