Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

mtzc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Merhaba mi 11t için imei repair yaptırmak istiyorum. Uzaktan ya da Ankara da yapacak var mıdır.

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
3
H.kadioglu hocam yurdışı redmi k40 içerisinde poco f3 rom yüklüydü MIUI 1.3.0.4 India sürüm vardı ota güncelleme geldi abimde bilmediği için güncelleye bastı şu an cihaz açılışta MIUI recovery atıyor cihaza tekrar yazılım atma şansımız var mı ? Bl kilidi açık

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam yurdışı redmi k40 içerisinde poco f3 rom yüklüydü MIUI 1.3.0.4 India sürüm vardı ota güncelleme geldi abimde bilmediği için güncelleye bastı şu an cihaz açılışta MIUI recovery atıyor cihaza tekrar yazılım atma şansımız var mı ? Bl kilidi açık
Bu cihazda şuanda sorun yazılım değil yazılım yüklü. Bootloader kilidide çok önemli değil imei blokları zarar gördüğü için tamir gerekiyor ama işlem maliyeti yüksek. özelden bilgi veriyorum..

HACI SOFUOĞLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
Mi 11 ultra cihazımda rom atarken clean all lock seçeneği seçili şekilde rom attım cihaz kilitlendi. Yardımcı olabilir misiniz.

Hsyncolk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
0
Merhaba. 11T 128gb modeli var. yaklaşık 6 ay önce almıştım. çift sim imeili. miui 13.02 yüklü. güncelleme yapmak istiyorum ama telefonu aldığım kişi güncelleme yapma demişti. ki zaten güncelleme kontrol et dediğimde ağ bağlantısı hatası veriyor. güncelleme yapılabilir mi? telefonu sıfırlasam imei gider mi? orijinal haline dönerse güncelleme yapabilir miyiz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba. 11T 128gb modeli var. yaklaşık 6 ay önce almıştım. çift sim imeili. miui 13.02 yüklü. güncelleme yapmak istiyorum ama telefonu aldığım kişi güncelleme yapma demişti. ki zaten güncelleme kontrol et dediğimde ağ bağlantısı hatası veriyor. güncelleme yapılabilir mi? telefonu sıfırlasam imei gider mi? orijinal haline dönerse güncelleme yapabilir miyiz
yapmayın.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yani hiç yapılamaz mı imei gitmesi önemli değil tekrardan imei attırırım. yapmayın dediniz ama açabilir misiniz
ozaman yapın imei atılır tamir yapılır miui 14 e yükseltin. iyi forumlar

Üst Alt