Diğer Xiaomi Telefonlar Çok Çabuk Bozuluyor...

sozdar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Hiç bu kadar dandik bi telefon görmedim...hergün bi sorun çıkıyor bu xiaomi telefonlarında.. ya hoparlör bozuluyor ya ekranda dalgalanma oluyor yada donup öyle kalıyor.. size tavsiyem xiaomi diğil samsung yada iphone tercih edin..
çünkü xiaomi çok dandik bi telefon.. huawei bile daha sağlam.. xiaomi samsung telefonlaının yanından bile geçemez telefonu alalı 1 yıl 2 ay oldu ekran kendi kendine dalgalanıyor oyun bile oynamadım telefonda yere de düşmedi darbe vs yok kasası hala tertemiz çizik darbe yok. ama ekranın durduk yere dalgalanma yapması xiaominin ne kadar dandik olduğunu gösterir. bundan önce samsung note 3 kullandım 5 yıl boyunca hiçbi sıkıntı vermedi.. size tavsiyem xiaomi telefonlarından uzak durun.... sadece ben diğil bi çok kişi telefonlarının bozulmasından şikayet ediyor hemde yeni almalarına rağmen..
Xiaomi Mi 6 kullanıyorum 4.5 sene oldu maşallahı var daha.

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Akıllı telefon kullanmayı bilmiyorsunuz anlaşılan. Piyasada halen tuşlu telefonlar bulabilirsiniz. Çok çabuk bozuluyor diye yakındığınız bir başlıkta Samsung önermeniz de komik kaçmış. Güzel troll.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Arkadaşlar hepimiz biliyoruz Xiaomi ürünlerinin sağlam olduğunu. Bu arkadaşa bir şey ispat etmeye çalışmak anlamsız. Konunun açık olması bile anlamsız. Xiaomi, üretim kalitesi konusunda bariz üstün bir firma Samsung gibi doğru düzgün kasa birleştiremeyen firmalardan da kat kat üstün. Yazılım konusunda tökezliyor bir ki onu da yapsa net dünya lideri olacak bu sefer ABD saldıracak. Takılmayın. giggle~~

Konu sahibinin örnek verdiği Note 3 kılıf altında bile kenarları soyulan bir telefon.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Genel olarak şu sağlamdır bu iyidir demek yanlış, zira teknoloji işi herkesin dediği gibi şanstan ibaret. Bana 3 sene giden ürün sana 3 gün bile gitmeyebilir, elinde kalabilir cihaz.. Tabi kullanım senaryolarından dolayı oluşan farklılıkları hariç tutuyorum. Bunun dışında yüz de yüz şu markanın ürettiği ürünler sağlam ya da bozuktur demek saçmalıktan ibaret.

isinasli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi mi 11 li
Konular
1
Anlamadığım redmi alıp hala xiaomiye laf atan, iPhone ile redmi kıyaslayan var. Çok tuhaf cidden. Mi'ler canavar gibi çalışıyor ne kadar ekmek o kadar köfte.
Mi 11 lite aldım ve daha ilk günden hoparlör ile konuşmada problem yaşatıyor. Forumda yazdım 2 kişide de aynı problem varmış. Benim de xiaomiye olan güvenim zedelendi açıkçası. Böyle hatalar telefona ne kadar para verdiğinle alakalı olmamali. Sorunsuz calismali telefon.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bu kadar insan kullanmasak dediğinize inanacağız, yıllar önce aldığım ilk model olan Mi 4 bile hâlâ kullanılıyor. Redmi Note 5, iki adet Note 7 ve Note 9S, Mi 8, Mi 8 Lite,, Mi 9T, Mi 10T ve Poco X3 Pro model telefonun her biri hâlâ kullanılıyor, sadece Mi 8 aşırı özensiz kullanım, sayısız kez düşme ve sıvı temasından dolayı tamire gitti. Redmi serileri de gayet sağlam, neden kötülenmiş anlamıyorum, sadece kasa kaliteleri biraz düşük olabilir, onun dışında bir sorun görmedim.
İşlemcisi düşük olan bir cihazdan amiral gemisi performansı beklerseniz evet o telefon berbat görünür. Ama alırken işlemcisini görüp ne yapabileceğini de tartmak gerekir.

khradein

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Redmi Note 8 için katılabilirim hayatımda kullandığım en kötü telefon ya. Twitter'da linke tıklıyorum telefon donuyor? Chrome'u açıyorum telefon donuyor? Sürekli donuyor arkadaş.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Redmi Note 8 için katılabilirim hayatımda kullandığım en kötü telefon ya. Twitter'da linke tıklıyorum telefon donuyor? Chrome'u açıyorum telefon donuyor? Sürekli donuyor arkadaş.
Redmi Note 8 almama nedenim işlemcinin 7'ye göre gelişmemesi hatta geri gitmesiydi.

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Şahsen redmi note 3 kullanırken sonra redmi note 8'e geçtim. Bir buçuk yıldır da 8'i kullanıyorum. Redmi note 3ü de güncelleme almadığı için satmıştım. Bozulmadı yani :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
herkes note 8i gömmüş. Global romlu note 8 için bütün yorumlarınıza katılıyorum hatta ana kamerasıda rezalet ama aosp+gcam+kernelle birleşince telefon süper oluyor hiç biri takılma donma yok

Üst Alt