Haber Xiaomi Türkiye Mağazalarının Adresleri Belli Oldu!

İstanbul’da açılacak olan Mi Store’ların adresleri şöyle; Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’a açılıyor. Donanımhaber editörü Erdi Özüağ’nın resmi Twitter hesabından Mi Store’dan iki görselleri paylaştı.

Ayrıca Özüağ’nın bazı açıklamaları; Mağazalar konusunda Xiaomi’nin Türkiye’den sorumlu yöneticisi Harry ile konuştum. Açılış tahminen Eylül gibi dedi, net tarih vermedi. İşletmesini resmi distribütörün yaptığı yetkilendirilmiş Mi Store olacakmış. Türkiye için aynı tarihlerde bir de lansman yapacaklarmış.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ÇöldekiSonVaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Evet artik inanabiliriz :) İstanbul buluşmamıza gelen xiaomi yetkilisi James de bunu doğruluyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap için teşekkür ederim. O zaman Evofone da büyük bir iş başarmış gibi gözüküyor, tebrik etmek lazım diye düşünüyorum. Bu gerçekten bizi heyacanlandıran bir olay. En yakın zamanda mağazanın açılmasını bekliyoruz artık :)

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Cevap için teşekkür ederim. O zaman Evofone da büyük bir iş başarmış gibi gözüküyor, tebrik etmek lazım diye düşünüyorum. Bu gerçekten bizi heyacanlandıran bir olay. En yakın zamanda mağazanın açılmasını bekliyoruz artık :)
Bence forum yetkilileri ile evofone nin iletisime gecmesi lazim sonucta burasi da resmi fan sitesi , hatta acilista forum uzerinden bir etkinlik olsa hep beraber gitsek super olur

Sungerbob Marley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Konular
3

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
srcn09 Sungerbob Marley

Şu doğrulamaya ilişkin bir kaynak verebilir misiniz? Örneğin burası "Resmi Fan Sitesiyiz" diyor ve adresinden doğrulayabiliyoruz...

Ya da X Ülkesi ben distirbütörüm dediğinde, aşağıdaki resimde olduğu gibi mi.com'a girip ülke adına tıklayarak doğrulayabiliyoruz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çok iddialı bir şekilde %100 demişsiniz fakat kaynak olmadan %100 demek... Her neyse Xiaomi her zaman için bir yetki verdiyse bunu paylaşır. Lütfen bu yetkinin verildiğine dair resmi bir kaynak, doğrulama gösterin ya da sizlerden ciddi bir özür bekliyoruz.

ÇöldekiSonVaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bence forum yetkilileri ile evofone nin iletisime gecmesi lazim sonucta burasi da resmi fan sitesi , hatta acilista forum uzerinden bir etkinlik olsa hep beraber gitsek super olur

Katılıyorum açılışta böyle bir etkinlik hem fanları bir araya getirir hem de sohbet ortamı oluşturur. O yüzden forum yöneticilerinin Evofone ile iletişime geçmesinin ardından forumda gündeme getirilecek bir etkinlikle açılışa gidilebilinir.

Evett! %100 kesin bir bilgi olduğunu doğruladık, Xiaomi'nin Türkiye yetkilileri tarafından :)

O zaman Evofone'a ve bize hayırlı olsun umuyorum ki fiyatlar da bizleri memnun edecektir. Geriye açılışı beklemek kaldı.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Valla hocam apple - pupa , troy gibi resmi distribütör lük anladığımız kadarıyla teknik olarak bilgim yok doğal olarak bu işleri bilen kişiler daha iyi bilgi aktarırlar. Evofone xiaominin resmi distribütörü ve mi store açıyor ben buna doğru bilgi dedim. Zaten xiaomi türkiye garantisi adı altında Teknosa ve A101 den aldiginiz telefonlarin icinde ki garanti belgesi ön yuzunde xiaomi turkiye garantisi yaziyor arkasinda ise evofone bilgileri yaziyor
srcn09 Sungerbob Marley

Şu doğrulamaya ilişkin bir kaynak verebilir misiniz? Örneğin burası "Resmi Fan Sitesiyiz" diyor ve adresinden doğrulayabiliyoruz...

Ya da X Ülkesi ben distirbütörüm dediğinde, aşağıdaki resimde olduğu gibi mi.com'a girip ülke adına tıklayarak doğrulayabiliyoruz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çok iddialı bir şekilde %100 demişsiniz fakat kaynak olmadan %100 demek... Her neyse Xiaomi her zaman için bir yetki verdiyse bunu paylaşır. Lütfen bu yetkinin verildiğine dair resmi bir kaynak, doğrulama gösterin ya da sizlerden ciddi bir özür bekliyoruz.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Bunu Doğuş Otomotiv ve Volkswagen gibi düşünebilirsiniz. VW Türkiye garantisini resmi distribütör Doğuş Otomotiv karşılamaktadir ve VW nin tüm bayileri Doguş Otomotiv e bağlıdır ayni mantık oldugunu dusunuyorum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Valla hocam apple - pupa , troy gibi resmi distribütör lük anladığımız kadarıyla teknik olarak bilgim yok doğal olarak bu işleri bilen kişiler daha iyi bilgi aktarırlar. Evofone xiaominin resmi distribütörü ve mi store açıyor ben buna doğru bilgi dedim. Zaten xiaomi türkiye garantisi adı altında Teknosa ve A101 den aldiginiz telefonlarin icinde ki garanti belgesi ön yuzunde xiaomi turkiye garantisi yaziyor arkasinda ise evofone bilgileri yaziyor

Ben de aynı şeyi söylüyorum zaten. volkswagen sitesine girdiğinizde Türkiye'ye tıklarsınız ve doğuş grubu'na yönlenirsiniz.

Evo'nun durumunda bir AVM'de yapışıtırılmış pankart ve kendi instagram paylaşımları var. Gerçek olsaydı Xiaomi sitesinde yönlendirme, doğrulama olması gerekemez miydi?

Sungerbob Marley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Konular
3
Ben de aynı şeyi söylüyorum zaten. volkswagen sitesine girdiğinizde Türkiye'ye tıklarsınız ve doğuş grubu'na yönlenirsiniz.

Evo'nun durumunda bir AVM'de yapışıtırılmış pankart ve kendi instagram paylaşımları var. Gerçek olsaydı Xiaomi sitesinde yönlendirme, doğrulama olması gerekemez miydi?

Lansman yapılmadan asla duyurmazlar. Şirket prensipleri :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
yeterli kaynak olduğunu düşünüyorum.
Tabi ki şüphelerinizi anlıyorum. James, Harry ve Kıdemli Başkan Yardımcısı 'in yeterli kaynak olduğunu düşünüyorum. Lansmandan sonra açıklayacaklardır. Ayrıca Mi Store'ların da Evofone işbirliği ile açılacağını biliyoruz.

Elbette ki Xiang Wang fazlasıyla yeterli ancak her hangi bir paylaşımı yok. Hatta İtalya, İspanya ve Fransa lansmanlarından çok çok önce geliyoruz diye paylaşmış biri fakat kendisinin hiç bir hesabında Türkiye'ye ilişkin bir paylaşım yok! Aslında bunu unutmuştum. Sadece Wang Xiang!ın paylaşım yapmamış olması bile Evo'nun yalan söylediğinin kanıtı.

Ben sizden doğrulama istedim ama siz doğrulanmamış olduğunun kanıtını attınız bana. Bence asıl şu anda durum %100. Ancak sizin savınızın tam tersi yönde. Evo %100 yalan söylüyor, her zaman yaptığı gibi insanları dolandırıyor.

Bu yazı stilinizle muhtemelen forum yönetiminden ceza alacaksınızdır, ceza almanızdan önce EVO çalışanı mısınız? Ücretli olarak mı sizi gönderdiler bilgilendirebilirseniz çok evinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lansman yapılmadan asla duyurmazlar. Şirket prensipleri :)
Siz yazarken ben cevabı da vermişim :D Xiaomi her zaman için lansman öncesi teaser yayınlar. Çok yanlış bilgi...

Üst Alt