Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Atov1c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ati
Cihazım
Resmi note 6
Konular
2
mi 11t pro. imeilerim silindi. tekrar imei yazılması gerek. yardımcı olabilirmisiniz. bende imei numaraları var

Mhsezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Polis
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam uzaktan redmi note 11 s IMEI repair yardımcı oluyormusunuz

musty40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
z1
Konular
0
hocam merhaba note 12s YD recovery modda kalıyor yardımcı olur musunuz

Okan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Ak
Konular
10
merhaba redmi note 11s eng yükledikten sonra açılıyor global rom yükleyince recover modunda kalıyor ücret karşığı kim yapabilir DFT Pro var

Üst Alt