Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

dhnasln27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Daha önce Mi hesabı açılmamış açılmayan bir cihazdaki bootloader kilidini kırabilirmisiniz? Cihaz Redmi Note 9 (merlin) 64 GB NFC' li model
Bir de Redmi Note 9 daha önce brick yiyen bir telefon tekrardan MIUI 13 ile stabil çalışır mı ? Cihaz Redmi Note 9 (merlin) 128 GB NFC olmayan model

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Daha önce Mi hesabı açılmamış açılmayan bir cihazdaki bootloader kilidini kırabilirmisiniz? Cihaz Redmi Note 9 (merlin) 64 GB NFC' li model
Bir de Redmi Note 9 daha önce brick yiyen bir telefon tekrardan MIUI 13 ile stabil çalışır mı ? Cihaz Redmi Note 9 (merlin) 128 GB NFC olmayan model
evet mümkündür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazda donanımsal sorun yoksa halledilir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Tabiki uzak bağlantı ile hallederiz.

wowturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Note 9
Cihazım
Note 9
Konular
1
Hocam bende Redmi Note 9 128 gb kullanıcısıyım. NFC olup olmadığını nasıl anlarım? Sanki önceden vardı da yazılım atılınca gitti diye hatırlıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya roma geçmemiz için telefondaki her şeyin sıfırlanması mı gerekiyor? :)
Bu işlemlerin bana maliyeti ne olur?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam bende Redmi Note 9 128 gb kullanıcısıyım. NFC olup olmadığını nasıl anlarım? Sanki önceden vardı da yazılım atılınca gitti diye hatırlıyorum.
global cihaz ise vardır. global cihaza hint romu attıysanız gitmiştir. Şimdi tabi hint romu olduğunu nasıl anlarım diyeceksin sen sormadan ben yazayım. SJOINXM işaretli yer romun bölgesini temsil eder. global ise SJOMIXM yazması gerekir.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
selamın aleyküm hocam yakın zamanda k60/pro alacağım imei durumu nedir halledebilirmisiniz

hsyncn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Can
Cihazım
Redmi note 10
Konular
3
Merhaba elimde poco x3 nfc var arka kamera X1 sen x10 a kadar sıkıntısız ama X1 aşağısında donuyor ön kamera açınca ön kamera donuyor yazılımsal mi acaba

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba elimde poco x3 nfc var arka kamera X1 sen x10 a kadar sıkıntısız ama X1 aşağısında donuyor ön kamera açınca ön kamera donuyor yazılımsal mi acaba
Fastboot rom atın düzelmez ise donanımsaldır..

Üst Alt