Sohbet Xiaomi telefonlarinizla kullanabileceginiz en iyi aksesualar

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Merhaba arakdaslar bugun sizlere xiaomi telefonlarinizla kullanabileceginiz en iyi aksesualari gosterecem bir hatam olursa kusura bakmayin :

--Bildiginiz gibi xiaomilerden kulaklik cikmiyor eger iyi bir kulaklik ariyorsaniz xiaominin ürettiği en iyi kulaklık olan ye bir göz atabilirsiniz
--Ve eğer sizin icin şarj önemliyse akü gücünde quick charge 3.0 a sahip ı tercih edebilirsiniz.
Ama eğer cihazınızda quick charge özelliği yoksa kısa süreliğine verdiğim sitede bayram indirimine giren tercih edebilirsiniz.

-- sanal gerçeklik dünyasına profesyonel gözlükler takar gibi girmek istiyorsanız henüz yeni çıkmış olan gözlüğünü kullanabilirsiniz.

Ama eğer illa xiaomi istiyorsanız yine kısa süreliğine neredeyse %40 indirime giren sanal gerçeklik gözlüğünü kullanabilirsininiz.

--Uyarı--

Bu verdigim onerileri asla reklam yapma amacli paylasmadim ayni alisveris sitesinde paylasmamin sebebi benim güvendiğim bir site olması ve ayrica indirimlerinin bulunmasidir .
Ama eğer burdan almak istemiyorsaniz baska sitelerede bakabilirsiniz:

Şimdilik bunları bulabildim teşekkürler...

Arakdaslar iyi günler dilerim bildiginiz varsa paylaştığım ürünlerin güvenilir başka sitelerdeki satış linklerini atabilisiniz...

Üst Alt