Diğer Xiaomi Telefonlar Çok Çabuk Bozuluyor...

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
8 aydır note 8 kullanıyorum iyike almışım diyorum xiaomi nin çok telefonunu kullandım en son note 9 pro aldım telefonun ısınmasından dolayı kullanamadım note 8 aldım bozulsa yine note 8 alırım üstteki yorumda denildiği gibi global romda sorun olabilir ama eu rom yükleyince hele 12.0.3 telefon şahlandı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
8 aydır note 8 kullanıyorum iyike almışım diyorum xiaomi nin çok telefonunu kullandım en son note 9 pro aldım telefonun ısınmasından dolayı kullanamadım note 8 aldım bozulsa yine note 8 alırım üstteki yorumda denildiği gibi global romda sorun olabilir ama eu rom yükleyince hele 12.0.3 telefon şahlandı
Bu Note 9 Pro üvey evlat resmen. Kimse sevmedi şu telefonu.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
4 yıl önce Mi 5 telefon edindim. Telefonu sık sık kullandım ve her ne kadar artık çok fazla olmasa da bol bol oyun oynadım. Gerekse başka sebepler, gerekse benim sayemde boy hizası dahil çokça düşmeye maruz kaldı, bükülme-yamulma kırılma hatta en ufak bir çatlak dahi oluşmadı. Suya da temas etti, pek hatırlamıyorum belki bir 30 sn boyunca suya (kalınlığının yarısı boyutunda suya, yüzüstü) temas etti lakin en ufak sorun dahi oluşmadı. Bu 4 yıl boyunca (Ufak dahil) hiç bir donanım kaynaklı sorun yaşamadım, yazılımsal olarak MIUI kullanırken yaşadığım tek sorun arka plana atılan uygulamaların çoğu zaman öldürülmesiydi. Batarya biraz eskidi ve eskisi kadar performans gösterememeye başladı lakin bu çok normal. Belki yarım yıl içinde (Belki de daha sonra) bir batarya takviyesi gerekebilir.
Kısacası, Xiaomi telefonların çok çabuk bozulduğunu düşünmüyorum.
Ve bence Redmi telefonlar Iphone ile karşılaştırılmamalıdır. O parayla hangi Iphone'u alabilirsin ki?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Konu gerçekten komik olmuş 😄 Xiaomi forumunda xiaomiyi gömmeye çalışmış arkadaş Samsung Cihazların S veya Note serisi harici telefonlari eşittir RedMi serisi cihaz

iPhone u ise saymiyorum bile o kadar paraya 2 tane Xiaomi android telefon alınır açıkçası Android'i benimsemiş kişilere İOS kullandiramassin aynı şekil İOS kullanan kişiye de basitliğe alıştığı için Android karışık gelir

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Hiç bu kadar dandik bi telefon görmedim...hergün bi sorun çıkıyor bu xiaomi telefonlarında.. ya hoparlör bozuluyor ya ekranda dalgalanma oluyor yada donup öyle kalıyor.. size tavsiyem xiaomi diğil samsung yada iphone tercih edin..
çünkü xiaomi çok dandik bi telefon.. huawei bile daha sağlam.. xiaomi samsung telefonlaının yanından bile geçemez telefonu alalı 1 yıl 2 ay oldu ekran kendi kendine dalgalanıyor oyun bile oynamadım telefonda yere de düşmedi darbe vs yok kasası hala tertemiz çizik darbe yok. ama ekranın durduk yere dalgalanma yapması xiaominin ne kadar dandik olduğunu gösterir. bundan önce samsung note 3 kullandım 5 yıl boyunca hiçbi sıkıntı vermedi.. size tavsiyem xiaomi telefonlarından uzak durun.... sadece ben diğil bi çok kişi telefonlarının bozulmasından şikayet ediyor hemde yeni almalarına rağmen..
Redmi Note8 Kullanıyorum 1.5 yıldır en ufak bir sorun yaşamadım 6-7 saat ekran süresi alıyorum .Şansına artık.

Üst Alt